תיקון מסך סוני אקספריה Z3 – החלפת מסך מקורי Sony Xperia Z3

 
 

תיקון מסך סוני אקספריה Z3 קומפקט שירות תיקון מסכים לסוני Z3 במקום – מסכים מקוריים בלבד כולל אחריות.

 
 

שוב נשבר המסך?

היום כולם יודעים, שימוש במסך מקורי מחזיק יותר זמן!

 

שימוש במסך לא מקורי גורם לפליטת קרינת יתר!

 
 
תיקון מסך סוני אקספריה Z3

  •  תיקון מסך Z3 בשעתיים.       
  •  בדיקה יסודית לכל הסוני.
  •  אחריות לחצי שנה.      
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך סוני מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.    
  • תיקון מקצועי נקי ומהיר.

 

 

 

נשבר הצג בסוני אקספריה Z3?

התקשרו עכשיו 09-9669399

והטלפון יהיה מוכן בתוך שעתיים!

 
 

סממנים למסך סוני אקספריה Z3 המצריך החלפה

 

זכוכית(טאץ) – מגע לא פעיל, שבר או סדק בזכוכית.

מסך תצוגה(LCD) – כתמי צבע, פסים ומסך שחור לגמרי.

 

*חשוב להבין, המסך מורכב ממספר חלקים ולא ניתן להחליף חלקים מהמסך עצמו, מסך מקורי Z3 מגיע שלם קומפלט כיחידה אחת. 

 
 

מבנה המסך בסוני אקספריה Z3 קומפקט

 

מסכי הסוני Xperia Z3 בנויים בצורה דומה לרוב מסכי הסמארטפונים הקיימים בשוק הסלולר, המסך בנוי ממספר חלקים ומגיע כיחידה אחת, לא ניתן להחליף את מסך הזכוכית בלבד אלה את כל המסך כולו כיחידה אחת שלמה.

החלפת מסך סוני אקספריה Z3 זכוכית בלבד אינה באה בחשבון ובטח שהופכת את המסך ללא מקורי מהסיבה שחברת סוני מוכרת את המסך כיחידה אחת שלמה ולא חלקים בודדים מהמסך עצמו.

המסך בz3 מורכב מהזכוכית, ממסך הטאץ המגע ומסך התצוגה הפנימי שעליו אנו רואים את הנעשה במכשיר.

חלקי המסך בסוני Z3 דבוקים אחד לשני בעזרת דבק UV מיוחד הנועד להגביר את ראות האלמנטים המוצגים על המסך בצורה אופטימלית וליצור אחידות וקשיחות בין כל חלקיו, כל ניסיון להחליף את הזכוכית השבורה ולהפרידה משאר חלקי הצג יפגעו באיכות המסך ואף יגרעו בשימושו בעתיד.

 

 

תיקון מסך סוני אקספריה Z3 – שלבי ההחלפה

 

אופן החלפת המסך מצריך(במידה וניתן לראות את המסך) לערוך בדיקה מקיפה למכשיר ע”מ לוודא שלא ניזוקו חלקים או רכיבים נוספים בעקבות הנפילה שגרמה לשבר במסך, לכן הטכנאי עורך בדיקה לכל פונקציות המכשיר ולאחר מכן ניגש לפעולה העיקרית תיקון מסך סוני אקספריה Z3.

המסך בסוני Z3 מודבק למכשיר למנוע כניסת נוזל או מים אל החלקים הפנימיים ולהחזיר את הטלפון אטום ככל שניתן כך שהטלפון נראה בדיוק כפי שהיה וכך גם הביצועים שלו נשמרים.

החלפת מסך סוני Z3 אורכת בין שעה לשעתיים, המסך לסוני אקספריה Z3  שאנו מחליפים במעבדה מקורי וחדש.

ההבדל בין מסך סוני אקספריה Z3 ודגם הקוממפקט sony xperia z3 compact הנו בגודל בלבד, אנו מחליפים גם מסכים לדגם הקומפקט.

 


פעולת החלפת מסך סוני Z3

 

מעבדות רבות לתיקון מסכים אינן יודעות או מבינות כיצד עליהן לטפל במסכים לטלפונים של דגמי סוני אקספריה, מורכבותו של הטלפון עולה על מכשירים אחרים ודורשת מהטכנאי הבנה מעמיקה של מבנה הטלפון בכדי לאפשר עבודה נכונה על המכשיר.

