תיקון מסך גלקסי 4 – החלפת מסך מקורי Galaxy s4 i9500/i9505

 
 

בכל תיקון מסך גלקסי 4 הטכנאי מבצע בדיקות לכל חלקי המכשיר, בעזרת בקרת איכות זו אנו מוודאים את תפקודו התקין לכן אצלנו תוכלו לקבל את התיקון האיכותי ביותר שתוכלו להעניק לגלקסי 4 שברשותכם.

 

תיקון מסך גלקסי S4

 

  •  החלפת מסך גלקסי 4 בחצי שעה. 
  •  אחריות לחצי שנה.
  •  מסך מקורי וחדש.
  •  אבחון ובדיקה ללא עלות.
  •  גובים את עבודת הטכנאי בלבד.

 


 

 המסכים שאנו מתקנים מקוריים בלבד תיקון מסך גלקסי 4 מתבצע כיחידה שלמה!
אנו לא מתעסקים עם החלפת זכוכית בלבד, תיקון שעלול להשבית את המסך ואף לגרוע באיכות הצבעים ומסך הנגיעה בעתיד.

האחריות הנה על המסך המוחלף ולא במקרה של שבר, כל מסך עובר סידרת ביקרות איכות קפדנית ומקיפה להבטחת תפקוד תקין בעתיד.

 

 

מסך הגלקסי 4 נשבר? המסך שחור?

הטאץ לא עובד? הזכוכית סדוקה?

 

תיקון מסך לגלקסי 4 מבוצע במקום

ללא הזמנת תור למעבדה.

 
 

לא מתפשרים על איכות? הגעתם למקום הנכון!

09-9669399

 

 

מתי מסך הגלקסי 4 זקוק לתיקון?

 

זכוכית – שבר, סדק או כל פגם אחר בזכוכית.

מסך תצוגה – שחור, לא נדלק, כתמים צבעוניים על המסך.

*בכל המקרים מבצעים החלפה של כל המסך כיחידה אחת, אנו מחזיקים במלאי מסכים מקוריים בלבד.

 

 

מבנה מסך הגלקסי 4 – החלפת מסך מקורי galaxy s4

 

בנוי מחמישה חלקים עקרים: הזכוכית החיצונית, מסך הטאץ הממוקם מתחת לזכוכית ולדבק UV, מסך התצוגה LCD, מסגרת המסך הבסיס לכל חלקי הטלפון והמאיצים הגרפים של המסך.

רבים נוטים לחשוב שנית להחליף מסך בגלקסי 4 ע"י החלפת הזכוכית בלבד אך תיקון שכזה הופך את המסך ללא מקורי, טיב השרות אצלנו במעבדה חשוב לנו מאד לכן אנו משתמשים רק במסכים מקוריים על מנת למנוע תקלות עתידיות במסך ובטלפון.

מסך הגלקסי 4 מורכב ממספר שכבות ולא כמו שכולם חושבים רק הזכוכית לעתים יש גם שבר פנימי במסך התצוגה תקלה המתאפיינת ע"י כך שלא רואים כלום במסך אולם ניתן לשמוע שהטלפון עובד.

תיקון מסך גלקסי 4 מצריך את החלפת כל המסך יחד עם המסגרת של המכשיר, כך שהמסך מגיע כיחידה אחת שלמה יחד עם מסגרת הטיטניום של המסך שעליה מורכבים כל חלקי הטלפון.

 

תיקון מסך גלקסי 4

 

 

סוגי הדגמים למסכי גלקסי 4

כידוע בכל דגם גלקסי חדש שסמסונג מוציאה לשווקים ישנם מספר דגמים או תתי דגמים, חשוב להבין שבכל דגם ישנם שינויים מהותיים ולא תמיד מסך של דגם אחד מתאים לדגם אחר.

