תיקון אפל – כל מה שצריך לדעת על מעבדות Apple ואחריות ייצרן

 

מכשיר האייפון אינו מזכיר שום מכשיר אחר ויש לכך סיבות טובות.

גם מערכת ההפעלה הייחודית מעניקה למכשיר את היכולות הפנומנליות שמעניקה חברת אפל למשתמשיה וע"י כך נשארת תמיד שונה ממתחריה.

לפיכך מעבדת אייפון מקצועית אינה דבר של מה בכך וחייבת להציע את המקסימום ולהתאים את המעבדה העובדים והשירות לדרישות חברת אפל העולמית.

לא כל טכנאי מכשיר טלפון סלולרי ידע להתמודד בצורה נכונה עם תקלות במכשירי אייפון של אפל.

לצורך תיקון מקצועי אשר יציב את מכשירים במלוא יכולתו לתפקוד ארוך ותיקון חד משמעי מצריך טכנאים מנוסים וסביבת מעבדת אייפון מתקדמת באמצעים טכנולוגיים חדישים למתן פתרון מקצועי מהיר ונוח ללקוח.

לעתים יש באייפונים בעיות נפוצות שניתן לפתור בקלות בעצמכם ולעתים יש צורך לגשת למעבדה.

לא כל מעבדת שירות המציינת שהיא מעבדה לתיקון Apple באמת נחשבת כזו ולרוב בדיעבד מסתבר שאינה יכולה לתת את המענה הרצוי והטוב ביותר לטובת תיקון האייפון שלכם.

לדוגמה מעבדת iDigital אינם מורשים על ידי אפל לבצע תיקונים במכשירי אייפון אלה למכור מכשירים המגובים באחריות יצרן בלבד.

בעת שליחת מכשיר למעבדה יש צורך לוודא ולהבין שלא כל המעבדות משתמשות באמצעים ראויים לטיפול בתקלות חומרה ותוכנה.

רבים מאתנו כבר נכבו במעשי נוכלות או רמאות של מעבדות סלולאר שאינן מקצועיות וגרמו לפגיעה ולנזק במכשירי אפל ולא פעם אותם נזקים בלתי הפכים או שלא משתלם לתקנם.

Apple Repair - מעבדה לתיקון מכשירי אייפון של אפל

אנו בFixmartמתקנים את כל סוגי מכשירי האייפונים מבית אפל.

תיקון אפל בידי הטכנאים המיומנים שלנו מתקנים כמעט הכל באייפון, החל ממסך מגע שנשבר, בעיות תוכנה ועד להחלפת רכיבי לוח הדורשים הלחמות מורכבות.

אנו מטפלים במכשירי סלולר מאז 2007 ובכל דגמי האייפונים החל מהאייפון הראשון ועד לתיקון אייפון 8 ואייפון x החדש.

לנו חשוב שתישארו לקוחות שלנו ולכם חשוב שמכשירכם יתוקן על הצד הטוב ביותר, המחלקה לטיפול במכשירי אפל פלאפונים וטאבלטים מתוחזקת במלאי עשיר של חלקים מקוריים וכל מכשיר עובר בדיקת בקרת איכות בכניסה למעבדה ובגמר הטיפול כשהטכנאי המטפל מכיר כל רבב במכשיר האפל שלכם.

שירותי המעבדה שלנו מציעים לכם פתרונות חכמים למכשירים חכמים כמעט לכל תקלה והבדיקה בחינם. אם האייפון לא נטען, תקוע על מצב אייטונס או טלפון שנרטב אל דאגה הטכנאים שלנו ראו כמעט הכל.

במעבדה של Fixmart פועל צוות מקצועי ומיומן של טכנאים בעלי רקע עשיר ומגוון על כל צדדי הטכנולוגיה ובמיוחד בהתמחות במכשירי אפל. כל תיקון אייפון מתבצע במהירות ומקצועיות תוך התחשבות מלאה באיכות התיקון בדגש על חלקי החילוף האיכותיים שאנו דואגים לייבא במיוחד על מנת להבטיח לכם איכות.

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון ערוצי שירות המקיפים את השירותים שאנו מעניקים כך שאתם תוכלו להשתמש בנו בצורה היעילה ביותר להחזיר את מכשיר האייפון שלכם למצב חדש.

 

שירות תיקונים לדגמי Apple Iphone השונים

רבים ממשתמשי אפל אינם מודעים שאפל אינה מחזיקה מעבדות אלה מעבדה יחידה שנועדה לתת ביקורת למכשירי הסמארטפונים שהיא מייצרת כך שביקורת האיכות שלה תהיה גבוה ותוודא את איכות הטלפונים ומכשירי הטאבלטים שהיא מייצרת.

מעבדות אפל נמצאות בארצות הברית, בקנדה ואירופה, בארץ טיפול במכשירי אפל אינו מתבצע ע"י Apple אלה ע"י חברת קבלן עם הנחיות לתיקונים מסוימים בלבד.

אפל נוהגת בצורה חכמה כל טלפון עם תקלה באחריות ייצרן מוחזר למעבדת אפל ושם עובר בדיקות יסודיות להבין מהיכן התקלה והיא מתועדת ונלמדת למנוע את חזרתה העתיד ואז המכשיר נשלח לחידוש כשהלקוח שהטלפון שלו נמצא באחריות של אפל מקבל טלפון או טאבלט חדש מיד וזה כל ההבדל בין אפל למתחריה.