לא פעם נתקלתי בלקוחות שפנו לתקן מסך Z3 ונתקלו בהמון בעיות לאחר מכן למשל המסך מתפרק החוצה ולא מודבק כראוי, הטאץ לא עובד בצורה תקינה, מקש חזור לא עובד ועוד המון תקלות מטרידות שיכלו להימנע אם הטכנאי היה מקצועי מספיק להחליף מסך לסוני Z3 כפי שצריך להתבצע.

ראשית על הטכנאי להבין את התקלה באם מדובר רק במגעים רופפים או בהחלפתו של המסך, לאחר הבנת התקלה הטכנאי יחל בפתיחת המכשיר כשגבו האחורי של המכשי מחומם ומתרומם ע”י סכין מיוחד בלי לשבור את זכוכית הגב או לפצוע אותה.

השלב השני הוא פירוק הסוללה של הטלפון, שחרור כל הברגים הנראים והסרת צלוחיות פלסטיק התומכות בלוח האם, הסרת לוח האם של המכשיר נעשית בזהירות ובכיוון מדויק, כל ניסיון לפרק את לוח האם בצורה לא נכונה יפגע בלוח האם ואף עלול להשבית אותו.

על מסגרת המכשיר היכן שמודבק המסך של ה Z3 ישנם אנטנות מודבקות וגם כבלי המקשים מודבקים יש להסירם בחימום עדין, שימוש מופרז בכח מוגזם יגרום לקרע בכבלים וכפתורי הווליום או הקליטה בטלפון לא יעבדו. 

תקלה נוספת המתרחשת בעת החלפת המסך היא שהטכנאי לא מפרק את המסך בצורה עדינה ופוגע ברמקול הטלפון ואז תישמע צרימה לא נעימה בעת שיחה.

לאחר פירוק המסך השבור מהמסגרת של הטלפון יודבק המסך המקורי והחדש עם הדבק המקורי המגיע מהיצרן עצמו.

לאחר הרכבת המסך והטלפון כולו על כל חלקיו הטכנאי יערוך בדיקה מקיפה לכל כפתור וחלק לבדיקת איכות החלפת המסך.

 

 

תיקון מסך Z3 – מדוע להשתמש במסך מקורי?

 

רבים מהמשתמשים בוחרים מחיר נמוך על פני איכות ואינם מודעים כלל להשלכות על מכשיר הטלפון ואף עליהם.

בכל מכשיר סלולרי או יותר נכון בכל חלק המיוצר במפעלי היצרן קיים פיקוח הדוק על איכות החלק, חומריו, עמידות בפני קרינה, בדיקות איכות וכו’, שיטות הפיקוח של היצרן שפיתח את המכשיר כמו חברה רצינית SONY שוקדים רבות להעניק מוצר בעל תכונות ועמידות יוצאות מהכלל ע”מ להבטיח אית איכות המוצר הפיקוח חייב להתרחש בתנאים קפדניים עד מאד.

שימוש במסך לא מקורי בכל מכשיר יפגע בחוויית המשתמש הן בצבעי המסך המוצגים על צג ה LCD ואף תקלות עתידיות כמו טאץ לא מגיב במקומות מסוימים על המסך והגרוע מכל הגברת הקרינה הנפלטת מהטלפון הסלולרי יכול לפגוע בכם.

חלקי חילוף מזויפים נפוצים מאד עקב הביקוש הרב לתיקון מסכים ישנם מפעלים רבים בסין המייצרים חלקים תחליפים שנועדו לחקות את הייצור המקורי אך חומרי הגלם של המסך אינם דומים והכרחי להשתמש בחומרי גלם באיכות ירודה ליצור המסך לחסוך בעלויות וכך גם לגבי בדיקות האיכות, מסכים אלו אינם עוברים בדיקות איכות כך שהמוצר המוגר גם הוא לא מספיק טוב לשימוש.

כיום מרבית משתמשי הסלולר מבינים שטיפול לטובת תיקון מסך סוני אקספריה Z3 מקורי פונים רק למעבדה רצינית והמסך בהחלט עושה את כל ההבדל ולא נשבר בכל נפילה.