דף הבית > שירותי המעבדה > שירות שליחים > תיקון אייפון פתח תקוה

תיקון אייפון פתח תקווה – שירות תיקונים לאייפון לתושבי פ"ת

אינכם בטוחים מה התקלה?

צוות התמיכה שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה

 

 

שירות שליחים לתושבי פתח תקווה עד לבית!

טלפון: 09-9669399

 

שירות המעבדה לתיקון אייפון בפתח תקווה

שירות 24 שעות:

אנו דואגים לזמינות רציפה ללקוחתנו בכל עת המעבדה מפעילה קו פתיחת קריאת שירות לתושבי פ"ת 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

 

תמיכה ע"י טכנאי:

כולנו מרגישים את תחושת חוסר הוודאות שמכשיר האייפון ניזוק לכן אנו מעמידים לרשותכם צוות טכנאים עשיר בניסיון המסוגל לייעץ בעת שיחת הטלפון בקלות, להסביר מה התקלה, אופן הטיפול, הצעת מחיר ומענה לכל שאלה נוספת שתשאלו.

 

פריסה בכל אזור פתח תקווה, גוש דן והמרכז:

תקלה בסמארטפון הנה דבר שאינו צפוי ועלול לשבש את סדר היום שלכם. אנו חוסכים לכם זמן יקר תנו לנו לדאוג להכל אנו מפעילים שירות שליחים בפתח תקווה ובכל הארץ.

שירות שליחים בפריסה בכל אזור גוש דן פתח תקווה והמרכז בתווך שעות כולל של איסוף והחזרת המכשיר ללקוח באותו היום.

 

חלקי חילוף מקוריים:

המעבדה שומרת בכל עת על מלאי מסודר וגדול ע"פ הביקוש בענף הסלולר, החלקים שאנו מחליפים ואיתם מתקנים הם אך ורק חלקי חילוף מקוריים.

 

אחריות תיקונים:

על כל תיקון במעבדה בפתח תקווה מכשירכם יקבל 4 חודשי אחריות מלאים.

 

נזקי רטיבות:

צוות המומחים שלנו יודע לתת מענה חד משמעי לטיפול בבעיות רטיבות, פיתחנו שיטה ייחודית שתגדיל משמעותית את סיכויי החזרת מכשיריכם לחיים.

 

 

תיקון אייפון פתח תקווה – מחירים ושירות ללא פשרות

 

מעבדת Fixmart שירות שליחים לתיקון אייפון בפתח תקווה מעמידה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים על מנת להקל עליכם הלקוחות

אנו מספקים שירות מקצועי ומהיר תוך התחשבות בצורכי הלקוח מעדכנים ושומרים על מחירי המעבדה האטרקטיבים שאנו מציעים לכם. כל הבדיקות נעשות ללא עלות שירות שליחים עד אליך אפליקציה לפתיחת קריאת שירות און ליין!

בעזרת חלקי חילוף מקוריים אנו משתדלים לשמור על מחירים נוחים לכל כיס אך לא פחות חשוב לנו שתצאו מרוצים בלי להתפשר על איכות החלקים.

 

מכשירים שאנו מתקנים:

אייפון 4 – אייפון 4S – אייפון 5 – אייפון 5S – אייפון 5C – אייפד 2 – גלקסי 2 – גלקסי 3 – גלקסי 4 – נוט 2 – נוט 3 – נקסוס 4 – נקסוס 5

 

 

 

חלקי החילוף

מחלקת הייבוא שלנו מתמחה בייבוא חלקי חילוף מקוריים, כחלק מהתחייבות שלנו כלפי לקוחותינו אנו מציבים רף גבוה ותחרותי בענף מעבדות התיקון ודואגים בראש ובראשונה להעניק ללקוח מוצר איכותי אשר ישביע את רצונו.

 

 

שלבי התיקון במעבדה לאייפון בפתח תקווה

לאחר פתיחת קריאת שירות עם נציגי מרכז השירות במעבדה יגיע שליח לאסוף את מכשירך תוך כחצי שעה עד אליך בפתח תקווה למקום הנוח לך.

