תיקון מסך לאייפון 6 החלפת צג מקורי – Iphone 6 Display Replacement ורכיב טאץ touch ic

 
 

תיקון מסך לאייפון 6 – המסך באייפון 6 שבור? הצג שחור? כתמים על המסך? הזכוכית או הצג LCD סדוק? המגע לא עובד?

שירות תיקון מסכים לאייפון 6 בחצי שעה

מסכים מקוריים בלבד כוללים אחריות לחצי שנה ואם אמרו לך שאין מסך מקורי שיקרו לך

מסך לאייפון 6 מחודש 50% מקורי 3 חודשי אחריות

מסך סיני 100% לא מקורי ללא אחריות

 

תיקון מסך לאייפון 6

  • תיקון מסך עד כחצי שעה.       
  • בדיקה יסודית לכל האייפון.
  • אחריות לחצי שנה.      
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך אייפון 6 מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.    
  • תיקון מקצועי נקי ומהיר.

 

 

 

המסך באייפון 6 נשבר?

רוצים לתקן את המסך עוד היום?

שאלו אותנו על שירות השליחים שלנו

התקשרו 09-9669399

 

ביקורת-פיקסמארט

 

אמרו לך שאין מסכים מקוריים? הטעו אותך! 

 

 

ip6original

מימין מסך מקורי לאייפון 6 משמאל מסך מזויף ולא מקורי

 

 

החלפת מסך אייפון 6S מקורי – iphone 6s

 

 

כחולניתן להבחין בחותמות של אפל(לוגו) על הכבלים של מסך התצוגה ומסך הטאץ, כמו כן יש גם חותמת לוגו על הזכוכית ליד הברקוד בחלקו השמאלי של המסך. 

אדום החותמת על הכבלים של המסך משמאל מסומנות באדום, ניתן להבחין בחותמת המכילה לוגו בצורת מעוין מוזרה להבדיל מהמסך המקורי המופיע לוגו של אפל.

כתוםעל המסכים הלא מקוריים לרוב תמצאו חותמות של כל מני צורות או אותיות, שלושת הפסים במקרה של המסך הזה הם מעידים על דור שלישי בפיתוח המסכים הלא מקוריים ונחשב לאיכותי ביותר ועדיין ניתן למצוא הבדלים משמעותיים בעת הרכבת המסך ובאיכות החלקים.

*בקשו מהמעבדה שתראה לכם את המסך להוכחת מקוריותו!

 

 

סוגי המסכים לאייפון 6

 

מסך סיני – 100% מסך לאייפון 6 שאינו מקורי, בתוך קטגוריית מסך זה יש מספר רב של איכויות והבדלים מזעריים במחיר.

המסך מורכב ממספר שכבות אף אחת מהן אינה מקורית, הזכוכית מזויפת עבה יותר וכפתור הבית שוקע פנימה, מסך המגע לא מקורי והתצוגה(LCD) בצבעים שונים וכהים יותר מהמסך המקורי.

 

מסך מחודש – מסך מקורי שנשבר נשלח לסין לחידוש, במסכים אלו מחליפים את הזכוכית ואת מסגרת הפלסטיק שמחזיקה את המסך, התצוגה(LCD) נשארת מקורית וגם מסך המגע שיושב מתחת לזכוכית. 

מסכים מחודשים נחשבים עמידים יותר ממסכים סינים, כל רכיבי האלקטרוניקה נשארים מקוריים רק החלקים שאינם אלקטרוניים מוחלפים כך שאיכות רמת היצור שאפל מקפידה במפעל המייצר LG נשמרת אולם הזכוכית אינה מקורית.

 

מסך מקורי לאייפון 6 – 100% מסך מקורי חדש כמו שרוכשים אייפון חדש – רבים ו”חכמים” טוענים “אין דבר כזה מסך מקורי” “אפל לא מוכרת חלקים” אז אמרו ושיקרו לכם במצח נחושה.

המסכים המקוריים מיוצרים ע”י 2 חברות עבור אפל אחת LG במפעל בדרום קוריאה וחברת Japan Display כנסו לכאן ותיווכחו שיש מסכים מקוריים.

