תיקון מסך סוני Z5 – החלפת מסך Sony Xperia z5 מקורי

שירות תיקון מסך סוני Z5 מתבצע במקום בזמן של עד שעתיים תלוי בעומס הטלפונים במעבדה.

המסך Sony Xperia z5 שאנו מחליפים מקורי ומגיע עם אחריות לחצי שנה, חוזק הזכוכית, תוחלת חייו, צבעי המסך ואיכותו בכלל תלויים במקור הייצור מסכים לא מקוריים אינם עמידים ושונים בתכלית במחיר וחשוב מכל אינם עוברים בקרת איכות של היצרן סוני.

בכל החלפת מסך אקספריה Z5 סוני הטלפון עובר בדיקות להבטיח את איכות התיקון ולוודא שאין תקלות נוספות.

 

              sony-xperia-z5-repair-screen-REPLACEMENT-

 

 

 

  • תיקון מסך סוני z5 במקום.       
  • בדיקה יסודית לכל הטלפון.
  • אחריות לחצי שנה.      
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך z5 מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.    
  • תיקון מקצועי נקי ומהיר.

 

 

 

כיצד מזהים צורך בתיקון מסך סוני Z5

 

זכוכית – סדקים, שבר, טאץ לא עובד.

תצוגה – מריחות צבע, פסים, כתמים שחורים, מסך שחור לגמרי.

*חשוב לדעת! מסך מקורי של סוני Z5 מגיע כמודול שלם כלומר יחידה אחת של המסך המכיל את כל חלקיו, לא ניתן להחליף רק הזכוכית תיקון מסך Z5 מסוג זה אינו מקורי וגורע מאיכות הטלפון ולכן אנו מעדיפים להתקין מסך מקורי בלבד ולמנוע תקלות חוזרות ולהעניק תיקון מקצועי.

 

 

מבנה המסך Z5 

 

רבים נוטים לחשוב שאם יזמינו את הזכוכית מה Ebay בעצמם הם יכולו להחליף את המסך בקלות בעשרות בודדים של דולרים אך אינם מודעים לעובדה שהמסך זכוכית דבוק בחוזקה לתצוגת המסך בחוזקה עם דבק מיוחד.

ייצורו של המסך Z5 נעשים על ידי רובוט המרכיב את כל חלקי המסך, פעולה זו נעשית בדיוק רב בסביבת יצור מיוחדת ובסוף תהליך הייצור המסך עובר בדיקות מחמירות של היצרן עצמו SONY.

תיקון מסך סוני Z5 מצריך הבנה של מבנה המסך, הרכבה לא נכונה או חוסר הבנה בחלקי המסך יגרמו לטנאי להתקינו בצורה לא נכונה והתקלות לא יאחרו לבוא.

הזכוכית החיצונית היא רק זכוכית ואינה קשורה לטאץ עצמו מסך המגע המורכב בכלל מתחת לזכוכית ואינו נראה בעין, מתחתיו יש דבק מיוחד המחזיק את כל חלקי המסך כמקשה אחת, כל ניסיון לפרק את המסך או הזכוכית יגרמו לו נזק וודאי.

מסך התצוגה מורכב אף הוא משכבות רבות של פלסטיק ושכבות רפלקטורים המקרינים את האלמנטים המוצגים על מסך ה Z5.

מסך Z5 מגיע כיחידה אחת שלמה, זו אחת מהדרכים לדעת את מקור המסך שכן חלקים לא מקוריים מגיעים במבנה אחר.

 

 

תיקון מסך סוני Z5 – החלפת מסך מקורי Sony Xperia z5

 

פירוק סוני Z5 אינו משימה לחובבן מן הסתם שגם יהיה לכם מאד קשה למצוא מעבדה שתהיה מוכנה להחליף מסך לדגם Z5 מהסיבה הפשוטה שמרבית המעבדות אין מספקי ניסיון או יכולת מקצועית לבצע החלפה של מסך כזה ובכל זאת ישנם מעבדות המנסות להחליפו וגורמים לנזק לטלפון שלא ניתן לתקן.

תיקון מסך סוני Z5 מתבצע אך ורק במעבדה, כך אנו יכולים להבטיח שכל בעיה בסוני ניתנת לפתרון מידי, במהלך פתיחת הטלפון הטכנאי בוחן היטב אם יש נזקים למכשיר ומידע את הלקוח בכל תקלה נוספת, ללא אישור הצעת מחיר להחלפת מסך Z5 הטלפון לא יתוקן.

הטכנאי מתחיל בפירוק של גב הטלפון וניגש אל פנים המכשיר בעדינות תוך פירוק של כבלים מצלמות, הסוללה המודבקת בחוזקה ולוח האם שהוא החלק הרגיש מכולם וחשוב מאד לפרקו בעדינות.

לאח מכן יכול הטכנאי לגשת ולהחליף את המסך של Z5 כשבכול צעד עליו לוודא שכל חלק מפורק בצורה ובכיוון הנכון אחרת התוצאה היא ריבוי תקלות.

 

 

החלפת מסך סוני Z5 מקורי או מסך לא מקורי

 

כיום הלקוח מבין שאיכות התיקון תלויה באיכות החלק מסכים או חלקים שאינם מקוריים מושפעים מרמת איכות ירודה בייצורם, כלומר אם הציעו לך מסך Z5 במחיר נמוך מהמוצע בשוק הסבירות שהמסך אינו מקורי.

עמידות חלקי החילוף המקוריים הנה גבוה ביותר ובקרת האיכות שחברת סוני מבצעת קפדנית ביותר, מסכים לא מקוריים המיוצרים כחלק תואם המחקה את המסך המקורי לעולם לא יכול להוות תחליף ראוי למוצר אלקטרוני שחשיבות עובי הזכוכית או איכות התצוגה ותאורת הלדים במסך קריטיים ע"מ להעניק לטלפון את החלק המתאים לו בצורה מיטבית לפעילות תקינה של הטלפון גם בעתיד הקרוב וגם ברחוק.

תיקון מסך סוני Z5 סוני אקספריה מקורי יעניק לך שקט שהטלפון ימשיך לעבוד כפי שדרש היצרן ע"מ לעמוד בהתחייבותו כלפי הלקוח שרכש את המכשיר, כל שימוש בחלקים לא מקוריים משנים את רמת הקרינה במכשיר.