החלפת מסך לאייפון – כל התשובות לתיקון מסכים לאייפונים iphone screen replacement.

 
 
 

התקלה השכיחה ביותר באייפון היא מסך שבור, ביקוש החלפת מסך לאייפון (iphone screen replacement) לא מקורי גבוהה בעיקר בגלל המחיר הנמוך אך לצערנו מעבדות רבות מנצלות את חוסר הידע של הלקוח ומוכרים מסך בודד שעלותו 15$ במאות שקלים ומציגים אותו כמקורי. לא פחות גרוע שהמעבדה אינה טורחת להסביר את גודל החסרונות בחלקים מזויפים.

השינוי הבלתי נתפס בחווית המשתמש(צבעים,רזולוציה, בהירות, מגע לקוי, האחיזה בטלפון, עוביו שמשתנה ועוד) גורעים בכל מובן, גם השפעה על עמידות הטלפון(חוזק הזכוכית, עמידות האלקטרוניקה ועוד) מאכזבים עד כדי יאוש ומוצאים מנחמה רק ברכישת מכשיר חדש, והכסף נזרק לפח חבל! יש פתרון מקורי. 

כך נוצר מצב של חוסר אמון בין לקוחות למעבדות, עולם שבו כמעט כל לקוח מאוכזב ומתוסכל שלאחר זמן קצר המסך מתפרק, מפסיק לעבוד, מופיעים פסים על המסך ועוד תקלות הנגרמות לא בגלל עבודה לא מקצועית אלה בגלל מסכים המיוצרים במחתרת בסין.

הבנו כבר מזמן ששימוש בחלקים לא מקוריים יוצר בעיות רבות באייפון ובמיוחד מול הלקוח, אנו רוצים בדיוק ואפילו יותר ממה שאתם דורשים, שתהיו מרוצים! כך נוכל להמשיך להתקיים בכבוד, לא נבזבז זמן יקר שלכם ושלנו לתיקון חוזר ובטח שלא נסכים להעמיד את המוניטין שלנו בסיכון רק בגלל מסך מזויף באיכות ירודה.

 
 

 

חושבים רק על הכסף – כל מעבדה מודעת היטב שהרווח הגלום בהחלפת מסך שאינו מקורי משתלם בהרבה, המחיר טוב ללקוח המטרה היא למכור כמה שיותר אולם המעבדה יודעת היטב שכמות התקלות החזרות יהיו גבוהות, רוב הלקוחות יהיו מאוכזבים מהמסך הלא מקורי ולא יחזרו בשנית.

ההרגשה שרכשנו מוצר בזול מספקת יותר מהסיבה שרכשנו אותו והשיקולים החשובים של איכות המסך, עמידותו וכיצד יראה וירגיש השימוש בו, שהם מטרת הרכישה נשכחים מושלכים הצידה ובמקום להבין את המשמעות וההשפעה על האייפון ממציאים תירוצים “אני גם ככה קונה את הדגם החדש” “המעבדה אשמה” “גם ככה המסך ישבר עוד חודש”.

כולנו עובדים בכדי להרוויח כסף אך כשהכסף הופך למניע היחיד והמרכזי בכל תחום ועסק, תהיו בטוחים ששירות מקצועי, אמינות ואיכות מוצר לא יהוו חלק מהחבילה.

 

בעמוד זה ניתן לכם הסבר מדויק לגבי איכות המסכים הקיימים בשוק וכמובן איזה סוג מסך רצוי להחליף באייפון שלכם למנוע החלפות חוזרות ונשנות רק בגלל איכות חלקי התצוגה.

 
 
 

בכל תיקון הכרוך בהחלפת מסך לאייפון אנו מחליפים את המסך כיחידה שלמה ולא מבצעים החלפות זכוכיות הפוגעות באיכותו של המסך ואף במכשיר, כך שאנו מתחייבים לאיכות המסך, לתקינותו וכמובן למקצועיות בעת החלפתו.

 
 

החלפת מסך לאייפון בבית הלקוח

הניסיון שצברנו במעבדה

מגיע עד אליך לבית

בימים א – ה בשעות 23:00 – 18:00

 

החלפת מסך לאייפון בבית הלקוח מתבצע ע”י טכנאי עם 8 שנות ניסיון שמגיע עד אליך לביתך ומחליף את המסך לאייפון בתוך כחצי שעה!