 

 

סממנים למסך לא מקורי

צבעי המסך אינם זהים חדים והבהירות שונה בעיקר בצבעים שחור ולבן, או אייפון 6 מסך לא נדלק ומופיע בצבע שחור אפרפר עמום אך ללא צבעים ואינו מגיב בעת נגיעה במסך.

מסגרת הפלסטיק האוחזת במסך אינה איכותית או עבה מהרגיל כך שהמסך אינו יושב בצורה מושלמת על מסגרת המכשיר עצמו וניתן להבחין באור המסך בין מסגרת הפלסטיק העוטה את המסך אל בין מסגרת המתכת(גוף המכשיר).

כפתור הבית – לעתים ניתן להבחין בהפרשי רווחים בקצוות כפתור הבית עם המסך או כפתור בית שקוע מדי, בולט או חופשי מהרגיל.

הזכוכית – החלקת קצות האצבעות על מסך הזכוכית תרגיש לכם אינה חלקה לגמרי והאצבע נדבקת למסך כשמעבירים אותה מקצה לקצה (קחו סלוטייפ נסו להדביקו על המסך אם הוא נדבק סבירות גובהה שהמסך אינו מקורי). 

 

 

כיצד מזהים מסך לאייפון 6 שאינו תקין?

 

חלוקת התקלות בצגים של האייפונים מתחלקת לשתיים פגיעה בעקבות מכה/שבר במסך, נזק חיצוני הנגרם לטלפון או בעיה אלקטרונית הפוגעת בתפקוד הצג.

LCD צג – כתמים, פסים לאורך, כתמים שחורים וריצוד.

TOUCH מסך מגע – זכוכית שבורה וסדקים, המגע אינו מגיב/מגיב לסירוגין או נקודה או יותר אינן מגיבות למגע הנגיעה.

 

 

אייפון 6 מסך לא מגיב, משתולל, לא נלחץ וטאץ לא תקין

 

תקלה נפוצה במסכי האייפון 6 היא בעיית מגע כאשר לחיצה על נקודה מסוימת במסך לא תוביל לפעולה שרצינו לבצע או שאלמנטים על המסך נלחצים מעצמים בלי שנבצע כל נגיעה במסך.

התקלה יכולה לנבוע משלוש סיבות:

1 תקלה תכנה איפוס המכשיר דרך ההגדרות יכול לפתור את התקלה אך הסבירות נמוכה.

2 מסך לא מקורי או נפילה שגרמה לתקלה בטאץ, החיישנים של המגע הנמצאים על המסך.

3 תקלה ברכיבי הטאץ במעגל הטלפון הרי הוא לוח האם, על לוח האייפון ישנם 2 רכיבים בקר הטאץ ומנהל הטאץ החלפתם תפתור את בעיית המגע במסך.

 

 

החלפת רכיב טאץ לאייפון 6

 

תקלה מוכרת ויש הקוראים לתקלת הטאץ “המחלה של האייפונים” היא כשמגע במסך לא עובד והטאץ בכלל לא מגיב גם אם מחליפים מסך חדש.

תקלת רכיב טאץ באייפון 6 מצריכה ידע ומקצועיות, טכנאי שאינו בעל ניסיון יצור בוודאות נזק ללוח האם.

רכיב הטאץ ממוקם על לוח האם ומולחם בעזרת 300 כדוריות, הלחמת הרכיב מתבצעת על ידי חימום הרכיב בעזרת בלאוור, שימוש בבלאוור לא מתאים ועוצמת חימום חזקה מהנדרש תשרוף את הלוח ופשוט תטגן את הרכבים הסמוכים ובצדו השנים של הלוח.

החלפת רכיב טאץ לאייפון 6 מתבצעת ע”י טכנאי מקצועי שהחליף מאות רכיבים, תיקון הטאץ אורך מספר ימים ומצריך בדיקה יסודית ואבחון יסודי כך שהתקלה לא תחזור שוב.

