תיקון אייפד iPad – שירות תיקונים מקצועי מומחים לתיקון אייפדים Apple חלקים מקוריים

 

שירות תיקונים מקיף למכשירי אייפד

צוות המעבדה מכיר בחשיבות תפקוד מכשיר האייפד היקר שלכם ובזמינותו, אנו ערוכים לתת מענה ייחודי הנועד לתקן אותו באופן מוחלט.

באמצעות טיפול מדויק וחלקי חילוף מקוריים נמנע במכשיר שלכם תקלות עתידיות.   

 

 

מסכים

  שירות תיקונים מקצועי למכשירי אייפד, תיקון מסך לאייפד מתבצע במקום בזמן של עד כשעתיים. החליפו לכם את המסך באייפד והטאץ לא מגיב? התקינו לכם

המשך קריאה...

• שירות תיקונים מהיר לאייפד מהיום להיום •

• אחריות בתוקף לשנתיים בתיקון מסך •

• חלקי חילוף מיובאים ומקוריים בלבד •

 

תיקון אייפד - ipad repair

הטכנולוגיה של היום מאפשר לכולנו לנצל וליהנות מהיכולות שיש למכשירי הטאבלט לשנות לנהל ולעצב את חיי היום יום שלנו. האייפדים בהחלט שינו את חיי כולנו בהמון מובנים לטובה.

מכשיר האייפד מבית אפל מעניק לנו חווית משתמש ייחודית בהחלט באפליקציות שונות בארגון סדר היום משחקי חשיבה ועוד, למרות שאיכות חלקיו מאד איכותיים גם לו יש נקודות תורפה.

אצלנו במעבדה נתקלנו לא מעט פעמיים בתקלות שכיחות או כאלו הדורשות תיקון מעמיק ברמת לוח האם. רוב התקלות נגרמות עקב נפילות הגורמות לסדקים ושברים על המסך touch במקרים אחרים מסך התצוגה חדל מלעבוד ובמקום לראות תמונה רואים כתמים או פסים מוזרים.

נתקלו גם במקרים של לקוחות נחמדים בעלי רצון טוב לחסוך לעצמם לקנות את החלקים ב Ebay לפתוח סרטון להחלפת מסך ב youtube ולנסות לתקן את האייפד בעצמם. החלקים שהוזמנו קרוב לוודאי שאינם מקוריים ואיכותם ירודה, מה כלי עבודה טובים שיאפשרו לכם לעבוד כמו שצריך? בסופו של עניין מתגלה להם שלמרות שהדרך רצופה כוונות טובות הפעולה אינה כזו פשוטה וגרמו יותר נזק לטאבלט שלהם וגם לכיס.

 


 

שלבי תיקון האייפד במעבדה

 

יצירת קשר

נציגנו ישמחו לעזור בכל פניה טלפונית, יחד ננסה להבין את התקלה במכשיר , הטיפול הנדרש, הצעת מחיר והגעה למעבדה.

השמת האייפד לאבחון ותיקון

הגעתם למעבדה, ניתן להשתמש גם בשירות השליחים ולחסוך זמן נפתח לכם קריאת שירות נציין את פרטיכם ואת תיאור התקלה.

הטאבלט יכנס לבדיקה ואבחון ע"י טכנאי מומחה באופן פרטני לדגם האייפד.

סיום האבחון וידוע הלקוח

לאחר בדיקה מקיפה ובקרת איכות הלקוח מקבל הצעת מחיר מסודרת, אנו דוגלים בשקיפות מלאה!

מסירת המכשיר

התיקון אושר והמכשיר תוקן , אנו ניידע אותכם כשהטאבלט מוכן.

 

אנו מציעים ללקוחותינו את השירות המקצועי ביותר תוך התייחסות לצרכים השונים לפי כל לקוח ולקוח.

 

 

אלו תקלות ניתן לתקן במכשיר האייפד של חברת אפל?