שירות תיקון מסך בבית הלקוח זמין לכל מכשירי האייפון, ניתן לבחור גם את איכות המסך!

 

תיקון סלולרי בבית הלקוח

 

תיקון אייפון בבית הלקוח

 

החלפת מסך מזויף/סיני באייפון

 

מגדילה את הקרינה מהטלפון עד 300%!

 

מה שקונים בזול עולה ביוקר

 

 

  
  

 

 

  •  תיקון במקום עד כחצי שעה.
  •  אחריות לחצי שנה.
  •  החלפת מסך לאייפון איכותי.
  •  אבחון ובדיקה ללא עלות.
  •  בדיקה מקיפה למכשיר.
  •  שקיפות מלאה בכל תיקון.

 
 
החלפת מסך מקורי לאייפון 6 - iphone 6 screen repair

כך נראה מסך מקורי לאייפון 6 לפני החלפתו/הרכבה על אייפון.

 

ספרו לך שאין דבר כזה מסך מקורי?

 

שיקרו לך ובגדול!

 

החברה שמייצרת עבור אפל מסכים נקראת Japan Display

ומהם אנו מייבאים את המסכים המקוריים

מי מייצר את מסכי האייפון? המידע בסוף העמוד

 

 

 

 *אנו לא מאמינים בחלקי חילוף מזויפים או תחליפים, אצלנו תמצאו מסכים לאייפונים ברמה הגבוה ביותר בשווק ללא תקלות חוזרות.

 

לפרטים נוספים בחר את מכשיר האייפון שלך

 
 
 
 
 
 

מבנה המסך לאייפון ואופן פירקו בעת החלפתו

 

החלפת מסך לאייפון מתבצע בחלק אחד, כל חלקי המסך מורכבים כמודול שלם המוכן להרכבה על מכשיר האייפון, מלבד חלקים הנלקחים מהמסך שנשבר, כגון: כפתור הבית, חיישן, סוכך ה LCD, מגשר כפתור הבית וגומיות.

המסך מורכב ממספר שכבות והחלפתו אורכת מספר דקות בלבד, לכל חלקי תפיק קריטי בתפעול המסך החלפה של מסך לאייפון בצורה לא תקינה של אחד מהחלקים תגרום להופעת כתמים, לחיישן לא להגיב, מצלמה קדמית מטושטשת, נזק לכפתור הבית או התפרקות של המסך מחוץ למסגרת האייפון האוחזת אותו.

 
 

מבנה המסך באייפון 6 וחלקיו 

 
 

שכבות המסך באייפון 6

 
  
 

החלפת מסך לאייפון – שלבי החלפתו והתיקון במעבדה/בית הלקוח

 

להבדיל מהדגמים הקודמים של האייפון לדוגמה אייפון 4, החלפת מסך לאייפונים מהדגמים החדשים אורכת פחות זמן וכרוכה בפחות סיכון אולם פעמים רבות נתקלנו אצלנו במעבדה באייפונים שהגיעו ממעבדות אחרות וגם נתקלנו בטלפונים שניסו לתקן בבית הלקוח לאחר שניסו להחליף מסך לאייפון בבית הלקוח וגרמו לו נזק בלתי הפיך, מספיק בורג אחד קטן לא במקום והנזק בלתי הפיך(דוגמה ניתן לראות בתמונה מתחת לפסקה). 

ידע ניסיון מקצועיות ואיכות חלקי החילוף הם הגורמים להצלחת החלפת מסך לאייפון, תהליכי החלפה של חלקים מודולריים מתבצעים תחת פיקוח קפדני של הטכנאי בעת כל שלבי הטיפול אצלנו במעבדה פיתחנו נהלי עבודה מסודרים בכל תקלה כך שהלקוח שבע רצון הן באיכות והן במהירות התיקון תוך התחשבות בעמידות הטלפון בעתיד.

 
 

בעת כניסת אייפון להחלפת מסך נפתחת קריאת שרות במערכת המעבדה עם כל פרטי המכשיר וכמובן פרטיכם, עם מסירת הטלפון תינתן קבלה עבור מכשיר הנכנס לתיקון.

הטלפון נכנס ישירות לטיפול כך שאין זמן המתנה להחלפת מסך, הטכנאי יערוך בדיקה מקיפה לטלפון עוד לפני שיתחיל במלאכת החלפת מסך לאייפון, רק לאחר בדיקה מקיפה מתבצע תיקון המותנה באישורו של הלקוח בלבד, בכל תקלה אחרת הדורשת החלפה של חלק אחר/נוסף מלבד החלפתו של המסך, הסיבה שאליה נכנס הטלפון למעבדה הלקוח מקבל עדכון לגבי תקלה נוספת, הבדיקה בעת החלפתו של המסך באייפון הנה בחינם.

