תיקון מסך אייפון 6 פלוס – החלפת מסך LCD וטאץ’ מקורי Iphone 6 Plus

 

 

המסך באייפון 6 פלוס שבור? הצג בצבע לבן? יש כתמי צבע על המסך? הזכוכית באייפון פלוס נסדקה?

תיקון מסך לאייפון 6 פלוס כולל בדיקה יסודית לגילוי תקלות נוספות או פגיעות שאינן נראות בפנים המכשיר בנוסף בעת תיקון המסך כל אייפון Plus עובר ניקוי מאבק לכלוך ושומנים למניעת תקלות עתידיות.

 

 

iphone_6_plus_5.5

  • תיקון המסך בחצי שעה.            
  • בדיקה יסודית לכל האייפון.
  • אחריות לחצי שנה.        
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך אייפון פלוס מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.          
  • תיקון מקצועי וחד משמעי.

 

 זקוקים לתיקון המסך באייפון 6 פלוס?

מהיר מקצועי ואמין!

תיקון המסך באותו היום 09-9669399

 

 

סימנים מזהים למסך שאינו תקין

כתמים על מסך הצג, שבר או סדק, טאץ – המגע אינו מגיב או מגיב בחלקים מסוימים של המסך, פסים לאורכו של המסך, ריצוד וכתמים שחורים על ה-LCD.

הסימנים למסכים שאינם תקינים דומה בכל האייפונים וכך גם תיקונו של מסך האייפון 6 האח הקטן של האייפון 6 פלוס.

 iphone-6-display-screen-cut

זכוכית – שכבה עליונה זכוכית המשולבת בספיר מלאכותי.

מקטב – חוסן את קרני השמש, נותן הרגשה שהאלמנטים על הצג נמצאים על הזכוכית ומבצע את זיהוי הגיעה על המסך.

צג – עליו מוקרנים האלמנטים הנראים על המסך.

תאורת המסך – אחראי לפזר תאורה על המסך ואחראי על בהירותו.

 

 

ההבדלים בין מסך מקורי ל 6 פלוס למסך מזויף

 

ip6original

בתמונה: צד ימין מסך מקורי לאייפון 6, צד שמאל מסך מזויף לאייפון 6 (באייפון 6 פלוס אותו עיקרון)

 

כחול – ניתן לראות את חותמות אפל על הכבלים של מסך המגע ומסך התצוגה

באדום – ניתן לראות חותמות שונות של מפעל המייצר מסך מזויף לאייפון 6 פלוס

כתום – סימן זה מעיד על דור שלישי בפיתוח המסכים הלא מקוריים ונחשב לאכותי ביותר אך עדין ישנם הבדלים בין המסכים בטאץ באיכות הזכוכית ובצבעים שהמסך מקרין.

 

 

החלפת מסך לאייפון 6 פלוס 5.5 אינץ’ – תיקון מסכים

 

תיקון מסך לאייפון 6 פלוס 5.5 אינץ’ מצריך מהטכנאי גישה שונה מהדגמים הקודמים שיצרה חברת אפל, המסך החדש שלו דק מאוד והטכנולוגיה שממנה מיוצרת תאורת המסך עדינה עד מאד ורכיביה האלקטרוניים הממוקמים בצד האחורי של המסך רגישים למגע לחשמל סטטי וידי אדם ועדין החלפתו אורכת אצלנו במעבדה כחצי שעה עד שעה.

החלפת המסך לאייפון 6 פלוס 5.5 מתבצעת על משטח אנטי סטטי בעמדה המיועדת למנוע חשמל סטטי העלול גרום נזק למסך ולרכיבים אחרים.

הטכנאי ניגש ראשית למסך מפרק אותו בעדינות בעזרת כלים המיודעים לפתיחת האייפון פלוס בעת הפתיחה ניתן לקרוע בקלות כבלים כמו כפתור הבית וחיישנים המחוברים אל המסך שבצידיהם השני מחוברים אל לוח האם, גם ניתוק המגעים של המסך מלוח האם צריכים להתבצע בעדינות שם מה למנוע תלישה של רכיבים בלוח האייפון פלוס, נזק ברמה הזו עלול להיות בלתי הפיך לכן חשוב על הטכנאי המטפל בטלפון ובמסך צריך להיות מקצועי ובעל ניסיון רב.