 

 

וידאו החלפת המסך אצלנו במעבדה

 

 

 

מבנה המסך באייפון 6

 

באופן עקרוני צג הרטינה של האייפון 6 החדש מקרין באיכות HD ובנוי מחמישה חלקים רק ארבעה מהם הכרחיים לתפקוד המסך ולא ניתן להפריד בינם שכן הם מודבקים, אחד לבא אחריו באמצעות דבק UV שכך שמו הוא נהיה קשיח רק בחשיפה לאור אולטרה סגול ונחשב לדבק בעל השקיפות הגבוהה ביותר.

 iphone-6-display-screen-cut

 

זכוכית (Glass) – אחד החלקים החשובים הנותנים לנו את תחושת המגע עם האייפון 6, בנוי מתשלובת של מספר חומרים שהמדובר בהם נקרא “ספיר מלאכותי” המדמה ספיר אמתי מהטבע הנחשב לחומר השני החזק בעולם אחרי יהלום.

 

מקטב (Polarizer) – המקטב נועד לתת לנו הרגשה שהאלמנטים המוצגים על המסך קרובים אלינו, בנוסף למנוע מקרני השמש להפריע לראיית הצג והחלק החשוב ביותר הוא שהמקטב מזהה היכן אנו נוגעים במסך ומעביר את האות למוח האייפון 6 מה שאנו מכנים מסך המגע הטאץ’.

 

צג האלמנטים (IPS Display) – החלק המהותי ביותר בצג הוא מסך ה- LCD הנקרא גם IPS Display אחראי על הצגת הצבעים וכל אלמנט שאנו מתבוננים בו במסך.

 

תאורת מסך (Backlight) – בלי החלק הזה המסך היה חשוך מאד ולא היינו מצליחים לראות מאומה ממה שמוצג על המסך, משטח לד מיוחד המאיר באופן אחיד על צג ה-IPS ומקרין את הצבעים שלו על המקטב, מאחורי תאורת המסך ישנו רפלקטור הנועד למקסם את האור לכיוון שאר חלקי הצג.

 

 

כניסה למעבדה ובדיקת האייפון 6

בכל תיקון לא משנה באשר הוא גם כשהתקלה ברורה כמו החלפת המסך, צוות המעבדה עורך בדיקה מקיפה לכל חלק, פונקציה ואלמנט באייפון 6 מבעוד פתיחתו של הטלפון וככול שניתן לפי מצבו.

 

עדכון הלקוח בפרטי התיקון

גם לאחר כניסת הטלפון לטובת תיקון מסך לאייפון 6 כל תיקון או פעולה אחרת/נוספת הדורשת תיקון, חיוב, מחיקת תכנים וכיוצא בזאת בעלי הטלפון יקבלו הסבר מפורט ישירות מהטכנאי ויאשרו את המשך התיקון במעבדה.

 

עבודת הטכנאי

צוות המעבדה מחולק ולכל טכנאי תפקיד מוגדר ע”פ ניסיון מקצועי המתבטא בדרגים ברמת הטכנאי, פעולת תיקון מסך לאייפון 6 תתבצע בעזרת כלים מקצועיים ללא השארת סימנים מחוץ לטלפון ובתוכו כשהמעבדה אחראית באופן מלא לכל נזק ישיר באם פעולת הטכנאי גמרה נזק לחלקי הטלפון בעת התיקון.

 

סיום החלפתו של מסך האייפון 6

הטכנאי מסיים את החלפתו של מסך האייפון 6 עורך בדיקה יסודית לפונקציות הטלפון באופן יסודי להבטיח את איכותו של החלפת המסך, לסיום הטכנאי מציין בקריאת השירות במחשב את הפעולות שבוצעו באייפון 6, נקודות חריגות שהתגלו במקרה כזה הלקוח מיודע בדבר.

 

iphone-6-screen-replacement

החלפתו של המסך באייפון 6 מצריכה מהטכנאי את פירוק החלקים הנלווים למסך האייפון בזהירות מהמסך הישן לחדש לדוגמה כפתור הבית גומיות וכבל החיישן והמצלמה הקדמית.

