תיקון מסך huawei p9 – החלפת מסך מקורי וואווי P9

 

המסך huawei p9 נשבר? הזכוכית סדוקה? המסך לא עובד? המסך שחור?

שרות תיקון מסך huawei p9 – אנו משתמשים במסכים מקוריים בלבד זמן החלפת המסך בוואווי 9P אורך כשעה.

בכל כניסה למעבדה הטכנאי עורך בדיקה יסודית למכשיר לוודא שאין נזק משני כתוצאה מהשבר במסך, בגמר החלפת המסך מתבצעת בדיקה נוספת להבטיח את איכות ההרכבה והמסך עצמו.

תיקון מסך huawei p9 - החלפת מסך מקורי

  • תיקון מסך p9 במקום.       
  • בדיקה יסודית לכל הטלפון.
  • אחריות לחצי שנה.      
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך huawei p9 מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.    
  • תיקון מקצועי נקי ומהיר.

 

 

 

כיצד נזהה מסך לא תקין huawei p9

 

זכוכית – שבר בזכוכית, סדק, טאץ לא מגיב בחלקו או באופן מלא.

תצוגה – כתמים על צג, פסים, מסך מרצד, מסך שחור.

 

* חשוב לדעת!

המסכים שאנו מחליפים מקוריים בלבד ומגיעים כיחידה שלמה מורכבת ממפעלי huawei בסין, לא ניתן להחליף רק את הזכוכית המסך מגיע עם מסגרתו, תצוגה, טאץ וזכוכית מודבקים במפעל.

 

 

תיקון מסך huawei p9 – החלפת המסך בוואווי P9

 

שרותי המעבדה שלנו לתיקון והחלפות מסכים למכשירי סמארטפון הנם ברמה הגבוהה ביותר ומתבצעים ע"פ הגדרות היצרן הן בצורת העבודה בניסיון הטכנאי והמכשור המקצועי להחלפת המסך huawei p9.

תיקון מסך huawei p9 מתבצע ע"י טכנאי דרג א' ב' המכיר את כל חלקי המכשיר ומבין את השלכות פעולת החלפת המסך על כל חלק ורכיב, בצורה זו הטכנאי יודע כיצד לגשת לכל חלק וכיצד להחליף את המסך בצורה שלא תפגע בחלקים נוספים במהלך החלפתו.

בכל כניסת וואווי להחלפת מסך הטכנאי עורך בדיקה מקיפה לכל המכשיר, הבדיקה נועדה לחשוף תקלות אחרות או נוספת שנגרמו בעקבות הנפילה וזעזוע החלקים, באם יש תקלה נוספת הטכנאי עוצר את העבודה ומודיע ללקוח על התקלה ומגיש הצעת מחיר, לא יבוצע על תיקון משום סוג שהוא ללא אישור הלקוח, זה הכסף שלכם ואתם תחליטו אם ברצונכם לבצע את התיקון.

לאחר אישור הלקוח הטכנאי יחל במלאכת תיקון המסך כשעבודתו דורשת פירוק מאסיבי של כל חלקי הוואווי P9.

לאחר החלפת המסך huawei p9 הטכנאי עורך בדיקה יסודית להבטיח את איכות התיקון ולוודא שלא נגרמו תקלות חדשות במכשיר בעיקבות החלפת המסך huawei p9, במידה ונגרם נזק למכשיר בעת עבודת הטכנאי אנו ניקח אחריות מלאה על כל תקלה או נזק שגרמנו בעת החלפת המסך לוואווי P9 שלכם.

 

 

איכות החלקים – החלפת מסך huawei p9

 

תיקון מסך huawei p9 אומנם אינו משימה מורכבת אך איכות העבודה אינה תלויה אך ורק במעבדה אלה גם באיכות המסך או החלקים המצריכים את החלפתם לטובת תיקונו של הטלפון.

מחיר חלקים מקוריים גבוה יותר ולכן מסך מקורי שנרכש ע"י מעבדה יעלה יותר ממסך שאינו מקורי והחשיבות באיכות המסך משליכה על חוזק הזכוכית, חלקים אחרים שהמסך עובד אתם כמו רכיבי לוח אם.

הוזלת החלפת מסך huawei p9 ע"י שימוש בחלק מזויף לא מטיב בשום צורה עם המכשיר מלבד חיסכון לכיס שלכם כך שאם ברצונכם להישאר זמינים עם מכשיר תקין ועמיד לאורך זמן הפתרון הוא להשתמש בחלקים מקוריים בלבד וזו המטרה שלנו לתת שירות מקצועי ואיכותי גם בגלל הניסיון שלנו והמקצועיות ולא פחות חשוב להחליף מסך מקורי ב huawei p9.