דף הבית > תיקון htc > החלפת מסך htc one

החלפת מסך htc – תיקון מסכים Htc One M7 M8

 

המסך ב-HTC ONE נשבר? המסך סדוק?  המסך לא מגיב? המסך בצבע שחור?

פונקציות ואיכות המסך במכשירי HTC מדורגים בגג המסכים המובילים בענף הטלפונים, המסכים הנם לב ליבו של הסמארטפון הנחשב לבין המתקדמים בעולם, איכות הפיקסלים והרזולוציה איכותית להפליא וחווית המשתמש והמגע מאד נעימה.

בחלק ממכשירי HTC חברת גרילה מייצרת את מסכי הזכוכית ומסך התצוגה ה-LCD מסוג סופר לד דבוק למסך הזכוכית ונותן אפקט קרבה למסך עצמו ואיכות טאץ מדויקת להפליא.

מסך htc one

  •  תיקון מסך עד שלוש שעות.       
  •  בדיקה יסודית לכל ה htc.
  •  אחריות לחצי שנה.      
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך htc מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.    
  • תיקון מקצועי נקי ומהיר.

 

 

החלפת מסך htc one – כיצד מחליפים מסך?

 

החלפת המסך למכשירי htc one אינה משימה קלה לכן קשה למצוא נותני שירות לתיקון מסכים וגם חלקי חילוף מקוריים לטובת המשימה המורכבת הזו.

תיקון המסך כרוך בחימום המכשיר עד לטמפרטורה שבו הדבקים המרכיבים את כל גוף המכשיר יגיעו למצב שניתן להסירם בקלות ללא גרימת נזק למסך או לחלקים נלווים אליו.

הטכנאי עורך בדיקה מקיפה להבטיח שמכלול הטלפון לא נפגע גם הוא מהחבטה לאחר מכן יבצע את החלפת המסך ל htc one ובגמר התיקון שוב יערוך בדיקה לכל המכשיר לוודא שכל הפונקציות פועלות כראוי. 

 

 

תיקון מסך ל htc one m7 m8

 

מעבדות רבות אינן מתקנות את ה- HTC ONE מורכבותם של חלקיו מקשים על התיקון וכן השגת חלקים מקוריים.

HTC הבדילו את הסמארטפונים שלהם בכך שנראים ומגובשים כיחידה אחת המשימה הזו דרשה בנייה של המכשיר בצפיפות גבוהה מאד לכן השתמשו בדבקים להדבקת החלקים השונים.

המכשיר נפתח בעזרת פלטה מיוחד המחממת את המכשיר ממיסה את הדבקים שאוחזים בחלקיו בכדי שיהיה ניתן לפתוח אותו לכן החלפת המסך ל HTC ONE עלולה לארוך מספר שעות. 

 

 

תיקון מסך ל htc one x

 

בדומה למכשירים אחרים שייצרה חברת HTC ONE X גם כאן חלקים רבים מודבקים בתוך המכשיר ופתיחתו אורכת זמן וחשיבות מכרעת לתפקוד המסך בהרכבת המכשיר.

 

 

תיקון מסך ל htc sensation xl

 

להבדיל מהמכשירים החדשים של HTC אופן הבניה של המכשיר מאפשר תיקון והחלפת חלקים בצורה פשוטה יותר ללא עיכובים.

המסך בנוי משכבת המגע הטאץ ומסך התצוגה LCD הדבוקים יחדיו כמודול אחד שלם.

 

 

השוני בין מסכי ה-htc

 

מסך htc one שעתיים
רמת איכות: מקורי.
בהמסך מודבק אל מסגרת המכשיר יש צורך בחימום עדין וממושך של המכשיר כולו לטובת פתיחת המכשיר.
תיקון מסך htc one
מסך htc one X  שעתיים
רמת איכות: מקורי.
המסך מגיע כיחידה אחת ומורכב ממסך הטאץ ומסך ה-LCD.
מסך HTC ONE X
מסך htc sensation xl  שעתיים
רמת איכות: מקורי. החלפת מסך ל- htc sensation xl דומה לשאר מכשירי htc, מסך הטאץ והתצוגה מגיעים כמודול שם דבוקים אחד לשני.

 

 

מבנה המסך של מכשירי htc one m7 m8

 

תחום החלקים למכשירים סלולריים הפיתוח הייצור והתכנון הפכו מזמן לתחרות שקשה לעמוד בקצב של החברות השונות, המסך הינו הפנים של הסמארטפון ולב ליבה של כל פעולה הכל מתחיל ומסתים באיכות המסך. 

מסכיה של חברת htc נחשבים בין שלושת החברות הבולטות בתחום ודואגת לייצר את חלקיי הטלפונים שלה בחברות מהמובילות בתחום למשל הזכוכית של המסך מגע מיוצרת ע"י Girilla Glass ונחשבת לזכוכית העמידה ביותר בעולם מפני שברים ושריטות, המסך החדש ביותר והטוב של החברה הוא מסך HTC ONE M7 M8

כל מסך מוזן בנפרד אל לוח האם המכיל את המאיצים הגרפים רכיבי תאורת המסך ורכיב השולט על הטאץ בנוסף בחלק מהדגמים יש לחצני ניווט המגיבים למגע ופועלים כיחידה נפרדת מהמסך בתצורה של כבל חיישנים. 

 

איכות המסכים של חברת htc

 

אל אף הבחירה של HTC להשתמש במסכים קטנים יותר האיכות מפצה על הגודל ביחס לשאר הסמארטפונים.

למרות גודלו הבינוני ועם זאת איכות התצוגה נחשבת לטכנולוגיה חדישה מאד בתחום התצוגות, רזולוציית Full HD 1,920×1,080, וצפיפות של 469 נקודות לאינץ',  מדובר באיכות מרשימה מאד וגם בזווית קרני השמש מחוץ למבנים המסך והצבעים נראים מעולה והבהירות מצוינת.

השימוש של HTC בטכנולוגיית ה-Super LCD3 משתלבת בצורה נהדרת עם מהירות המכשיר ותוכנת האנדרואיד וזכוכית המסך ממוגנת עם ה-Gorilla Glass 2 ונחשב למסך מהאיכותיים כיום בענף הסמארטפונים.