 

מחירו של המסך באייפון 6

 

כפי שאנו משתמשי הסמארטפונים למדנו כבר לדעת התיקון השכיח ביותר לטלפון הנייד הוא.. ניחשתם נכון, החלפת מסך! הביקוש למסכים לאייפון 6 רב מאד לכן ובעקבות התחרות בשוק סביר להניח שגם הפעם כפי שקרה עם מכשירי האייפון הקודמים יחלו מיד בייצור של מסכים לאייפון 6 שאינם מקוריים ומחיר תיקון מסך לאייפון 6 ירד משמעותית.

אין צורך לציין מדוע תיקון מסך מקורי לאייפון 6 חשוב לתפעולו התקין או ההשלכות הצפויות להיגרם לטלפון כתוצאה מהחלפת מסך אייפון 6 שאינו מקורי או חליפי, אולם מחירו צפוי להיות זול באופן משמעותי באופן ניכר בין 600 ש”ח ל-800 ש”ח.

מחירו של תיקון מסך לאייפון 6 כשיצא לשווקים יוערך במחיר של 1000 ש”ח עד 1800 ש”ח בחודשים הראשונים שלאחר ההשקה. 

למרות מחירו היקר של המסך מניסיון קודם המחירים משתנים באופן תדיר כלפי מטה כך שלאחר מספר חודשים מרגע השקת האייפון 6 מחירו של החלפת המסך צפוי לרדת באופן משמעותי וכך גם יקרה עם יציאת המכשיר הבא של חברת אפל.

 

 

פעולת תיקון מסך לאייפון 6 4.7 inch

 

אפל שומרת על מבנה אחיד אם כי צורתו של הדגם השישי בסדרת האייפונים שונה החלפתו של המסך באייפון 6 בגודל 4.7 אינץ’ אינו מסובכת ופתיחתו של המכשיר מתבצעת תחילה דרכי פתיחת המסך בדומה לאייפון 5 המשמש ‘כחלון’ לטכנאי אל תוך האייפון החדש וגישה לכל רכיביו של הטלפון לטובת תיקונו והחלפתו.

אולם מורכבות הטכנולוגיה ממנה מיוצר המסך של האייפון 6 ועדינות הנובעת מעוביו הדק מצריכה החלפה של המסך בצורה זהירה מדויקת ולפי דגמי מסכי האייפונים הקודמים גם בטלפון החדש של אפל המסך באייפון 6 יהווה חלק אינטגרלי ממכלול של מספר חלקים ורכיבים הפועלים בשיתוף עם המסך כמו החיישנים כפתור הבית ומגעי מסגרת האייפון המשמשים לרוב כמגברי קליטה לאנטנות השידור והקליטה לכן החלפת מסך לאייפון 6 אמורה וכדאי שתתבצע ע”י טכנאי בעל ניסיון רב בהחלפות מסכים לאייפונים.

תיקון מסך לאייפון 6 4.7 אינץ’ אורך כשעה כשהחלפתו של המסך מצריכה פירוק של החיישן האפרכסת וכפתור הבית המחוברים אל המסך, לאחר פירוקם מרכיבים אותם על המסך החדש ואת המסך מחברים ללוח האם ע”י חיבור מגעיו של מסך ה-LCD מסך הטאץ’ וכבל החיישן המרכיב גם את המצלמה הקדמית והמיקרופון המשני של האייפון 6 וסוגרים את המסך ואת שני ברגיו התופסים אותו בגוף הטלפון.

בכל תיקון מסך לאייפון 6 אנו עורכים בדיקה מקיפה לוודא את תקינותו של האייפון וכך גם לגבי המסך להבטיח פעולה תקינה של הטלפון לאורך זמן.

להבדיל מהמסכים הקודמים של מכשירי האייפון אפל שילבה במכשירים שלה טכנולוגיה הנקראת In Cell, טכנולוגיה זו מאפשרת לייצר מסכים דקים מאד וקלים במשקלם המפחיתים מהמשקל הכולל של הסמארטפון לטובת שיפורי חומרה ביצועים ומקום לעיצובו של הטלפון.