עדכון הלקוח ואישור הלקוח להחלפת המסך מהווה הסכמה לטכנאי להתחיל בתיקונו של הטלפון, הטכנאי מקבל את המסך החדש ע”פ בקשת הלקוח הטכנאי מחליף את מסך האייפון שהלקוח ביקש.

בסיום החלפת מסך האייפון הטכנאי עורך שוב בדיקה כפולה ע”י נוהלי בדיקה המלווים בפרוטוקול המציין את כל שלבי הבדיקה הנחוצים, הבדיקה נועדה להבטיח שמלאכת החלפת התצוגה באייפון התבצעה כראוי וכמובן שלא נגרמו תקלות נוספות או אחרות בעת פעולת התיקון.

השלב הסופי הנו מסירת האייפון ללקוח תקין לאחר החלפתו של מסך האייפון.

כל תהליך החלפת מסך לאייפון אורך כחצי שעה כולל הבדיקות הנחוצות, גם החלפת מסך לאייפון בבית הלקוח אורך כחצי שעה עד שעה.

 
נזק שגרמה מעבדה בעת החלפתו של מסך לאייפון 6

בחלק הפנימי של עיגול המתכת האפור(תושבת לאום הבורג שהוצאה בהלחמה) ניתן לראות את חריצת הבורג בלוח האם וגם את מוליכי הנחושות שנקטעו, השכבה הראשונה בלוח נפגעה כתוצאה מהברגת בורג שאינו מתאים, ארוך יותר. נזק מסוג זה משבית כל אייפון, במקרה הזה הנזק נגרם בעקבות החלפת מסך לאייפון.

 
 

 
 

סוגי המסכים בשווקים להחלפה באייפונים

 

בכל הנוגע לסוגי המסכים ואיכותם ישנם סברות רבות המבלבלות את הלקוח ואפילו את המעבדה לגבי איכות המסך ואופי החלפתו, הבעיה נוצרת בעיקר בגלל חוסר ידע בתחום והבנת תחום הייצור של המסכים בשוק השווה מיליארדי דולרים בשנה.

כל ספק בוחר בשיטת דירוג משל עצמו שמענו על איכות טריפל A(איכות גבוהה), מסך OEM(תואם מקורי), מסך מקורי ועוד כל מני המצאות שרק גרמו ללקוח להיות יותר מבולבל אז אנחנו נעשה לכם קצת סדר והיגיון בסוגי המסכים ובאיכויות כך שפעם הבאה תבחרו להחליף מסך לאייפון באיכות שתחפצו.

כל המסכים לאייפונים מגיעים כיחידה אחת כלומר כל חלקי המסך מורכבים כמקשה אחת מודבקים ומוכנים להרכבה ישירות על הטלפון, החלפת מסך לאייפון רק ע”י החלפת הזכוכית לא מתבצע במקום, מצריך כלים מיוחדים ולרוב מתבצע רק בסין.

 
 

החלפת מסך אייפון מקורי – iphone screen replacement

 

דרוג איכות המסך: 5 – הכי גבוה שניתן להשיג בשווקים.

זמינות בשווקים: נמוכה מאד.

אחוז חזרות(תקלות במסך): 1.2%

 

סוגיית החלפת מסך מקורי של אפל

“אין דבר כזה מסך מקורי!” הצעקה הגדולה ביותר והשקרית לגבי החלפת מסכי האייפונים, לא ידוע שחברת אפל אינה מייצרת את האייפון כך שברור שאין מסך מקורי של אפל וזה אחד מאותם הדברים המייחדים את אפל מחברות אחרות, לאפל אין פס ייצור למסכי אייפון או כל חלק אחר מלבד רכיבי לוח האם לדוגמה המעבד A9 של אפל המיוצר במפעל של אפל, כך שלא ניתן לרכוש מאפל כל סוג של מסך מכיוון שהם לא אלו המייצרים אותו או משווקים אותו למעבדות.

