החלפת מסך zte blade s6 – תיקון מסך מקורי zte

המסך ב zte נשבר? הזכוכית סדוקה? המסך לא עובד? המסך שחור?

 

החלפת מסך ZTE – אנו משתמשים במסכים מקוריים בלבד לתיקון ZTE זמן החלפת המסך אורך כשעה.

 

בכל כניסה למעבדה הטכנאי עורך בדיקה יסודית למכשיר לוודא שלא קיים נזק נוסף כתוצאה מהשבר במסך, בגמר החלפת המסך בZTE מתבצעת בדיקה נוספת להבטיח את איכות ההרכבה, המסך עצמו ותקינותו המלאה של הטלפון.

 

  • תיקון במקום עד כשעה.
  • אחריות לשלושה חודשים.
  • תיקון מסך ZTE מקורי.
  • בדיקה מקיפה למכשיר בחינם.
  • ניקוי הטלפון מאבק.
  • שרות שליחים עד לבית.

 

 

כיצד בנוי מסך ZTE BLADE S6 

 

יצרן הטלפונים ZTE משתמש בטכנולוגיה די דומה בכל הקושר למבנה המסך של blade s6, המסך מורכב ממספר שכבות: זכוכית, טאץ (רשתית מסך הנגיעה) תצוגה המקרינה את האלמנטים על המסך, רפלקטור הדואג להחזיר אור בצורה אחידה וכבלים המעבירים את אותות החשמל מלוח האם של הטלפון אל המסך והטאץ.

 

ייצור המסך אינו דבר פשוט ורבים נוטים לחשוב שניתן להחליף רק את הזכוכית אך אופן הרכבת המסך במפעל ע"י רובוטים אינה מתקרבת לאיכות הרכבה ידנית או החלפה של הזכוכית בלבד מכמה סיבות עיקריות שהחשובה ביותר היא העובדה שהמסך הזכוכית מודבק למסך התצוגה בעזרת דבק מיוחד שעמיד לקרני אור וכך מייבשים אותו, כך שכל ניסיון של הפרדת הזכוכית בלבד מהמסך תפגע במסך התצוגה ובלי להזכיר שלא ניתן להשיג את הדבק המחבר בניהם ולכן פעולה של פירוק המסך לגורמים כמעט ואינה אפשרית. גם עם ציוד משוכלל להפרדת המסך ודבקים תחליפים המסך לעולם לא יהיה כפי שהוא מגיע מהמפעל מקורי ומורכב על כל חלקיו הקטנים עניין שחשוב מאד לטובת הצלחת תיקון מסך ב ZTE ובכל בסמארטפון אחר.

 

החלפת מסך ZTE

 

אופי עבודת הטכנאי בעת החלפת מסך ZTE בלייד 6 אינה מורכבת ואם כי די פשוטה כך שעלות המסך היא זו הקובעת את מחירו.

אם תבחרו במסך מקורי ZTE BLADE S6 המחיר יהיה שונה ממסך מזויף שמייצרים מפעלים קטנים בסין וכך גם איכותו תשפיע על השימוש במכשיר באופן ניכר בהחלט.

הטכנאי מבצע את פתיחת הטלפון בעזרת מברג ופותחן פלסטיק על מנת לא לפגוע בחלקיו הפנימיים של המכשיר או לפגוע בפלסטיקה החיצונית והפנימים שלהם חשיבות מכרעת במיקומם של החלקים הזעירים המורכבים על המסך.

בעת החלפת מסך ZTE הטכנאי מבצע מספר בדיקות לטובת תקינות המסך והחלקים הקשורים אליו בגמר תיקון המסך של BLADE S6 הטכנאי עורך בדיקה לכל החלקים ופונקציות הטלפון להכין אותו למסירה ללקוח בתקינות מלאה.

 
 
 

כמה זמן אורך להחליף מסך ב ZTE בלייד

 

זמני התיקון משתנים מטכנאי לטכנאי מלבד שיטות עבודה שנות לכל טכנאי ישנה גם מיומנות הטכנאי והכרתו את מבנה המכשיר וחלקיו השונים באופן שיאפשר לו לדעת מה תפקידו של כל חלק וכיצד לנהוג בעת פירוק המכשיר להחלפת מסך ZTE BLADE S6 והרכבתו מחדש.
לרוב החלפת מסך ZTE בלייד 6 אורכת כשעה. 
 
 
 
להחלפת מסך ZTE התקשרו עכשיו ותקנו עוד היום
09-9669399