תיקון מסך אייפון SE – החלפת מסכים מקוריים במקום ואחריות לחצי שנה

המסך באייפון SE BACR? הצג שחור? כתמים על המסך? הזכוכית או הצג LCD סדוק?

תיקון מסך אייפון SE שירות תיקון מסכים לאייפון במקום – מסכים מקוריים בלבד כוללים אחריות לחצי שנה.

 

אייפון-5---מסך-תצוגה

 

  • תיקון מסך בחצי שעה.       
  • בדיקה יסודית לכל הטלפון.
  • אחריות לחצי שנה.      
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך אייפון SE מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.    
  • תיקון מקצועי נקי ומהיר.

 

 

 

מתי מחליפים מסך באייפון SE?

 

זכוכיתשבר, סדק, פעולת נגיעה במסך ללא תגובה,מסך מתפרק/מתרומם(נגרם בגלל מסך לא מקורי).

תצוגהשבר פנימי ב LCD, כתמים מופשטים, מסך מרצד, פסים ומסך שחור לגמרי.

 

 

מבנה המסך באייפון SE

 

אל אף הדמיון הרב בין במסך באייפון SE לבין מסך האייפן 5S המסך שופר באספקטים רבים הן ברזולוציה שלו וברספונסיביות של מסך המגע כך שההבדל ניכר לבעל מקצוע רציני.

מסך כל האייפונים הוא מסוג LED, המסך באייפון SE מורכב ממספר שכבות ולכל אחת חשיבות הכרחית לתפקודו של המסך.

זכוכית – רבים חושבים שהזכוכית היא הטאץ אך זו טעות, מסך הנגיעה נמצא מתחת לזכוכית ולא ניתן לראות אות שכן הוא שקוף ומודבק לזכוכית מבפנים ולא ניתן להפרידו מהמסך של האיפון SE.

מסך מגע – מסך הטאץ בנוי משכבה של חיישנים מעין רשת של X ו Y המזהה את הנגיעה במסך.

דבק – כלל מסכי הסמארטפונים מכילים דבק ייחודי המגיב לקרני UV, הדבק שומר על שכבות וחוזקו של המסך ונותן תחושה של אחידות בין חלקי המסך ללא הפרדה של אוויר.

מסך תצוגה – ה LCD המציג את האלמנטים על המסך בנוי משכבות רבות של דפים ובניהם ניתן למצוא מנורות לד זעירות בראש המסך והמון דפים בעובי שונה ומחומרים שונים שתפקידם חדות, החזרת צבעים, ניגודיות ורפלקטור תאורה.

תושבת המסך – המסך באייפון SE מורכב על מסגרת פלסטיק מוקשחת למנוע קימור של המסך ולהעניק לו חוזק מסוים בעת הרכבתו עם מסגרת האייפון החובקת את המסך במקומו.

 

 

תיקון מסך אייפון SE

 

פעולת החלפת המסך באייפון SE אינה שונה בהרבה מאייפון 5S למעשה היא כמעט זהה לחלוטין והניסיון והמקצועיות תמיד עובדים לטובתנו כשיש הכרות מעמיקה עם חלקים מוכרים.

בכל החלפת מסך בכל סמארטפון טכנאי הבדיקות מעביר את הטלפון סדרת בדיקות מעמידות לוודא שמלבד המסך השבור אין כל תקלה נוספת, במידה ומתגלה תקלה נוספת המצריכה פעולה נוספת מלבד תיקון מסך לאייפון SE הטכנאי יצור קשר עם הלקוח ויעדכן אותו לגבי התקלה החדשה ויתן הצעת מחיר מדויקת.

לאחר אישור הלקוח טכנאי הבדיקות יעביר את האייפון SE לטכנאי המתאים לביצוע החלפת המסך, בעת החלפתו הטכנאי שם דגש על כל רכיב וחלק ודואג להחזיר כל בורג למקומו.

הבנת מכלול הטלפון חשובים מאד בכל פעולה של תיקון, רק ע"י כך ניתן ליצור מצב שבו הטכנאי מבין את אופן פעולת המכשיר ויודע למנוע תקלות חדשות בעת הרכבת המסך.

בסוף החלפת המסך לאייפון SE נערות בדיקה יסודית לטלפון לוודא שפעולת התיקון שביצע הטכנאי לא גרמה תקלה נוספת וכמובן להבטיח תיקון מוצלח.

 

 

מסך אייפון SE – מי אמר שאין מקורי?

 

חברים וחברות מי שלא רוצה להתעורר ולקבל את העובדה שכן קיימים חלקים מקוריים למכשירי אפל ימשיך לשקוע בתיקונים מוזלים המשליכים על פעולת הטלפון באופן מובהק.

חלקי חילוף ובעיקר מסכים לא מקוריים אינם יציבים, לא עמידים וחלקיהם נבנים מאפס ללא בקרת איכות קפדנית או שימוש בחלקי חילוף איכותיים שעמידותם זהה לחלק המקורי.

לכל מכשיר סלולרי ובפרט לאייפונים יש בעיה לקבל חלקים באיכות נמוכה מפאת אי תאימות גבוהה בין החלקים המזויפים לחלקים המקוריים, לדוגמה במסך לא מקורי ניתן למצוא הבדלים במסגרת הפלסטיק של המסך כך שאם המסגרת אינה מורכבת בדיוק מרבי על המסך בעת ייצור או שהמסגרת עבה ואפילו בחצי מ"מ בעת הרכבת המסך על הטלפון לטובת תיקונו בכל נפילה קלה או לחץ על הטלפון מסגרת המסך תפעיל לחץ על הזכוכית ותגרום לה להישבר, והזכוכית הלא מקורית בלאו הכי אינה חזקה או עמידה כמו המסך המקורי עניין שגם הוא משפיע רבות על חוזק המסך באייפון SE.

אנו מייבאים בעצמנו את חלקי האייפון המקורי וע"י כך דואגים לתת ללקוחתנו את האיכות הטובה ביותר ולשמור על תיקון מקצועי נקי ואיכותי הנועד לשמור על האייפון לאורך זמן.

חלקי חילוף מקוריים ניתן למצוא במפעלי LG, הם אלו המייצרים עבור אפל את המסכים המקוריים של האייפון SE כך שאם אתם רוכשים אייפון המסך שמגיע איתו בעצם מיוצר ע"י חברת LG במפעליה בדרום קוריאה.