היכן מייצרים את מסך האייפון המקורי? חברת LG היא אחת מהיצרניות שאפל משתמשת בהם לייצור מסכי האייפונים וגם האייפדים וכן גם מסכי מחשבי ה-MAC, המפעל ממוקם בדרום קוראיה והמסכים המקורים נרכשים ישירות משם או ע”י סוכנים בסין כך שכל אייפון חדש מגיע עם מסך שיוצר בחברת LG ו Display Japan אז בפעם הבאה שמישהו יגיד לכם שאין דבר כזה מסך מקורי תדעו מה לענות לו.

האייפון 7 החדש

 
מצד ימין מסך לא מקורי לאייפון 6 ומצד שמאל מסך מקורי לאייפון 6

ההבדלים בין מסכים האייפון 6 – ניתן להבדיל בין המסכים ע”י מספר רב של אלמנטים שונים הנמצאים על המסך, בתמונה מסומנים כמה מהם. בצד ימין מסך לא מקורי בצד שמאל מסך מקורי.

 
 
 

החלפת מסך מחודש לאייפון(מסך מקורי משומש שנשבר)

 

דרוג איכות המסך: 4 – איכות מעולה(תלוי ברמת הגימור,העבודה של המחדש ואיכות החלקים שעמם מחדשים את המסך).

זמינות בשווקים: בינונית עד גבוהה.

אחוז חזרות(תקלות במסך): 8%.

 

מה הוא מסך מחודש ומה הכדאיות להשתמש בו?

מסך שנשבר נשלח לחברה המחדשת את המסך כלומר מחליפים את הזכוכית ומסגרת המסך(פלסטיקה) ע”י מכשור מיוחד כך שכל חלקי המסך מקוריים מלבד הזכוכית ומסגרת הפלסטיק.

חשוב להבין שבתחום חידוש המסכים ישנם וריאציות רבות של סוגי מסכים כאן אנו מדברים על מסך מקורי שנשבר ונשלח לחידוש אך ישנם גם מסכים סיניים שנשברים ומחדשים גם אותם, אך מסכי אייפון סינים אינם באיכות של המסך המחודש המקורי ויורדים ממנו באיכותם במספר רב של אספקטים ובמיוחד בתצוגה עצמה בהצגת האלמנטים על המסך, הרזולוציה והטאץ.

עוד דבר חשוב הוא איכות החידוש, שכן תיקון המסך בזכוכית ירודה ישפיע על פעולת המסך בעתיד או עמידותו בפני נפילות כך שחידוש מסך מקורי איכותי יתבצע ע”י חומרי גם באיכות טובה ומתבצע פיקוח על ייצורם של אותם חלקים המשמשים לחידוש.

נתקלנו במסכים מקוריים מחודשים שלאחר החלפתם פשוט התפרקו מהסיבה שהמסגרת העשויה מפלסטיק ומתכת לא הודבקה כראוי והמסך התפרק.

לסיכום החלפת מסך אייפון מחודש מקורי תיתן פתרון מעולה למי שמחפש איכות ומעדיף לשלם פחות מהמסך המקורי החדש.

 
 
 
 

החלפת מסך סיני לאייפון(100% לא מקורי)

 

דרוג איכות המסך: 1 – איכות ירודה חיקוי גרוע המסך הזול ביותר בשווקים.

זמינות בשווקים: נפוץ מאד.

אחוז חזרות(תקלות במסך): 76%

 

החלפת מסך סיני לאייפון(מזויף לא מקורי) 

מרבית משתמשי האייפון אוהבים את איכות המכשיר אולם לאחר שבר במסך מתגלה במהרה פער המחירים המטורף בין המסכים והלקוחות מתקשים להאמין למעבדות ולאיכות המסכים, כך שהלקוח הישראלי בוחר לתקן במחיר הזול ביותר שימצא ועצוב שכך.

אצלנו במעבדה חלקי חילוף שלא עברו ביקורת ייצרן לא מגיעים למלאי המעבדה, כחלק מרמת שירות גבוה החלטנו לתת ללקוחותינו את הטוב ביותר הן בחלקי החילוף והן במקצועיות. 

להחליף מסך לאייפון בייצור סיני לא רחוק מלזרוק כסף לפח, מסכים אלו מיוצרים במפעלי מחתרת שפועלים בניגוד לבלעדיות ולפטנט שלאפל יש על מסכים אלו כך שכל מטרתם היא רווח נטו ומכאן שאיכות המסכים ירודה בכל מובן אפשרי.

