החלפת מסך לאייפון 6S – תיקון צג זכוכית ומסך פנימי מקורי ל iphone 6s

 

 

המסך באייפון 6S שבור? הזכוכית סדוקה? 3d touch לא עובד? המסך שחור?

תיקון מסך לאייפון 6S כולל בדיקה יסודית לגילוי תקלות נוספות או פגיעות שאינן נראות בחלקיו הפנימיים של המכשיר בנוסף בעת תיקון המסך כל אייפון 6S עובר ניקוי מאבק לכלוך ושומנים למניעת תקלות עתידיות.

 

 

המסכים שאנו מחזיקים במלאי מקוריים בלבד, מיובאים על ידנו ישירות מהמפעל המייצר אותם ואנו מתחייבים למקוריותם, בדיוק כפי שרכשתם מכשיר חדש!

המסך אינו מתפרק, הטאץ עובד במלאו וללא מריחות צבע על המסך. 

 

  • תיקון המסך בחצי שעה.            
  • בדיקה יסודית לכל האייפון.
  • אחריות לחצי שנה.        
  • ניקוי הטלפון מלכלוך ואבק.
  • מסך אייפון 6S מקורי וחדש.  
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.          
  • תיקון מקצועי וחד משמעי.

 

 זקוקים להחלפת המסך?

מהיר מקצועי ואמין!

תיקון מסך אייפון 6S בעשרים דקות 09-9669399

 

סממנים למסך 6S שאינו תקין

 

זכוכית

זכוכית שבורה או סדוקה, התרוממות של המסך בחלקו העליון. 

צג LCD

שבר פנימי, מריחות צבע, פסים לאורכו של המסך(לרוב בצבע לבן/אפור), ריצוד ואלמנטים מטושטשים.

מסך מגע

מגע אינו מגיב בנקודה מסוימת במסך או בכולו, הטאץ מדמה נגיעה גם כשאין נגיעה, 3d touch לא עובד.

 

 

טכנולוגיית המסך באייפון 6S

 

איכויות התצוגה באייפון 6S משתרעות על מספר חלקים מהם מורכב המסך בסדר הזה, מסך הזכוכית, רשתית הטאץ, מסך התצוגה LCD, מסך טאץ 3D, ורפלקטור.

רבים נוטים לחשוב שהמסך מורכב וניתן לפרוק במספר שכבות אולם אינם מודעים לכך שהמסך מורכב כיחידה אחת ע”י רובוטים המרכיבים חלק אחרי חלק בדיוק מושלם ובעזרת דבקים מיוחדים המחברים בין השכבות השונות.

אפשרות ה3D טאץ החדשה באייפון 6S מאפשרת לחסוף זמן בלחיצות מיותרות ולהביא אותנו לבצע את הפעולה שבחרנו בלחיצה אחת בודדת כשחיישנים זעירים המחולקים לאזורים על המסך כל לחיצה מורגשת והלחץ על המסך משפיע על הבחירה שלנו.

 

כך בנוי ה 3D טאץ

iphone-6s-3d-touch

 

תיקון מסך אייפון 6S

 

שלבי החלפת המסך באייפון 6S אינם מסובכים ודומים באופן ניכר כמו החלפת מסך לאייפון 6 אולם המסכים אינם מתאימים אחד לשני כמו כן כבר נתקלנו במכשירים רבים שניסיון כושל להחליף מסך גרם לתקלת לוח כשהסיבה היא בורג זעיר שהוברג במקום שאינו שלו והמכשיר אינו בר תיקון.

בעת תיקון מסך אייפון 6S הטכנאי עורך בדיקה למכשיר עוד לפני החלפת המסך ככול שניתן, לאחר הבדיקה הטכנאי יחל בהחלפתו ע”י כלים מתאימים לפתיחת הטלפון.

הרכבת המסך כוללת העברה של החיישן, כפתור הבית, וחלקים עדינים נוספים מהמסך השבור אל המסך החדש.

 

 

 

מסך מקורי לאייפון 6S

 

מעבדות רבות טוענות שלא ניתן להשיג חלקי חילוף מקוריים, או מאינטרס אישי שישתמשו בשרותיהם או שאינם מודעים לכך שישנם מסכים מקוריים או שאינם מוכנים לשלם סכום יקר בהרבה ממסך מזויף וע”י כך להרוויח יותר כסף.

מסכים מקוריים זמינים בשוק הסלולר לאלו הבקיאים בתחום ומוכנים להשקיע במוצר איכותי ולתת שרות מקצועי ללא דופי, כבל נתקלנו במסכים שהוחלפו אינם היו מקוריים וההבדל ניתן לזיהוי בקלות.

בעל מקצוע עם ניסיון וידע יכול לזהות מבחוץ בלי לפרק את המסך בכדי לדעת אם המסך מקורי או לא ע”י פינות המסך צבעי המסך השחורים השתקפות הזכוכית ועוד.

תיקון מסך לאייפון 6S מקורי יגרום לאייפון לעבוד כפי שהוא אמור לעבוד ישמור על תפקודו התקין ויעניק לכם חוויה שאין שנית לה, אנו תמיד מקבלים מה שאנו משלמים עבורו! מסך מזויף גורע מאיכות המכשיר ועמידותו.