החלפת מסך גלקסי 5 – תיקון מסך מקורי במקום

     המסך בגלקסי 5 נשבר? יש סדק במסך? המסך שחור? הגלקסי 5 נדלק אבל לא רואים כלום במסך?

החלפת מסך לגלקסי 5 מתבצע במקום ואורך כחצי שעה. הטכנאי עורך בדיקה יסודית לסמסונג שלכם לפני התיקון ובגמר התיקון לוודא שלא נגרם נזק נוסף למכשיר וכל הפונקציות פועלות כשורה.

   המסכים שאנו מחליפים לגלקסי 5 הנם מקוריים בלבד ומיוצרים ע"י חברת סמסונג כל מסך מגיע עם חותמת ועובר בדיקת איכות.

לא ניתן להחליף את הזכוכית בלבד, אנו מספקים ללקוחתנו את הרמה הגבוהה ביותר בתחום התיקונים המסך שלם ומקורי בלי שום קומבינות

החלפת מסך לגלקסי 5 מתבצע במקום אין צורך לקבוע תור למעבדה.

החלפת מסך לגלקסי 5 -  s5 i9600 Galaxy

 

  •  תיקון מסך לגלקסי 5 בחצי שעה.
  •  אחריות לחצי שנה.
  •  מסכים מקוריים וחדשים.
  •  אבחון ובדיקה ללא עלות.

 

 

מתי יש צורך בהחלפת מסך גלקסי 5?

 

כאשר הזכוכית מנופצת מסך המגע לא מגיב כראוי, מסך ה-LCD ניזוק (מסך בצבע שחור) וכתמים צבעוניים על המסך או תאורת מסך חלשה.

*המסכים לגלקסי 5 שאנו מחליפים מקוריים בלבד! מסך מקורי מגיע כיחידה שלמה יחד עם מסך התצוגה הפנימי כך שלא ניתן להחליף את הזכוכית בלבד.

 

 

תיקון מסך לגלקסי 5 במעבדה

 

שירות התיקונים המהיר שלנו מאפשר לכם להחליף מסך לגלקסי 5 בזמן קצר ללא המתנה ניתן להזמין שירות איסוף המכשיר עד אליך.

הגלקסי 5 יכנס לבדיקה מקיפה הטכנאי יחליף את המסך, כל טיפול מתבצע בשקיפות מלאה במידה וישנם תקלות נוספות ניידע את הלקוח ונבקש את אישור לתיקון.

בסוף בעת החלפת מסך לגלקסי 5 הטכנאי יערוך שוב בדיקה יסודית והמכשיר ישוחרר ללקוח בזמן של עד חצי שעה.

עבודת הטכנאי בעת החלפת המסך:

בשונה מהדגמים הקודמים של מכשירי הגלקסי, אופן פתיחתו של הגלקסי S5 לטובת החלפת המסך הוא דרך המסך עצמו והסיבה נעוצה במיגון מפני מים שאטימותו של המסך ע"י דבק וגומיות מונעות כניסת מים עד לחץ מסוים.

לאחר חימום המסך ופתיחתו בעדינות נגלה פנים הטלפון או יותר נכון מסגרת המכשיר ומאחורי נמצא לוח האם ושאר רכיבי הטלפון.

 

 

החלפת מסך לגלקסי 5 מבנה המסך

 

רבים ממשתמשי סמסונג חושבים שאם המסך נשבר להם אפשרי להחליף רק את הזכוכית, חברים יקרים הזכוכית היא חלק בלתי נפרד ממכלול המסך שהוא בנוי מעשרות חלקים שאינם ניתנים לפירוק.

ישנם מעבדות שעושות קומבינה ומחליפות את הזכוכית בלבד אך הזכוכית שיחליפו לכם לעולם אינה תהיה מקורית והעבודה הידנית להחלפת הזכוכית פוגעת בטאץ, במסך התצוגה ורכיבים על המסך בלי להזכיר שהדבקת המסך מתבצעת ע"י דבק מיוחד UV ושימוש בדבק אחר פשוט פוכע באיכות המסך.

החלפת מסך לגלקסי 5 מקורי תתבצע ע"י מסך שלם מקורי כיחידה אחת, כך המסך המקורי מגיע מהמפעל.

 

 

תיקון מסך לגלקסי 5 מחיר

 

מחירו של המסך נובע מאיכות הרכיבים של חברת סמסונג ובאם המסך מקורי או מסך תואם ישנם גם מסכים מחודשים כשבמסכים אלו התקלות רבות אולם מחיריהם של מסכים אלו נמוך באופן משמעותי מהמחיר של המסך המקורי שהוא גם היקר ביותר בשוק.

מחיר מסך לא מקורי יכול לנוע בין 600 ש"ח ל-700 ש"ח, המחיר להחלפת מסך לגלקסי 5 מקורי משתנה בהתאם לשער הדולר ולביקוש, כיום מרבית המשתמשים ודורשי התיקון למסכים מבינים ומודעים מדוע רצוי להחליף את המסך למסך מקורי וחדש וע"י כך למנוע צרות מיותרות ותיקונים חוזרים למעבדה בעתיד.

מחירי המסכים לגלקסי 5 אינם זולים עקב הביקוש הגבוה וחוסר הזמינות שלהם לעתים אין להשיג מסכים מקוריים כלל לכן רצוי לבדוק את זמינות המסכים במלאי וכמובן להתעדכן במחיר המסך לגלקסי 5.

 

 

חשיבותו של מסך מקורי לגלקסי 5

 

שוק הסלולר והמעבדות מחפשות תמיד כיוונים חדשים להתפתח ולהגדיל את הרווח ולעתים בכל דרך ועל חשבון הלקוח.

מכאן לאחר ניסיונות רבים הצליחו לבצע החלפות של זכוכיות אך רמת הביצוע ואיכות המסך יורדת בכמה וכמה דרגות כשהבעיות העיקריות הן במסך המגע בעת לחיצה על המסך ועבודה שאינה סטרילית גורמת לכתמים וללכלוך על המסך הפנימי.

כיום ישנם מפעלים בסין המייצרים מסך מזויף לכל מכשירי הגלקסי הבחירה לעבוד עם מסכים מרמת איכות זו תעיד לכם הלקוחות עד כמה חשוב למעבדה לשרת אותכם נאמנה.

מסך מקורי ימנע תקלות יאריך את חיי הגלקסי 5 שלכם וישמור על אחריות היצרן.

החלפת מסך לגלקסי 5 במסך מקורי תעניק לכם הלקוחות את המסך האיכותי ביותר המגיע יחד עם המכשיר כפי שרכשתם את הטלפון, כל החלפה במסך מסוג אחר מחודש או מזויף תוביל לתקלות עתידיות ירידה באיכות המסך ואף תקלות במסך הטאץ.