תיקון מסך לנקסוס 6p – תיקון מסך וואווי 6p מקורי Nexus 6p huawei

המסך בנקסוס 6P נשבר? הזכוכית סדוקה? המסך לא עובד? המסך שחור? תיקון מסך לנקסוס 6P מקורי!

שרות תיקון מסך לנקסוס 6P וואווי- אנו משתמשים במסכים מקוריים בלבד זמן החלפת המסך בוואווי 6P אורך כשעה.

בכל כניסה למעבדה הטכנאי עורך בדיקה יסודית למכשיר לוודא שאין נזק משני כתוצאה מהשבר במסך, בגמר החלפת המסך מתבצעת בדיקה נוספת להבטיח את איכות ההרכבה והמסך עצמו.

 

תיקון מסך לנקסוס 6P

 

סממנים למסך פגום נקסוס 6P וואווי

 

מסך חיצוני(זכוכית) – שבר, סדק, מסך נגיעה לא תקין באופן מלא או חלקי.

מסך פנימי(תצוגה) – כתמים על המסך, פסים, ריצוד ומריחות צבע.

*המסך שאנו מחליפים מגיע ישירות ממפעלי huawei כיחידה אחת שלמה לא קיים תיקון של זכוכית בלבד! מסך מקורי נועד להבטיח את איכות התיקון עבורכם! 

 

 

תיקון בעיות קליטה בנקסוס 6P

 

תקלה נוספת המתרחשת בנקסוס 6P היא בעיות קליטה.

התקלה בקליטה מאופיינת ע"י כך שאין קליטה ובהגדרות ניתן לראות שהוא מזהה את הסים והמפעיל הסלולרי או שהנקסוס 6P לא מזהה את הסים ולא ניתן להוציא או לקבל שיחות או לגלוש באינטרנט.

תיקון בעיות קליטה בנקסוס 6P מצריך החלפת רכיבי תקשורות בלוח האם, החלפת רכיבי התקשורות הקשורים לקליטת הרשת היא זו שתחזיר את הקליטה במכשיר.

התיקון מתבצע בתוך מספר שעות.

 

 

מבנה המסך בנקסוס 6P וואווי

 

בעת שבר במסך ולמרות שהמסך פועל כשורה רבים נוטים לחשוב שניתן להחליף רק את הזכוכית השבורה, אך לא ניתן לפרק את הזכוכית ממכלול המסך באופן שלא יותיר סימנים או נזק על מסך התצוגה הפנימי.

תיקון מסך לנקסוס 6P אינו שונה משאר מסכי הדגמים המייצרת חברת huawei, מסכי לד אלו נחשבים לנפוצים ביותר והטכנולוגיה שלהם די שכיחה בקרב יצרניות מסכים רבות כך ששלבי ייצור המסך מאד דומים השוני מתבטא בצורתו של המסך וחלקיו השונים אך אופן פעולתו זהה למרבית מסכי הסלולר.

 

 

מסך וואווי P6 – מבנה:

הזכוכית – משמשת רק כחלון אל תוך הצג ואינה משמשת כחלק אלקטרוני אולם היא מודבקת בחוזקה בעזרת דבק מיוחד לשאר חלקי המסך מתחתיה.

מסך המגע – רשתית הטאץ מזהה את הנגיעה בעת עבודה עם הטלפון, כל נגיעה בזכוכית מורגשת ברשת המגע הפרוסה מתחת לזכוכית.

מסך לד – מסך התצוגה מורכב מעשרות של שכבות, תאורת הלד, רפלקטור, מחדד ואפילו דף שקוף שהוא זכוכית מגדלת.

מסגרת המסך – תפקידה לשמור על המסך יציב במקומו ולמנוע בו פגיעה.

 

 

תיקון מסך לנקסוס 6P וואווי huawei

 

פעולת תיקון המסך בנקסוס 6P huawei נחשבת לבינונית עד קשה, מכשירי וואווי אינם טלפונים מסובכים או מורכבים להבדיל ממכשירי דגל של יצרניות מוכרות וגדולות יותר.

