תיקון מסך סוני Z4 – החלפת מסכים מקוריים סוני אקספריה Z4 xperia

שירות תיקון מסך סוני Z4 מתבצע במקום בזמן של עד שעתיים תלוי בעומס במעבדה.

המסך לאקספריה Z4 שאנו מחליפים מקורי ומגיע עם אחריות לחצי שנה, חוזק הזכוכית, תוחלת חייו, צבעי המסך ואיכותו בכלל תלויים במקור הייצור מסכים לא מקוריים אינם עמידים ושונים בתכלית במחיר וחשוב מכל אינם עוברים בקרת איכות של היצרן סוני.

בכל החלפת מסך הטלפון עובר בדיקות להבטיח את איכות התיקון ולוודא שאין תקלות נוספות.

               xperia-z4-screen-replacment

  • תיקון מסך z4 במקום.       
  • בדיקה יסודית לכל הטלפון.
  • אחריות לחצי שנה.      
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך z4 סוני מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.    
  • תיקון מקצועי נקי ומהיר.

 

 

מה הם הבדלים בין החלפת מסך Z4 מקורי למסך חליפי

 

ניגשתם למעבדה לטובת תיקון מסך סוני Z4 ונתקלתם בהרבה מחירים שהפער בינם גדול מאד, ובתור ישראלים ברור שתבקשו את הזול ביותר אבל רק אחרי שתתקנו את המכשיר שלכם במחיר ריצפה תבינו היטב מדוע המחיר היה כל כך מוזל.

אצלנו השקיפות והאמינות היא מעל הכל ואנו כאן בכדי לתת שירות על הצד הטוב ביותר ולכן אין לנו שום בעיה או התנגדות לחשוף בפני כל לקוח עד כמה חשיבתו מוטעת כשהוא בוחר בתיקון רדוד מיסודו.

לכל מוצר בעל תחרות גובה יתעוררו להם מתחרים שינסו לקחת ביס מנתח השוק ובמקרה הזה נתח השוק ענק ובלתי נתפס, כך שעם כל מכשיר חדש שיוצא לשווקים צצים להם מפעלים המחקים את החלקים המקוריים ומי שכבר לא הבין עלות המסך משקפת את איכות חומרי הייצור, בקרת האיכות, המכשור שבו נבנה המסך דבקים, מפרט טכני ואפילו עד כדי קיצורי דרך ע"י בניית מעגל אלקטרוני פשוט שאינו עמיד ובטח שאינו משמש את מטרת המשתמש לאורך זמן.

חברים תיקון מסך סוני Z4 מקורי הוא מוצר אחר לגמרי ומי שלא מוכן לקבל את זה בכל תיקון ימשיך ויסבול שוב ושוב מתקלות חוזרות סדקים שיוצרו בקלות גם בלי שהטלפון יישמט מידכם או שיפסיק לעבוד ללא שום סיבה.

 

 

תיקון מסך סוני Z4 – החלפת מסך אקספריה Z4

 

כאמור רבים נוטים לחשוב שהמסך מורכב רק מהזכוכית אך זו טעות גמורה, החלפת מסך סוני Z4 מצריך החלפה של כל שכבות המסך, התצוגה עצמה מורכבת יחד עם חלקים רבים שלא ניתן להפרידם.

אין מעבדות רבות המתקנות את המסכים לZ4 מהסיבה הפשוטה חוסר ניסיון או יכולת להתמודד עם פתיחה של מכשירים מורכבים כגון xperia z4 שפתיחתו מהווה סיכון לגרימת נזק ללא מעט חלקים כך שטכנאי שאינו ממוחה בתיקון מסך Z4 יעשה לטלפון יותר נזק מאשר יתקן אותו.

לצורך החלפת המסך Z4 על הטכנאי לפתוח את גב המכשיר המודבק בחוזקה, לאחר פתיחת הגב על הטכנאי להסיר את הסוללה המודבקת גם היא, הסרה לא נכונה של הסוללה תגרום לה להיקרע ולאבד מתח.

לאחר הוצאת הסוללה השלב השני והיותר רגיש פירוק לוח האם, מסביב ללוח האם ישנם כבלים רבים של האקספריה Z4 המודבקים על מסגרת המכשיר, הסרתם בצורה לא נכונה תגרום להם לקצר.

רק לאחר פירוק כל החלקים של האקספריה Z4 סוני ניתן לגשת למסך ולפרק אותו מהמסגרת שגם עליה הוא מורכב בחוזקה, הדבקת מסך חדש נעשית ע"י מכבש מיוחד הלוחץ את המסך במקומו והחלפת הדבק הישן בדבק מקורי וחדש ליצור אטימות מרבית.

 

 

מחיר החלפת מסך סוני Z4 – סוני אקספריה החלפת מסך

 

מחירי המסכים משתנים בכל עת אולם תיקון מסך Z4 מקורי אינו זול ועלול להגיע גם ליותר מאלף שקלים.

מחיר החלפת המסך סוני Z4 מורכב ממספר גומרים העיקריים שבהם הם הרווח של ייצרן המסכים סוני, עלות העבודה לרוב נעה בין 150 ל 250 שקלים תלוי במורכבות התיקון כך שעלותו של המסך למעבדה אינה זולה כלל.

באם בחרת בהחלפת מסך מוזל קחו בחשבון שהתקלות לא יאחרו להגיע, אז תגידו לעצמם "יש לי אחריות" תגישו למעבדה תכעסו קצת ואז יספרו לכם סיפור "אתה רואה את השריטה הזו זה בגלל שהטלפון נפל אז אין לך אחריות" אבל האמת היא שגם המעבדה יודעת שאיכות החלקים שלה ירודים אחרי הכל הם רוצים למשוך לקוחות והמחיר שהם מוכנים לשלם עליו אינו גדול אבל המחיר שאתם משלימים עליו גדול מאד.

לסיכום החלפת מסך Z4 סוני אקספריה מקורי יעניק לכם שקט נפשי לאורך זמן ללא תקלות נוספות, ברגע שתתפשרו על מסך חליפי התקלות שיגיעו יגרמו לכם להצטער שלא הוספתם עוד 200 שקלים וקיבלת מסך מקורי סוני Z4.