לחומרי הגלם תפקיד חשוב ועיקרי באיכות המסך ולרבו משתמשים רבים אינם מודעים לכך למרות שהם מבינים את הקשר בין המחיר לאיכות החלק, התחרות בשוק החלפת המסכים לאייפונים גדולה מאד כך שכל חיסכון בחומרי הגלם יביא לרווח עצום למפעל המייצר מסכים מזויפים ומרגע ההחלפה של התצוגה יהיה ניתן למצוא הבדלים משמעותיים בעובי הזכוכית, בקימור שלה בקצוות המסך, איכות התצוגה(בעיקר בצבעים שחור ולבן), מסך מגע באיכות ירודה ואף מסגרת הפלסטיק מתפרקת מהמסך בקלות.

 מרבית המסכים המזויפים המוחלפים באייפונים בארץ מיוצרים בסין, אפל הוציאה צו בית משפט לממשלת סין לפקח ולאכוף את הסימן המסחרי של אפל וכמובן על הפטנט הרשום בייצור ומבנה המסך.

 
 
תיקון מסך באייפון במסגרת אחריות אפל

כל החלפת מסך לאייפון וגם לכל מכשיר לא משנה מאיזה חברה הוא ולא משנה אם המסך החדש שמוחלף מקורי מסירים את האחריות מהמכשיר לצמיתות.

ייצרני הטלפונים וכך גם לגבי מכשיר אלקטרוני אחר, החברה המייצרת מקפידה על פתיחת המכשיר רק על ידם או ע”י גורם מוסמך מטעמם כך שכל פתיחה של טלפון ללא קשר לאופי הטיפול מסירים את האחריות במכשיר באופן גורף.

אם פתחו את האייפון שלכם במעבדה פרטית קחו בחשבון שבאפל יכלו לזהות שהטלפון נפתח וגם במידה והוחלפו בן חלקים יהיה ניתן לזהות בקלות ולהסיר את האחריות.

 
 
 רוצים להחליף את המסך באייפון באחריות?
 

מלבד תקלות במסך הדורשות את החלפתו ונגרמו כתוצאה מבעיה במסך שלא המשתמש גרם לה ניתן לפנות לאפל למימוש האחריות רק במידה והטלפון נרכש בזמן שלא יעלה על שנה(אחריות ייצרן).

את האחריות ניתן לממש תלוי במיקום שבו נקנה האייפון ורק במידה ותנאי האחריות קיומו.

 


לבדיקת תקופת האחריות במכשירי אפל:

לכל מכשירי אפל יש מספר סידורי הנקרא IMEI ניתן למצוא אותו על גב המכשיר או בהקשה בלחצן החיוג #06#*, המספר הסידורי נועד לחשוף פרטים אודות המכשיר כגון נפח, אחריות, מודל ואף מציין אילו חלקים מאילו סדרות ייצור יש באותו האייפון.

 

 

להחלפת מסך באייפון ע”י אפל:

שרות התיקונים של אפל פרוס באירופה ובארה”ב, ניתן להחליף מסך מקורי בעלות של מאות בודדים של דולרים, דרך זו תשמור לכם על אחריות היצרן של המכשיר בשנה הראשונה מתאריך הרכישה.

החיסרון הוא בזמן התיקון שיכול לארוך שעות ארוכות ואף ימים לעתים גם צריך לקבוע תור באפל, חיסרון נוסף לא כל אחד ידו משגת להגיע לארה”ב באופן סדיר.

 

 
 

 ההבדלים בין החלפה למסך אייפון מקורי למסך מזויף

 

רוב המשתמשים בוחרים את המעבדה אליה ייגשו להחליף את מסך האייפון על סמך המחיר, אך לקוחות רבים אינם מבינים את השלכת החלקים המזויפים על הטלפון ועל גופנו.

ייצור המסך המקורי מפוקח ומבוקר ע”י בדיקות חשובות מאד, בדיקה חשובה מכל היא הקרינה מהטלפון הסלולרי חלקי הטלפון המקוריים עוברים ביקורת קפדנית מאד וכל חלק המיוצר עובר מסכת בדיקות קפדניות מאד לעמוד בתנאים מחמירים שנקבעו ע”י מפקחים מטעם הממשלות להגן על הצורך שלנו במכשירי הסלולר אל מול הסכנות הכרוכות בתשדורת אלקטרומגנטית העלולה לגרום לגופנו נזק בלתי הפיך.