שלבי תיקון מסך לנקסוס 6P ועמידה בנהלי התיקון חשובים עד מאד להבטחת איכות העבודה המעידה על מקצועיות וניסיון, רק כך אפשר להבטיח את איכות התיקון.

ראשית על הטכנאי לבצע בדיקה יסודית למכשיר, לעתים כשטלפון נופל והמסך נשבר עלולים להיגרם תקלות נוספות כמו חיישן שלא עובד ולכן רצוי לערוך בדיקה יסודית ובמידה וישנה תקלה נוספת נודיע ללקוח עליה וניתן לו הצעת מחיר חדשה לאישור התיקון, ללא אישור הלקוח לתקן את המכשיר לא יבוצע כל תיקון בטלפון.

לאחר בדיקת הטכנאי לטובת החלפת מסך נקסוס 6P הטכנאי יחל בפירוק המכשיר, איכות התיקון קשורה באופן ישיר ליכולת וניסיון הטכנאי לטובת תיקון מסך לנקסוס 6P כל פתיחה של טלפון ע"י טכנאי שאינו מכיר את מכלול החלקים ותפקידם יסכן חלקים אחרים ואף עלול לגרום להשבתה מוחלטת של הטלפון.

הדבק המסך 6P חשובה עד מאד, פעמים רבות נתקלנו במסכים שהוחלפו במעבדות אחרות אך היתה להם נטייה לצאת ולהתנתק ממסגרת המסך שכן עובדת התיקון לא היתה באיכות והדבק ששימוש להדבקת המסך על המסגרת לא היה מקורי וגרם למסך להתנתק מכל לחץ קטן שהופעל עליו.

בגמר החלפת מסך לנקסוס 6P וואווי הטכנאי יערוך בדיקה לכל חלק ללא קשר להחלפת המסך, חשוב לוודא שבזמן הפירוק וההרכבה של הטלפון הטכנאי לא גרם לנזק בחלקים אחרים.

 

[aio_button align="center" animation="none" color="black" size="small" icon="none" text="פירוק נקסוס 6P" target="_blank" relationship="dofollow" url="https://www.ifixit.com/Device/Nexus_6P"]

 

תיקון מסך וואווי 6P נקסוס איכות החלקים

 

הקשר בין לקוח מאוכזב ללקוח מרוצה לא טמון רק בשירות עם חיוך או מחיר זול, די ברור ששימוש בחלקים שאינם מקוריים גורם עגמת נפש הוצאות כספיות מיותרות ויותר מכל משבית את המכשיר כשזמינות הטלפון שלנו יקרת ערך והמסך מפסיק לעבוד אנו נתחרט על שימוש בחלקים מזויפים.

כשאנו רוכשים מוצר מותג אותה החברה משקיעה משאבים רבים להבטיח את איכות מוצריה ולכן מחיר המסך המקורי שונה ממסך חליפי, ייצור לא מקורי הוא חיקוי מלא אך זה שהמסך נראה דומה מאד חומרי הגלם אינם זהים וכאן נעוצה הבעיה.

 

 

איך חוסכים על הגב שלכם?

פשוט מאד, שוק הסלולר מרוויח מיליארדים בכל שנה והתחרות גורמת למפעלים רבים לייצר או לחדש מסכים של חברות אחרות בעליות יצור נמוכות מאלו של המסך המקורי והחיסכון שלהם נובע משימוש בחומרי גלם באיכות ירודה שאינה עוברת ביקורת ייצרן כך שהמסך הלא מקורי שרכשתם לא ממש מתאים לעבודה רציפה ולא יעבור זמן רב עד שתגלו ששימוש במסך לא מקורי יאכזב אותכם.

החלפת מסך לוואווי 6P נקסוס אצלנו במעבדה נעשית ע"י מסך מקורי בלבד, אנו ערבים למקצועיות שלנו ומחמירים מאד בכל הנוגע למתן שירות מקצועי ואיכותי.