 

צג האייפון 6

מסך ה LCD באייפון 6 כולל את חיישני המגע ה-Touch בתוך מסך ה-LCD בשונה ממסכיה הקודמים שאופציית מסך הנגיעה היה מורכב בנפרד ממסך הצג כרשת של חיישנים הפרוסה על פלטפורמה בנפרד ממסך הזכוכית כך שתיקון מסך לאייפון 6 ידרוש מהטכנאי תשומת לב לחלקים הקטנים והרגישים המורכבים על המסך, לא הייתם רוצים לגלות שאחרי תיקון מסך אייפון 6 מסך המגע לא עובד או שיש כתם על התצוגה. 

 

טכנולוגיית הצג באייפון 6

טכנולוגיית הצג המורכבת הזו זכתה לעניין רב בתחום המסכים וחידושם ורשום כפטנט ע”י החברה המייצרת אותם אשר מוכרת את מסכיה ומפתחת אותם גם עבור מתחרותיה של אפל הידועה בשם גרילה גלס ומוכרת האיכות מסכיה הייחודים והטכנולוגיה המתקדמת הטמונה באיכות הזכוכית והעברת מגע הלחיצה הטאץ’ בעיקר בתחום הסלולר מורכבות זכוכית המסך אין היא משפיעה על מורכבותו של החלפת המסך לאייפון 6.

חברת גרילה משקיעה ללא גבול בפיתוח הצגים שהיא מייצרת ובפיתוח חומרים ושילובם בתהליכי ייצור מורכבים מאד על מנת להגיע לאיכות מסכים מהגבוהות בעולם בעמידות מרבית, מסכי וצגי חברת גרילה מובלים את הטכנולוגיה בשוק התצוגות לטלפונים חכמים.

מלבד הטכנולוגיה הנפלאה של הצגים בוצע גם שינוי מהותי במסך המגע הנקרא בשם מסך ספיר, החומר ממנו עשוי מסך אייפון 6(הזכוכית) נחשב לעמיד במיוחד, גמיש, סופג פגיעות ואף חסין לשריטות ברמה קלה עד בינונית לכן תיקוני מסכים לאייפונים מהסדרה החמישית אייפון 6 ותיקון מסך לאייפון 6 פלוס תהיה דרישה נמוכה מהרגיל.

בהשקת האייפון 6 לפי הדיווחים צפויים איחורים בהשקת הדגם המוגדל שלו שכן הטכנולוגיה החדישה של המסך דורשת התאמות מיוחדות ואף שינויים במסך עצמו להגיע לאיכות וביצועים מקסימליים בתאורת המסך באייפון 6.

צפויים גם עומסים גדולים על ייצור המסך וחוסרים במסכים כך שהחלפת מסך לאייפון 6 עוללה לארוך זמן תלוי בזמינותו.  

 

 

כיצד ניתן לשמור על צג הזכוכית ומסך האייפון 6?

 

רבים אינם אוהבים להשתמש בהגנה על מכשיריהם מהסיבה שכיסוי מגן גורע מעוביו ומיופיו של האייפון 6 אך חשוב מאד לדעת שמגן איכותי ימנע הוצאה כספית לא קטנה כשטלפון יישמט והמסך ישבר תצטרכו לפנות למעבדה לתקן מסך לאייפון 6 והמחיר כלל אינו זול תוסיפו מגן למסך וגם כיסוי ראוי והנזק הכספי יהיה גדול.

ההגנה האולטימטיבית למסכים למכשירים חכמים טמונה במגן זכוכית למסך האייפון 6 הנותן הרגשה נעימה במגע באופן זהה לזה של הזכוכית של המסך הקודם והגנה מרבית מפני שברים וסדקים במסך.

כמובן שתמיד רצוי ומומלץ להשתמש גם במגן זכוכית איכותי ובנוסף בכיסוי מגן שישמור על גב ופינות האייפון מנפילות, חבטות והתעקמות מסגרת האייפון בעיה שתגרום לצורך בהחלפת המסגרת באייפון 6.