חלקי ייצור מזויפים מיוצרים על סמך עיקרון אחד ויחיד, ‘חסכון’ זו המטרה היחידה, אותם יצרנים המוכרים מסכים להחלפה במעבדות אינם עורכים בדיקת קרינה או מקפידים להשתמש בתקנים מחמירים.

בדיקה נוספת חשובה היא איכות המסך והשימוש בחומרי גלם שאותם הגדיר היצרן בפיתוח המכשיר טומנים בחובם כיצד יתנהג הטלפון, מה תהיה העמידות שלו, אורך חיי המסך ועוד פרמטרים רבים שבלעדיהם אפל לא תהיה אפל. החלפת מסך אייפון לא מקורי גורעת מעמידות המסך וחשוב מכל מגבירה את הקרינה במאות אחוזים.

 
 
 

באילו תקלות מחליפים מסך לאייפון?

 

לרוב תקלות במסך המצריכות את החלפתו עלולות להיגרם עקב סדק שנגרם מנפילה, חבטה או לחץ שהופעל על המכשיר וגרם לשבר פנימי או חיצוני.

תקלות נוספות יכולות להיגרם במסך האייפון מלחץ שהופעל על המכשיר וגרם לתצוגה לחדול מלעבוד, חדירת נוזל, רטיבות, קורוזיה, תקלה בחיישני המגע ותקלות במסך בתצוגה הגורמות להופעת פסים או כתמים על מסך האייפון.

כאשר אחת או כמה מהתופעות מופיעות על מסך האייפון שלכם מומלץ להגיע למעבדה או להתקשר לתמיכה הטכנית מהחברה שממנה רכשתם את האייפון על מנת לקבל שירות החלפת מסך לאייפון בבית הלקוח.

 
 החלפת מסך לאייפון 6 פלוס 5.530 דקות

רמת איכות: מקורי.

בסדרות החדשות של Apple החל מדגם 5 ומעלה אפל שמרו על אותו האופן בעת החלפת מסך ל iphone כך שפתיחתו של הטלפון מתבצעת דרך המסך ועליו מורכבים כפתור הבית החיישן וחלקים נוספים, החלפתו אינה מסובכת אם כי מצריכה זהירות ופירוק מסודר של החלקים.
כמובן שפתיחה של המסך באמצעות כלים לא יעודים יפגעו במסגרת המכשיר וישאירו סימן על מסגרת המכשיר.

iphone-6-plus-screen-repair - החלפת מסך אייפון

 החלפת מסך לאייפון 6 4.730 דקות

רמת איכות: מקורי.

שכבות המסך יוצרות ומשכלולות את כלל האלמנטים במסך האייפון 6, זכוכית הספיר, מסך המגע ותצוגת ה-LCD כך שמורכבות המסך עולה על הדגמים הקודמים וכך גם עדינות המסך בעת פירוקו.
על אף שהחלפת מסך לאייפון 6 אינו אורכת יותר מחצי שעה פעולה קטנה שגויה והמסך עלול לרצד או עלולים להיווצר עליו פסים/כתמים.

בדומה לדגם הפלוס גם האייפון 6 דומה מאד בהחלפתו אך חשוב מאד לנהוג בעדינות שם מה יפגעו חלקים הקשורים למסך האייפון 6 4.7 אינץ’ בעת החלפתו.

iphone-6-screen-replacement -  החלפת מסך לאייפון

החלפת מסך לאייפון 5S30 דקות

רמת איכות: מקורי.

בכל דגמי האייפון 5 אפל שמרו על צורת המסך, אולם מחברי המסך שונו ולא ניתן להתאים בין הדגמים השונים את המסך, החלפת מסך לאייפון 5 הפכה פשוטה יותר ומהירה יותר לטכנאי מקצועי.

מסך לאייפון 5s - החלפת מסך לאייפון

החלפת מסך לאייפון 5C30 דקות

רמת איכות: מקורי.

גם בדגם 5C שונו מחברי המסך אולם שאר מבנה המסך נשאר כמו שהוא.

החלפת מסך לאייפון 530 דקות

רמת איכות: מקורי.

המסך מורכב מכמה חלקים עיקריים: התצוגה מסך המגע כפתור הבית פלאט החיישן שעליו נמצאת המצלמה הקדמית והאפרכסת.

להבדיל מהדגמים הוותיקים יותר של Apple המסך הוא החלק הראשון שמפורק בדרך לפתיחת המכשיר על כן החלפת מסך לאייפון אורכת לא יותר מחצי שעה והחלפתו אינה מסובכת כלל.

