דף הבית > תיקון htc

תיקון HTC – מומחים לתיקון htc בישראל! המעבדה הוותיקה לטיפול בדגמי htc

 
 
 
 

אופי תיקון HTC שונה לחלוטיןתיקון HTC

מהסמארטפונים השכיחים.

נדרשים כלים מיוחדים סבלנות,
עבודה יסודית ומקצועית להבטחת
תקינות של המכשיר.

לכן תיקון HTC במעבדה עלול לארוך
מספר שעות תלוי בתקלה ובעומס
הנתון במעבדה. 

החלקים שאנו מייבאים לתיקון הטלפון
מקוריים ומגיעים עם אחריות לאחר
שעברו ביקורת איכות קפדנית למנוע

לתקלות נוספות ועתידיות.

 

מתקנים חכם Fixmart

 


בחר/י את מכשיר ה-HTC שברשותך

 

 

 

 

htc בחר/י את התקלה ב

 

 

   תיקון מסך מקורי htc one      תיקון שקע טעינה      החלפת סוללה

 

 

?במעבדה htc כיצד מתבצע תיקון

 

להצעת מחיר ניתן להתקשר לשירות הלקוחות במעבדה ולקבל פרטים מלאים על אופי התיקון במידה והתקלה ידועה, במקרים שהתקלה אינה ברורה יש צורך בבדיקה יסודית לאבחון התקלה במכשיר.

לאחר בדיקת הטכנאי ואימות התקלה במעבדה הלקוח מקבל הצעת מחיר מדויקת, אנו דוגלים בשקיפות מלאה לגבי כל שלבי התיקון.

לאחר אישור הלקוח לתיקון המכשיר הטכנאי יחל במלאכת התיקון כשבגמר הטיפול יערוך בדיקה חוזרת לוודא שכלל החלקים בטלפון פועלים כשורה.

מרבית התיקונים למכשירי HTC נערכים במקום בזמן של חצי שעה עד כשעתיים ומוגדרים כתיקונים קוסמטיים למשל החלפת תצוגה, מסך, החלפת סוללה או תיקון לחצנים.

במקרים של תקלות מורכבות יותר המצריכות סדרת בדיקות לחשיפת התקלה כמו נזקי מים, בעיות לוח אם והלחמות מורכבות ועדינות זמן הטיפול במעבדה עלול לארוך יום עבודה שלם.

בכל התיקונים ובשום מצב אין אנו מוחקים מידע מן מכשירכם, במקרה והתקלה דורשת איפוס תוכנה או עדכון הלקוח מיודע לפני ואני עורכים גיבוי למכשיר במידה וניתן לעשותו.

אנו ממליצים לפני הגעה למעבדה לטובת כל סוג של תיקון HTC כלשהו, לערוך גיבוי באופן פרטי על המחשב האישי.

  • תיקון htc באותו היום.
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אחריות לחצי שנה.
  • טיפול מהיר ומקצועי.
  • רכיבים חדשים ומקוריים.
  • בדיקה סטנדרטית חינם.

 

 

כמה זמן אורך תיקון HTC

 

לרוב תיקון מכשירי HTC סטנדרטי כגון מסך מגע, שקע טעינה או סוללה אמור לארוך בין שעה לשלוש שעות תקלות מורכבות יותר דורשות אבחון מעמיק ותיקון שאינו סטנדרטי כגון ניקוי קורוזיה יכול לאורך כיום שלם.

שירות התיקונים במעבדה מתבצע במקום תלוי בעומס במעבדה, חשוב מאד להבין שטיפול במכשירים אלו מורכב ביותר ומעטות המעבדות שמתקנות מכשירים אלו הטיפול הארוך במכשיר נובע ממורכבות חלקיו והאופי בו הוא בנוי להבדיל ממתחריו הוא בנוי בצורת מספר שכבות צפופות מאד ובכל שלב ניתן בקלות לפגוע בחלקיו לכן הטכנאי עובד באופן מסודר באטיות ונוהג במקצועיות בשלבי הפתיחה, האבחון ותיקון ה-HTC. 

 

 

מדוע מעבדות מתקשות לתקן HTC

 

חברת HTC לא טרחו להקל בשום אופן על פירוק והרכבה נוחים של המכשיר אלה להפך להקשות ולגרום לנו המעבדות להירתע מלתקנו.

המכשירים בנויים בשכבות אחת על השנייה כך שתיקונו של ה HTC  הופך למרוכב עוד מפתיחת גב הטלפון המודבק בחוזקה בעזרת דבק סיליקון לדפנות השכבות, פתיחה לא נכונה תגרום נזק רציני ואף להשבתה של לוח האם.

ואם חשבתם שקל למצוא חלקים מקוריים למכשירי ה HTC תחשבו שנית תיקון מקצועי ואיכותי מתבצע ע”י חלקים מקוריים, אנו עמלים רבות להביא בפני לקוחותינו חלקים מקוריים בלבד, מכשירים אלה ידועים בעמידות שלהם וללא חלקים מקוריים התיקון לא יהיה מוצלח, עמיד ולא יחזיק לאורך זמן לכן יתכנו שינויים או חוסרים במלאי בחלקים של מכשירים אלו.

