דף הבית > שירותי המעבדה > חלפים מקוריים

חלפים מקוריים

100% מוצרים מקוריים                           

החלפת את המסך והצבעים שונים?

תיקנו לכם את הטלפון והתקלה חזרה?

החליפו לכם את הסוללה וזה לא עזר?

 

מתחייבים לחלקים מקוריים!

במידה והחלק לא מקורי החזר כספי מובטח

ובנוסף מוכנים לפצות אותכם בכסף מזומן

 

אחד מהאספקטים החשובים ביותר בתיקון מכשיר אלקטרוני הוא מקוריות החלקים.

היום צצים מעבדות בכל מקום ואף אחד אינו שואל מהיכן רוכשים אותן מעבדות את החלקים שאתם הם מתקנים את מכשירכם

 

להחליף צג או שקע טעינה ניתן ללמד ילד בן 10, פתיחה פירוק והרכבה של מכשירי סלולר אינם מורכבים כמו שאתם נוטים לחשוב וזו אחרת הסיבות שצצו כל כך הרבה מעבדות.

אותן מעבדות חסרי ניסיון פונים לספקי חילוף בארץ שמטרתם למכור כמה שיותר, איכות החלקים לא מעניינת אותם יותר מאשר כמויות מכירה והשיקול שלהם לייבא חלקים מקוריים שיקרים יותר ב מאות אחוזים לא רלוונטיים.

הפתרון למחיר הגבוה של החלקים המקוריים הוא רכישה של חלקים מזויפים באיכות נמוכה במחיר נמוך למשוך את המעבדות ובסופו של דבר הלקוח נופל בפח מפאת המחיר הנמוך. 

אולם היום בתור דורשי תיקונים ממעבדות אתם מודעים היטב לטיב הסחורה שאותן מעבדות מתקינה בטלפון שלכם, וכשמחיר הוא הנושא היחיד שמעניין אותכם די ברור איך יראה התיקון.

מחלקת הייבוא שלנו דואגת לספק לאנשי המקצוע ולמעבדה חלפים מקוריים המיובאים מאותם מפעלים המייצרים את חלקי הסמארטפונים המקוריים על מנת להעניק לכם יציבות לאורך זמן, עמידות המכשיר ולמנוע במכשירכם תקלות נוספות.

כמו כן לעתים ישנם דרישה לחלקים שאינם מקוריים/תחליפים/מזויפים/מחודשים מצד הלקוח להוזיל את עלויות התיקון, לכן אנו דואגים בנוסף לחלקים מקוריים להחזיק במלאי מסכים לאייפונים שאינם מקוריים.