בעת תיקון המסך באייפון Plus 6 חשוב להעביר מהמסך השבור אל המסך החדש ולהחליף את המסך וכל החלקים בצורה מדויקת להפליא במקומם וכמובן חשוב לערוך בדיקה יסודית בגמר החלפת המסך לוודא שאין תקלות הן במסך האייפון 6 פלוס או בחלקים אחרים כתוצאה מהחלפתו של המסך. 

 

iphone-6-plus-screen-repair

החלפתו של המסך באייפון 6 פלוס מצריכה מהטכנאי את העברת כפתור הבית, כבל החיישן והמצלמה הקדמית מהמסך השבור אל המסך החדש.

 

כמה זמן אורך תיקון מסך אייפון 6s פלוס?

 

תיקון המסך לאייפון 6 פלוס עצמו אינו משימה מורכבת אם כי יד שאינה מקצועית עלולה לגרום נזק בקלות שיוביל להשבתת האייפון, לרוב החלפתו של המסך תגרום לכם להיפרד מהאייפון שלכם למשך זמן קצר של שעה בלבד ורצוי לתאם הגעה וכמובן לוודא שהמסך לאייפון 6s פלוס ישנו במלאי. 

 

 

מחיר לתיקון מסך אייפון פלוס מקורי סדרה 6

 

מחירי המסכים של דגמי האייפונים החדשים תמיד היו גבוהים ואז ירדו בהדרגה, גם כאן מסך לאייפון 6 פלוס החלפתו תעלה בשנה הראשונה יותר מאלף ש”ח.

המחירים של מסכי ה-Iphone plus נובעים מהדרישה הרבה וכמובן מפאת גילו של המכשיר אך מי שמעוניין להוזיל את עלויות תיקון המסך תמיד יוכל לחפש מסך זול מהסוג הירוד שאינו מקורי, כמובן שמסך מסוג זה אינו דומה למסך המקורי וההבדלים ניכרים בעיקר בצבעי המסך הפנימי תאורת המסך והרגשת הטאץ’.

מחיר מסך מקורי לאייפון פלוס 6 צפוי להיות 500$ כמובן שרצוי להתקשר למעבדה לבדוק את זמינותו במלאי, ומחירו העדכני.

המחירים של המסך נמצאים בכל עת בירידה ככל שהזמן חולף והביקוש עולה. 

 

 

מבנה המסך של האייפון פלוס 6

 

בשונה מהדגמים הקודמים של סדרת האייפונים המיוצרת ע”י חברת אפל ובעיקר בעקבות הדרישה והביקורות הנוקבות והציפייה ממעצבי מכשיר העל ה’אייפון’ להגיש למשתמשיה עיצוב חדשני וגם להרים את רף איכות המסכים של מכשיריה החדשים ולהשיג את מתחרותיה הגדולות המייצרות מסכי LED באיכות גבוה אפל עמלו רבות על איכותו של מסך התצוגה ואף החליפה את ספק הזכוכיות לחברת גרילה גלס המומחית בייצור מסכי זכוכית מהעמידים בעולם ואותו ניתן לראות במסכי הגלקסי של חברת סמסונג.

תיקונו של המסך באייפון 6 פלוס דומה לשאר מכשירי האייפון הקודמים אין ספק שהשינוי שאפל עשו בהחלט תרם לטכנאי הפשוט המחליף את המסכים לאייפונים עבודה קלה יותר בהחלפתו של המסך וכך גם גישה טובה יותר אל פנים הטלפון.

המסך בדגם הפלוס בנוי משכבת הזכוכית, הטאץ המעביר את פקודת הנגיעה ומסך התצוגה ה-LCD ומסגרת פלסטיק קשיח התומכת בו מסביב ומשמשת כבסיסו של מסך האייפון.