תיקון מסך באייפון 5 - החלפת מסך באייפון

בתמונה ניתן לראות שמסך התצוגה lcd ומסך הטאץ דבוקים אחד לשני ולא ניתן להפרידם.

החלפת מסך לאייפון 4,4S40 דקות

רמת איכות: מקורי.

להבדיל מהדגמים החדשים יותר בעת פתיחת המכשיר יש לפרק את כל המכלול על מנת לבצע החלפת מסך לאייפון 4 ו4S. על הטכנאי להתחשב בכל חלק ורכיב שם מה בעת התיקון עלול להיגרם נזק לחלפים נוספים.
איכות המסך באייפון 4 חשובה לאין שיעור מסך שאינו מקורי עלול לגרום להבהובים ריצודים וכמובן לגרום נזק והתחממות יתר ללוח האם.

החלפת מסך תצוגה לאייפון 4 4S

החלפת מסך לאייפון 320 דקות

רמת איכות: מקורי.

החלפץ מסך לאייפון 3GS מחולק ל 3 חלקים מסך הטאץ מסך התצוגה ומסגרת הפלסטיק התומכת בשניהם. המסכים אינם דבוקים אחד לשני ולכן ניתן להחליף כל מסך בנפרד ולהוזיל עלויות באופן משמעותי.
משך החלפת המסך במעבדה כחצי שעה בלבד.

מסך הטאץ מגע

 
 
 

כמה זמן לוקח להחליף מסך לאייפון?

 

מסכי האייפונים החדשים פשוטים וקלים להחלפה חשוב לשמור על נהלי בדיקות ופירוק המכשיר בשלבים מסודרים ע”מ למנוע פגיעה בטלפון ובמסך בעת החלפתו, מרבית החלפות המסכים נעים בסביבות חצי שעה עד שעה תלוי במורכבות החלפת של המסך באייפון.

 
 

למה משקרים לכם לגבי החלפת מסך לאייפון?

 

בכל מקום שיש כסף שם תמצו נוכלות, “אין מסך מקורי לאייפון!” זה הוא הקו המנחה למעבדות רבות המעוניינות ברווח אישי בלבד לעומת מתן שירות ואיכות בהחלפת מסך לאייפון באיכות טובה שלא תגרע בשימושו של האייפון.

האינטרס של המעבדות ברור חלקים מוזלים במחירים גבוהים לרווח כפול ואף לעתים במאות אחוזים ממחיר כשרווחיות המסכים המקוריים נאמד בעשרות אחוזים בלבד, כך שאם יגידו לכם שאין מסכים מקוריים תהיו חייבים לבצעת החלפת מסך לאייפון במעבדה עם תצוגה לא מקורית. 

 
 

החלפת מסך לאייפון באפל

 

חברת אפל מאפשרת ללקוחותיה להחליף מסך לאייפון מקורי בעמדות שירות בחנויות אפל ברחבי העולם תמורת תשלום סמלי המשתנה כל מספר חודשים, בארץ ישראל אין מוקד שירות של אפל ולכן לא ניתן להחליף מסך מקורי לאייפון תחת פיקוח מעבדה של אפל.

 
 

החלפת מסך לאייפון באידיגיטל

 

לא פעם נתקלנו בלקוחות שהתקשרו עמנו ושאלו כיצד יתכן שאצלנו במעבדה לא מורשית אפל יש מסכים מקוריים ובאידיגטל אין מסכים מקוריים?

חברים יקרים אידיגטל אינה מעבדה מורשת של אפל ואין להם כל קשר לאפל במעבדת התיקונים שלהם, חברת אידיגטל מוגדרת כסוכן מורשה בלבד (premium reseller) תחום הפעולה שלה מול אפל הנו אך ורק בייבוא מכשירים ומכירתם ואינם נותנים כל שירותי מעבדה בחסות אפל גם אחריות היצרן שאידיגטל מעניקה ללקוחות שרכשו מכשירי אפל אצלם מתוקנים במעבדה שלהם ולא נשלחים למעבדה של אפל.

החלפת מסך לאייפון באידיגטל מקנה מסך לא מקורי וכך הם מציינים בשרות הלקוחות שלהם.

 
 

 המסך שלכם עדין שבור? למה אתם מחכים!

 

החלפת מסך לאייפון בחצי שעה!

 

09-9669399