חשוב מאד להקפיד להחליף מסך בדגם המתאים, החלפת מסך גלקסי 4 בדגם שאינו מתאים לדוגמה להרכיב מסך של גלקסי 4 I9500 על מסך של I9505 יגרום לחץ על לוח האם, הטלפון אולי יעבוד מספר שבועות אך לאחר מכן יפסיק לעבוד בגלל הלחץ שנוצר על לוח האם בעקבות המסך הלא מתאים. 

 

 


 

 

תיקון מסך גלקסי 4 – מדוע מסכי הגלקסי יקרים?

 

להבדיל מחברת אפל שאינה מייצרת את חלקי האייפון ולא דואגת להציף את השוק בחלקים מקוריים סמסונג מייצרת בעצמה את מסכי AMOLED היוקרתיים המורכבים על מכשירי סמסונג ודואגת לייצר מליוני מסכים לתיקון מכשיריהם ברחבי העולם.

תיקון מסך גלקסי 4 אינו משימה קשה והרווח של המעבדה בכל החלפת מסך בכל דגמי סמסונג נמוך מאוד ומסתכם בסכום של עד 150 שקלים, כך שמחירו של המסך טמון ביוקר המסכים.

יוקר המסך ומחירו הגבוה נובע בגלל מספר פרמטרים, ראשי אפשר לומר שלסמסונג יש מונופול על יצור המסכים המיוצרים במספר מפעלים ברחבי העולם וגם באירופה, מאד קשה לזייף את מסכי הגלקסי.

תחום נוסף המייקר את המסך הוא המבנה שלו ובעיקר הטכנולוגיה שהיא בעצם מאד יקרה ורשומה כפטנט של סמסונג.

חברת סמסונג מרוויחה יותר כסף על תיקוני מסכים מכל יצרנית אחרת בעולם, החשיבה שלה לניצול מסכים שבורים ולתת מענה למשתמשי גלקסי הוכיחה לנו עד כמה הם שולטים בחלקי החילוף המקוריים לסמסונג להבדיל מחברות אחרות כמו אפל או LG. 

 

 

 

למה אנחנו?

 

רוב התיקונים מתבצעים במקום ונמסרים בזמן קצר אל הלקוח.

השירות שלנו טלפוני ופרונטאלי בו כל לקוח מטופל באדיבות ומקצועיות מתחילת התיקון ועד סופו.

במהלך התיקון ניתנת תמיכה טלפונית ומענה אנושי הפועל 24 שעות 7 ימים בשבוע.

בדיקת המכשיר מתבצעת ללא כל עלות.

המסכים המוחלפים מקוריים וחדשים.

תיקון מסך גלקסי 4מקורי במחירים אטרקטיביים במיוחד!

 

 

תיקון המסך לגלקסי 4

 

תיקון מסך גלקסי 4 מתבצע במעבדה מקצועית אליה ניתן להגיע בכל שעות הפעילות שלנו. לחלופין, ניתן להזמין את שירותי השליחויות שלנו הפועלים מראשון עד חמישי.

במידה ובחרתם להגיע אל מוקד השירות והמעבדה שלנו יעמדו לרשותכם צוות מסור, מסירת פרטים על תהליך התיקון עלותו וחדר המתנה נוח בו תוכלו להמתין בשלווה.

נפתח לכם קריאת שירות המכשיר יכנס לבדיקה מקיפה כך שבכל תקלה נוספת נעדכן אותכם עוד מבעוד מועד התיקון נבקש את אישורכם ונמשיך תיקון מסך גלקסי 4 כשבסוף בקרת האיכות נוודא שכל החלקים תקינים והגלקסי 4 בדרכו אליכם.

תיקון מסך גלקסי 4 אורכת כחצי שעה ונחשבת להחלפה סטנדרטית של המסך, התיקון עצמו מתבצע תחת עבודה קפדנית של הטכנאי המתחיל ע"י פירוק נכון ודגש על חלקיו הפנימיים של הטלפון.

החלפת מסך גלקסי 4 בצורה שגויה או הרכבה שאינה נכונה תפגע בטלפון בעתיד הקרוב או הרחוק.