החלפת כפתור בית לאייפון – תיקון טביעת אצבע באייפונים

כפתור בית תקוע מונע מאיתנו שימוש רצוף באייפון החל מחזרה למסך הבית, וכלה בשימוש בשירותים מקוונים ואינטראקטיביים באייפון.

במעבדה שלנו יודעים כי אבחון נכון של התקלה בכפתור הבית של האייפון יכול לחסוך לא מעט מפחי נפש, טרטורים והוצאות מיותרות. האבחון מתחיל ברמת איתור הגורם לבעיה, נטרול התקלה, תיקונה ומניעה חוזרת של התקלה בעתיד.

כפתור הבית שאנו מחליפים מקורי, את טביעת האצבע לא תמיד ניתן לתקן.

 

 

סיבות שלחצן הבית מפסיק לעבוד

  1. חדירת לכלוך למגעיי לחצן הבית
  2. אבק
  3. שומן ידיים שהצטבר במכשיר
  4. שחיקה טבעית של הכפתור(בלאי)
  5. מגעים, קורוזיה ורטיבות.

יש גם מקרים בהם ניסו במעבדה אחרת להחליף את המסך לאייפון וקרעו או עשו נזק לכפתור הבית, לעתים ניתן לתקן את כפתור הבית תלוי בנזק שנגרם.

 

החלפת כפתור בית לאייפון

אופן ההבחנה ותיקון כפתור הבית משתנה מדגם לדגם.

בדגמים הפשוטים יש לאבחן את התקלה דרך בדיקה פשוטה לחיצה אקראית ולהחליף את הכפתור בכפתור מקורי, בנוסף הדגמים הישנים למשל אייפון 5s כפתור הבית מתחבר אל שקע הטעינה באייפון והבדיקה מורכבת יותר. במכשירים חדשים כמו אייפון 7 

תלוי בדגם אבל ברוב המקרים כפתור הבית אינו דורש פירוק נרחב של חלקי המכשיר דרך מגעי הלחיצה ולוח האם אך לעתים התקלה טמונה בשקע הטעינה ולא בכפתור עצמו.

בדגמים הישנים שקע הטעינה מעביר את פקודת הלחיצה של כפתור הבית אל לוח האם, תקלה מסוג זה תדרוש את החלפת שקע הטעינה ולא את כפתור הבית.

 

תמיכה אפל כפתור הבית

 

השוני בין כפתור הבית השונים

לכל דגם אייפון יש כפתור בית שונה, מהאייפון הישן ביותר בעל לחצן פשוט מאד ובסיסי עד לטביעת אצבע מתוחכמת וזיהוי פנים באייפון x.

 

תיקון כפתור הבית באייפון 3

כפתור הבית באייפון 3 – מבנה הכפתור פשוט מאד ממש כמו לחצן 2 מגעים ופיקה, ברגע שהיא מוצמדת המתח עובר.

 

כפתור הבית באייפון 8 מורכב בהרבה, על הכפתור עצמו יש רכיב שמקודד את זיהוי טביעת האצבע אל תוך המעבד, הרכיב מותאם לעבוד רק עם מעבד אחד.

כלומר החלפה בין כפתורי הבית במכשירים שונים תגרום שהמעבד לא יזהה את רכיב טביעת האצבע המקורי שאיתו הוא מוגדר לפעול וטביעת האצבע לא תפעל וגם לא הלחיצה.

 

כיצד מתבצע תיקון כפתור הבית?

תיקון כפתור בית לאייפון מתבצע במעבדה מקצועית אליה ניתן להגיע בכל שעות הפעילות שלנו. לחלופין, ניתן להזמין את שירותי השליחויות שלנו הפועלים 24 שעות 7 ימים בשבוע.

במידה ובחרתם להגיע אל מוקד השירות והמעבדה שלנו יעמדו לרשותכם צוות מסור, מסירת פרטים על תהליך התיקון, עלותו וחדר המתנה נוח בו תוכלו להמתין בשלווה.

 

מדוע לבחור בנו?

רוב התיקונים מתבצעים במקום ונמסרים תוך שעה אל הלקוח. השירות שלנו טלפוני ופרונטאלי בו כל לקוח מטופל באדיבות ומקצועיות מתחילת התיקון ועד סופו.

בדיקת המכשיר מתבצעת ללא עלות.

כפתורי הבית הינם כפתורי אייפון מקוריים וחדשים המחירים אטרקטיביים במיוחד!