תיקון מסך גלקסי 7 – החלפת מסך מקורי Galaxy 7 screen

המסך בגלקסי 7 שבור? הצג שחור? כתמים על המסך? הזכוכית או הצג LCD סדוק?

תיקון מסך גלקסי 7 שירות תיקון מסכים לגלקסי במקום – מסכים מקוריים בלבד כוללים אחריות לחצי שנה.

 

מסך מקורי גלקסי 7

  • תיקון מסך עד כשעה.       
  • בדיקה יסודית לכל הטלפון.
  • אחריות לחצי שנה.      
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך גלקסי 7 מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.    
  • תיקון מקצועי נקי ומהיר.

 

 

מתי מחליפים מסך בגלקסי 7/ אדג?

 

זכוכיתשבר, סדק, פעולת נגיעה במסך ללא תגובה.

תצוגהשבר פנימי, כתמים, מסך מרצד, פסים ומסך שחור לגמרי.

 

 

מבנה המסך גלקסי 7

 

הפרמטרים של המסך בגלקסי 7 בהחלט ייחודיים 5.5 אינץ' Super Amoled עם רזולוציה 1440×2560, עשוי מ- Gorilla Glass, בעל 16 מיליון צבעים 534ppi אך דבר אחד גורע בעמידות כלל מסכי הגלקסי והוא התצוגה קרי המסך הפנימי שהוא זה שנוטה להישבר בדרך כלל והמסך החיצוני זכוכית הגורילה נשארת שלמה ללא פגע, אז איך זה קורה?

המסך הפנימי נקרא בשם Super Amoled עביו דק ביותר פחות מ 3 מ"מ כל קימור של המכשיר או לחץ ישיר על המסך יגרמו לו להילחץ כנגד המסגרת האוחזת בו מאחור והלחץ יגרום לסדק פנימי.

המסך בגלקסי 7 בנוי ממספר שכבות המתוחכמת והיקרה ביותר מבין כל שכבות המסך היא התצוגה, היכן שמוצגים האלמנטים על המסך. 

להבדיל ממסכי לד רגילים כפי שמשתמשים למשל באייפון כאן במסך ה Super Amoled ישנם מאות אלפי נוריות זעירות מאחורי כל פיקסל ומחדד את רמת הרזולוציה לגבהים חדשים.

החלק השני ולא פחות חשוב הוא מסך הזכוכית הרי הוא של גורילה גלאס המייצרת זכוכיות עמידות במיוחד, מתחת למסך הזכוכית ישנו מסך הנגיעה הרי הוא הטאץ ואחראי על זיהוי הנגיעה בטלפון.

מעבר לחלקים אלו ישנם עוד חלקים רבים כגון כבל המסך המרכיב עליו את שבב התצוגה וכל מיני רכיבים זעירים הפועלים לטובת תפקודו של המסך. 

 

 

תיקון מסך גלקסי 7

 

 

 

מחליפים מסכים מקוריים בלבד!

 

תיקון מסך גלקסי 7

 

עבודת הטכנאי בעת החלפת מסך לגלקסי 7 אורכת כשעה בממוצע, התיקון מתחיל בבדיקה יסודית ככל שניתן לפי טופס בדיקה מיוחד שמלווה את הטכנאי, רק לאחר הבדיקה הטכנאי יחל בפירוק המכשיר דרך המכסה של הטלפון שגם הוא מזכוכית ודורש חימום להסרת הדבק האוחז אותו למסגרת הטלפון.

לאחר מכן על הטכנאי להסיר את הרמקול והמסגרת הפלסטיק החובקת את לוח האם לגוף המכשיר, לאחר פירוק לוח האם הטכנאי יכול להסיר את המסך על ידי הפעלת לחץ עליו כלפי חוץ לשבור אותו ולנתק אותו מהמסגרת.

על הטכנאי לשים לב לכפתורי החיווי הנמצאים על מסך ללא פגיעה בהם שכן עליו להחזירם למקומם וברגע שיגרם להם נזק יהיה על הטכנאי להחליף גם את שקע הטעינה.

החלפת מסך בגלקסי 7 אדג אינה שונה במידה רבה ועבודת הטכנאי נשארת כמו שהיא.

 

אל תרשו למעבדה חובבנית להתעסק עם הטלפון!

 

מחיר תיקון מסך גלקסי 7

 

מחיר המסך הנרכש ע"י החנויות נקבע על יד סמסונג וכפי שקורה עם כל מכשיר סמסונג היוצא לאור עלות המסכים בחודשים הראשונים מעל 1000 שקלים לאחר מכן צפויה ירידה במחיר אך אין הרבה למה לצפות מכיוון שמסכי גלקסי הנם מאד יקרים לייצור להבדיל ממסכים אחרים.

האופציה הזולה יותר היא לתקן סמך מזויף/מחודש/לא מקורי אולם קחו בחשבון שמסכים אלו אינם עמידים ואף עלולים לגרור תקלות שונות.