תיקון מסך גלקסי נוט 5 – שרות החלפת מסך מקורי Note 5

שירות תיקון מסך גלקסי נוט 5 מתבצע במקום בזמן של עד כשעה תלוי בעומס במעבדה.

המסך שאנו מחליפים מקורי בלבד ומגיע עם אחריות לחצי שנה, לא ניתן למצוא אצלנו במעבדה חלקים לא מקוריים.

בכל החלפת מסך הטלפון עובר בדיקות להבטיח את איכות התיקון ולוודא שאין תקלות נוספות.

 

                galaxy-note-5-screen-replacement

 

 

  • תיקון מסך גלקסי נוט 5 בשעה.       
  • בדיקה יסודית לכל הטלפון.
  • אחריות לחצי שנה.      
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך נוט 5 מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.    
  • תיקון מקצועי נקי ומהיר.

 

 

 

כיצד מבחינים במסך גלקסי נוט 5 המצריך החלפה?

 

זכוכית – סדוקה, שבר, מגע לא עובד.

תצוגה – מסך פנימי שבור, כתמים מופשטים, מסך שחור.

*לא ניתן להחליף רק זכוכית במסך גלקסי נוט 5, אצלנו במעבדה משתמשים ומחליפים מסך מקורי לגלקסי נוט 5 וחלקים מקוריים בלבד! המסך המקורי בנוט 5 מגיע שלם ומורכב עם הזכוכית המקורית.

 

 

כיצד מתבצע תיקון מסך גלקסי נוט 5

 

מפאת מורכבותו של הגלקסי נוט 5 מעבדות רבות אינן רוצות להתעסק עם סמארטפון זה ואף ניסיון תיקון או החלפת חלקים הכושל עלול לעלות לכם ברכישת טלפון חדש.

כל פתיחה לטובת כל תיקון מכל סוג שהוא כולל תיקון מסך גלקסי נוט 5 נעוצה בסיכון להשבתת המכשיר, מקצועיות וניסיון המעבדה הוא זה שיקבע את איכות התיקון והרכבת המסך בצורה כזו בלי לפגוע בחלקים סמוכים אליו.

עבודת הטכנאי מתחלקת לכמה אספקטים:

בדיקה – ראשית על הטכנאי לוודא את מצב המכשיר ע"י בדיקה יסודית, ללא בדיקה לא מבוצע תיקון.

עדכון הלקוח – לאחר ממצאי הבדיקה הלקוח מקבל הצעת מחיר מדויקת, בלי משחקים או התחכמויות.

תיקון הטלפון – הנוט 5 נכנס לעמדת תיקון מתאימה והטכנאי המומחה בטיפול דגם זה מתחיל במלאכת התיקון.

בדיקה חוזרת – לאחר תיקון המסך או התקלה נערכת בדיקת QC לוודא שדבר לא נפגע בטלפון. 

מסירת המכשיר – הטלפון מוכן למסירה כל פרטי הטיפול מוזנים במערכת המחשוב לטובת האחריות.

*תיקון מסך גלקסי נוט 5 מבוצע על טכנאי מנוסה בטיפול במכשירי סמסונג גלקסי ובעיקר בהחלפת מסכים לדגמי גלקסי.

 

 

מבנה המסך גלקסי נוט 5

 

כידוע מזה 5 שנים חברת סמסונג מובילה בייצור מסכים לטלפונים חכמים, מסכי Super Amoled נחשבים לתצוגות האיכותיות ביותר והמתאימות ביותר לעין אנושית, זו אחת מני סיבות רבות שעדיף לעשות תיקון מסך גלקסי נוט 5 מקורי ולא מסכים מחודשים או מזויפים.

להבדיל ממסכי לד רגילים מסכי ה Super Amoled של סמסונג מתאפיינים בטכנולוגיה בעלת פטנט רשום על סמסונג כשעובי התצוגה במסך הנוט 5 נאמד על קצת יותר מ 2 מ"מ, דקיקות המסך ודחיסת הטכנולוגיה לגודל כזה נחשבים לפריצה בתחום המסכים.

חסרונות המסך של הנוט 5 הוא חזקו, המסך הפנימי דק ושביר, כל מכה זעזוע או נפילה יכולה לגרום לשבר פנימי ובמקרה הזה המסך בנוט 5 פשוט יפסיק לעבוד מיד ולעתים לאחר מספר שעות או ימים.

אם נפרק את מסך הנוט 5 נוכל להבחין בהשקעה בייצור המסך שכן תהליך ייצורו נעשה ע"י רובוטים מתוחכמים וצייני לייזר המסוגלים להלחים רכיבי נאנו מיקרוסקופים ליצירת כל פיקסל ופיקסל על מסך הגלקסי.

בכל תיקון מסך גלקסי נוט 5 יש להתחשב במבנה המסך, כל חוסר הכרות עם חלקי המסך עלול לגרום לתקלות בעתיד, החלפת המסך בנוט 5 נעשית בדיוק מרבי.

 

 

תיקון מסך גלקסי נוט 5 – איכות חלקי החילוף

 

בעולם של היום ובמיוחד אחרי כל כך הרבה אכזבות של לקוחות ממעבדות שלא מבינות מה מצריך מהם לתת תיקון מוחלט למכשיר סלולרי הלקוחות מבינים שנקטו בדרך שגויה כאשר חיפשו להוזיל עלויות בתיקון המסך כמו לרכוש מסך זכוכית בלבד ולהחליפו לבד, ועד לרכישה של מסך לטובת תיקון מסך גלקסי נוט 5 ממקום שאינו מורשה.

להצלחת התיקון חייבים להתקיים מספר פרמטרים 2 מהם חשובים מכל:

המעבדה – וותק המעבדה והטיפול הרבה ניסיון שחוותה המעבדה מעידים על מיומנות בפתיחה, הרכבה והבנת מכלול הטלפון על כל מבטיו.

מעבדה בעלת ניסיון רדוד בתיקון מסך בנוט 5 עלולה לגרום לתקלה בכפתורי החיווי מצדדי כפתור הבית ולגרום נזק למכלול הטעינה, מעבדה בעלת ניסיון תפרק את מסך הנוט 5 בלי ליצור סיכון העלול לגרופ פגיעה בחלקים אחרים.

החלקים – לכל מכשיר אלקטרוני יש נושא הנקרא תאימות חלקים, ייצור אותם חלקים נעשה בצורה מפוקחת וכל חלק המכיל עשרות רכיבים יש משמעות מדויקת עד מאד, וללקוח קצה קשה להבין מדוע ייצור של מסך מקורי אל מול ייצור מסך תחליפי שומר איכות המכשיר.

יצרניות הטלפונים החכמים משקיעים בפיתוח המכשיר משאבים רבים, כל חלק וחלק מהונדס בצורה שיתאים ויתפקד בצורה מושלמת לחלק שאליו הוא מתחבר, לדוגמה תיקון מסך גלקסי נוט 5 בעת ההחלפה ישנו כבל על קונקטור המסך המכיל רכיבים זעירים כשכל רכיב יש מתח מדויק ותפקיד חשוב בתפעול ועבודת המסך, כאשר משתמשים במסך שאינו מקורי אותם רכיבים על כבל המסך אינם באותם מידות על כן כל רכיב שאינו מתאים או איכותי יסב נזק וודאי בתוך הקצר או הארוך למסך הגלקסי נוט 5 או לחלקים אחרים אתם המסך עובד בשיתוף כמו לוח האם שגם עליו יש רכיבים רגישים מאד העובדים בשיתוף עם רכיבים אחרים על המסך.