אודות פיקסמארט – Fixmart

 

 

שלום, קוראים לי יוחאי בן 35 נשוי + דג.

מתקן מכשירי סלולר כבר מעל כעשור משנת 2007, לקוחותיי הראשונים זוכרים אותי מגיע לתקן להם את הטלפון על הטוסטוס עד לבית.

 

כבר שכחתי כמה קורוסים והשתלמויות עברתי… ואם לומר את האמת רובם היו מיותרים, ממש כסף שהלך לפח.

היום כל אחד שסיים קורס סלולר הופך מיד ל"טכנאי מומחה", והשיטה הקלה למשוך לקוחות עם מחיר נמוך שמתבטא בחלקים מזוייפים נפוץ, ויחד עם האיכות הירודה מגיעים אכזבה ועצבים שיכלו להיחסך.

כולם "יודעים" לתקן וכפי שכבר חוויתם על בשרכם הסיכוי הקטן שתהיו מרוצים מהתיקון דוחף אותכם לחשוש ממנו, לחוש בלבול ואפילו לרכוש טלפון חדש בעלות של אלפי שקלים…

אני מבין אתכם לחלוטין! ועדיין קיימות בארץ גם מעבדות וותיקות ואיכותיות שלא יתפשרו על חשבונכם, חפשו היטב.

אם תשאלו אותי מה הם ההבדלים בין טכנאי מקצוען לזה שלא, הלקוח יהיה באמת מרוצה מהתיקון ולא לחמש דקות מהרגע שאסף את הטלפון אלה לאורך זמן, ידע ניסיון ומקצוענות נדיר למצוא במחוזותינו.

 

אופן העבודה במעבדה שלי שונה ממעבדות אחרות, יפתיע אותכם לגלות שאני לא רק הבעלים אני עושה במעבדה הכל, אני הטכנאי, אני עונה לכם לטלפון מקבל את פניכם ואם תבקשו יפה גם זה שיכין לכם קפה 🙂 

המערבות הישירה שלי בכל תהליך הטיפול אינה משאירה מקום לחוסר הבנה בשום שלב, תוכלו לדעת בדיוק מה תיקנתי, איך תיקנתי ומה גרם לתקלה.

החל משיחת הטלפון שננסה להבין את התקלה, כלה באבחון התקלה, תיקון הטלפון ועד למימוש האחריות אני 100% איתכם ועבורכם.

 

בעשר שנים העסקתי עשרות טכנאים עבדתי עם מאות ספקים, למדתי שאם אני שואף להעניק את השרות הטוב ביותר בכל אספקט עלי לעשות את החשוב מכל בעצמי!

הפסקתי להסתמך על ספקי חלקי חילוף בישראל, כמות חזרות מטורפת של 40% דואגים יותר למכירות ופחות לטיב החלקים.

מאז 2012 אני מייבא בעצמי את חלקי החילוף בוחר את החלקים האיכותיים ביותר(מקוריים), הלקוחות מרוצים אין תלונות ורק כך מבנים את המובן מאליו שאין תחליף לאיכות

תחום הממוחיות שלי נוגע בכלל סוגי התקלות, תקלות בסיסיות כמו החלפת שקעי טעינה ועד להחלפת שבבים בלוח האם, את דגמי המכשירים והתקלות שאני מתקן תוכלו למצוא באופן ברור כאן בראש העמוד.

 

בכל שאלה ובקשה ניתן להשיג אותי באחת

מהאפשרויות בדף "צרו קשר" ממש כאן למעלה

 

                                                          תמיד לשרותכם, יוחאי.

מצא אותנו ב-Google+