לאחר מכן יקח השליח את הטלפון והמכשיר יכנס לבדיקה ואבחון ע"י טכנאי מעבדה מומחה באופן פרטני לסוג הסמארטפון שלך.

לאחר בדיקה במעבדה תקבל הצעת מחיר מסודרת אנו דוגלים בשקיפות מלאה! לאחר אישור הלקוח לתקן במעבדתנו ברוב התקלות המכשיר יתוקן עד כ 20 דקות.

מעבדת אייפון בפתח תקווה מספקת ללקוחותיה את השירות המקצועי ביותר תוך התייחסות לצרכים השונים של לקוחות שונים.

 

פתוחים עד השעה 21:00 בלילה בימי א'!

 

 

החלפת מסכים

אם הטלפון שלך נפל ונחבט, ומסך המגע שלו חדל מלפעול בחלקו העליון או התחתון, אם הזכוכית שבורה , סדוקה, או נראים כתמים על תצוגת המכשיר יש צורך במסך מגע חדש.

בעיות שמע

המעבדה מטפלת גם בבעיות שמע  קשרות לתקלה באחד הפלאטים או כפתורי ווליום לא עולים ויורדים שקע טעינה שאינו מטעין בעיית תוכנה התנגשות של אפליקציות הגורמות לבאג

טכנאים מנוסים חשוב מאד שכן רכיבים רגישים מאד ולצורך החלפת מסך דרוש דיוק והחלפת המסך למסך מקורי למקסימום איכות.

החלפת סוללה

הסוללה לא ניתנת להחלפה באופן עצמאי  בדגמי 3G 3GS 4 5 היא מותקנת מתחת ללוח האם  על הפאנל האחורי יש צורך בטכנאי מקצועי בעל ניסיון על מנת להחליף אותה  אנו מרכיבים סוללות מקוריות בלבד לניצול אורך חיים מלא של הסוללה.

החלפת סוללה דורשת לפתוח את הגב סוללות מקוריות שיותקנו שלכם ויאפשרו למכשיר שלכם לחזור לתפקוד מלא.

שיחרור לסים פרי

הטלפון שלכם נקנה בחו"ל רוצים להשתמש בו בארץ על כן יש לבצע פתיחת אנלוק למכשירכם. פתיחת אייפון מתמשכת בין יום לשלושה ימים ומתבצעת אל מול שרתי המחשבים של אפל מה שמאפשר להשתמש בו עם כל סים בכל מקום.

החלפת אנטנת וויפי

תקלה זו ניתנת לפתרון ע"י החלפת אנטנת הוויפי שכן המגעים שלה עם הלוח עדינים ביותר אנטנת wifi אורכת כ 20 דקות.

החלפת שקע אוזניות

במידה והאוזניות מראים הודעת שגיאה דבר המצביע שאייפון נמצא במצב אוזניות תמידי, שכן שקע האוזניות מקצר, אם מקשי הווליום לא עובדים ולא מראים חיווי יש להחליף את פלאט כפתורי הווליום.

החלפת פאנלים ומסגרות

אנו מחליפים את מסגרת האייפון  הדורשת את פירוק כל רכיביו והרכבתם מחדש על המסגרת החדשה בין תפקידי המסגרת גם הגברת הקליטה באמצעות אנטנות קליטת הרשת אנטנת הוויפי נתוני סלולאר

עדכוני גירסא

עדכן גרסה אייפון  חשוב מאד שכן כל תקופה מסויימת אפל מוציאה לאור גרסה עדכנית המכילה שיפורי תוכנה הסרה של באגים שיפור חיי סוללה. אצלנו במעבדת תיקון פתח תקווה תוכלו לעדכן גירסה או לשדרג את הגירסה בפחות משעה.

מעבדה לתיקון קורוזיה 

אצלנו במעבדה עושים טיפולי קורוזיה ללוח האם בשיטה שפיתחנו במעבדה הנותנת למכשירכם 80 אחוז הצלחה לתיקון נזקי רטיבות לסמארטפון שנפל למים או שנרטב.