 

החלפת מסך תצוגה

החלפת מסך תצוגה דורשת את פירוק מסך הטאץ בלי לפגוע בו וכאן מתבטאת מיומנות הטכנאי. המסך מאד רגיש לכן החלפת המסך לטובת החלפת תצוגה עם כתמים או שבר פנימי דורשים מעבדה למוצרי אפל מקצועית. מסך התצוגה מהדגמים החדשים מכיל מסך רטינה באיכות הגבוהה שישנה כיום בשוק הטאבלטים לכן התחשבות בסכום עלות העבודה במעבדה תגרום להחלפת מסך שאינו מקורי ותגרע מאיכות המסך בצורה דרסטית.

החלפת סוללה

החלפת הסוללה אינה משימה לחובבנים, הסוללה ממוקמת בתחתית הגב ובכדי להגיע אליה יש לפרק את לוח האם ורכיבי רבים נוספים הדורשים התיחסות רבה. כמו כן בעת טיפול המעבדה יש צורך לוודא מול המעבדה שסוללה המוחלפת היא מקורית .

החלפת שקע טעינה
שקע הטעינה הנו חלק מרכזי שכן הוא מעביר את מגע הלחיצה של כפתור הבית ואת העברת הנתונים אל לוח האם וכמובן מטעין את הסוללה. החלפת שקע טעינה אורכת כשעה ומטופל אך ורק ע"י טכנאי מומחה בעל ניסיון .

החלפת אנטנת וויפי
אנטנת הוויפי ממוקמת מתחת למסך הטאץ ויכולה להיפגע בקלות כאשר הטאב נחבט. בצד אחד האנטנה מחוברת אל קונטרולר שהוא בעצם מודם המחובר אל לוח האם מפענח ומשדר את קליטת הוויפי .

החלפת מצלמה

החלפת מצלמה דורשת פירוק של מסך הטאץ ומסך התצוגה זמן משוער לתיקון או החלפת מצלמה הוא כשעה וחצי .

החלפת מיקרופון

החלפת המיקרופון היא משימה לא פשוטה. רכיב המיקרופון יושב בראשו של המכשיר ומתחבר אל פלאט ארוך ועדין שאליו גם המצלמה הקדמית מתחברת. מעבדה איכותית תשתמש אך ורק בחלקים מקוריים.

החלפת כפתור הבית

החלפת כפתור הבית דורש את פירוק הטאץ. תושבת כפתור הבית היא זו שתומכת בכפתור הבית העגול ומכילה כפתור שהוא בעצם נותן את הרגשת הלחיצה. תושבת כפתור הבית מכילה בצידה השני 2 מגעים ואלה נוגעים בשקע הטעינה ומעבירים את פקודת לחיצת כפתור הבית אל לוח באם .

תקלות תוכנה

תקלות תוכנה ניתן לפתור בעזרת תכנות ייעודיות אשר מנטרלות שגיאות ומתקינות גרסה ios ביעילות.

החלפת בית סים

בית הסים ושקע האוזניות מגיעים באותה היחידה. טיפול מסוג זה מצריך את הוצאת לוח האם ואורך כשעתיים.

ניקוי קורוזיה

נפל למים? נרטב? לא נדלק? גם כאן כמו בסמארטפון מעבדה לתיקון אייפד מקצועית תוכל לבצע ניקוי קורוזיה ולהחזיר אותו לתפקוד מלא ותקין.

 

מעבדה לתיקון אייפד - זמני הטיפול

רוב התיקונים הנערכים בסביבה טכנולוגית מודרנית המסוגלת לעמוד בתקנים ומכשור מעבדה מתקדם אורך כשעה לתקלות קלות כמו שבר במסך החלפת שקע טעינה וכו' לבעיות מורכבות יותר יש צורך באבחון מקיף ארוך יותר ולפעמיים נדרשות כמה שעות לגילוי התקלה.

ככול שציוד המעבדה מתקדם יותר ואנשי המקצועי מיומנים יותר כך זמן הטיפול במעבדה יהיה קצר ואיכותי יותר.

אנו במעבדת אייפד Fixmart עורכים באופן תמידי השוואה ובדיקות לטכנולוגיות אבחון ושירות תיקונים חדשות המוצעות למעבדות שונות.

אופן פעולה זה מאפשר לנו להיות מעודכנים בכל עת בנוגע לחידושים ולהשקיע משאבים הנותנים לנו ידע להתמודד עם תקלות מורכבות בזמן מהיר ומקצועי.