כבר יותר מפעם אחת נתקלנו אצלנו במעבדה במכשירים שהיו במעבדות אחרות וגרמו לטלפון נזקים קשים ולעתים אף נזקים בלתי הפיכים.

 

 

איכות חלקי הרכיבים ב-htc

 

 לאחר שצברנו ניסיון רב שנים בתקלות מורכבות ועדיין לומדים בכל יום דברים חדשים אנו מאמינים שאחד הגורמים החשובים ביותר מלבד מקצועיות אנשי המקצוע שלנו ושירות הוא איכות חלקי החילוף לכן אנו דואגים לייבוא חלקים מקוריים וחדשים בלבד לטובת תיקון HTC .

חלקים אלו עברו סידרת בדיקות להבטחת איכות החלק ופעילותו התקינה בעתיד לכן אנו מעניקים בכל תיקון במעבדה אחריות על החלק שהוחלף.

 

 

 

מדוע מעבדות רבות לא מתקנות מכשירי htc

 

חברת htc הממוקמת בטיוואן פיתחה את מכשירי הטלפון שלה באופן שונה וללא כל דמיון למכשירי סמארטפונים אחרים בשוק כך שמבנה הטלפון הרבה יותר מורכב מהמתחרים בשוק הטלפונים.

מורכבותו של המכשיר מייקרת את עלות התיקון כל טיפול פשוט בכל מכשיר מסוג אחר יהיה אורך יותר בהשוואה לאותו תיקון ב-htc.

כמו כן אופן בנייתו המקשה על תיקנו של המכשיר המסובך הזה מאפשר לחברת htc ליצור לעצמה בלעדיות על שיווק החלקים, כך שחברות תיקונים רבות שאינן מעוניינות לתקנו בשל מורכבותו גורמות לחוסר ביקוש לחלקי החילוף ומפעלי החלקים אינם מעוניינים לייצר את אותם החלקים וכך יוצרים לעצמם בלעדיות על חלקי החילוף. 

 

 

מעבר לתיקון דגמי HTC

 

HTC היא יצרנית טייוואנית של טלפונים חכמים(סמארטפונים) המבוססים על מערכת ההפעלה ‏אנדרואיד של Google. החברה נוסדה ב-15 במאי 1997 כיום מייצרת החברה באופן עצמאי מוצרים תחת שם המותג HTC, ומוצרי איכות עבור חברות ותאגידים גדולים.

מכשירים אלה אינם נפוצים בארץ ישראל שכן חברת היבואן בארץ אינה משווקת את תכונות הפלא מאחורי ייצור המכשיר החזק הזה, כך שמשתמשי מכשירים חכמים רבים בארץ אינם מודעים כלל שהמכשיר קיים.

חברת HTC  דאגה לייצר מכשיר עמיד, מהיר וחסין באופן יוצא מהכלל, המשתמשים שכן מחזיקים במכשיריהם נשארים איתם לאורך כל הדרך שכן ניתן לקבל את כל התכונות בחברות הדגל החדשות ובעמידות רבה יותר של חומרה ויציבות מעולה של מערכת ההפעלה הנהדרת ששקדו רבות ע”מ להביאה לקצה היכולת.

מלבד כל התכונות הנהדרות שמכשירי החברה מציעה למשתמשיה ישנו עניין חשוב שעליהם לדעת, בעת תקלה במכשיר מאד קשה לקבל כאן שירות תיקונים עבור מכשירים אלה מהסיבה שהיבואן המורשה אינו מחזיק במלאי את כל חלקי המכשיר לכן זמן התיקון אצל היבואן עומד על חודש עד שלושה חודשים!

וכאן מתחילה הבעיה של חובבי המכשיר למצוא מעבדה לתיקון HTC, החברה אינה משחררת או מסכימה לייבא את חלקי החילוף המקוריים של המכשירים שהיא מייצרת וכאן נוצרת הבעיה של זמינות חלקים לטובת תיקון המכשיר הייחודי הזה.

אל אף הבעיה הנעוצה בתיקון המכשיר צץ לו פן חדש במעבדות הסלולר, אותן מעבדות דואגות לייבא באופן עצמאי חלקים ורכיבים לטובת תיקונו של הטלפון המורכב הזה  .

רבים אינם מודעים לכך שפתיחת המכשיר אינה פשוטה כלל ולכן עדיף שיחפשו מעבדה איכותית ומקצועית לתיקון המכשיר שכן כל תיקון או פתיחה של המכשיר בצורה שגויה עלולה לגרום נזק לחלקים שאינם זמינים לרכישה בארץ והמכשיר יחשב למושבת, לכן חפשו מעבדה מקצועית בעלת ניסיון בתיקון HTC


מעוניינים בתיקון סמארטפון ה-HTC שלכם? 

התקשרו אלינו 09-9669399

נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה