דף הבית מעבדה לתיקון lg > תיקון lg g2 > החלפת מסך lg g2

 

החלפת מסך lg g2 – תיקון תצוגה g2

 
מסך ה lg g2 נשבר? אין תצוגה במסך? המסך ב- g2 שחור? פיקסלים שרופים?

 
אופן החלפת מסך lg g2 כוללת בדיקות מקיפות לכל חלקי המכשיר, ע"י אבחון מקדים ושימוש במסך מקורי אנו מבטיחים לכם את התיקון האיכותי והמקצועי ביותר שתוכלו להעניק ל-g2 שלכם.

 

 תיקון המסך עד כחצי שעה.        שירות איסוף מהבית.

 אחריות לארבעה חודשים.          שקיפות מלאה בכל תיקון.
 מסך lg g2 מקורי וחדש.            בדיקה מקיפה ל-lg g2
 אבחון ובדיקה ללא עלות.           ניקוי הטלפון.

 

 

 החלפת מסך lg g2

החלפת מסך lg g2 מתבצע במקום האחריות כמקובל הנה על המסך בלבד ואינה כוללת שבר או רטיבות, כל מסך חדש המוחלף עובר ביקרות איכות קפדנית להבטחת פעילותו התקינה של המסך והטלפון בכללותו וחזרה לשיגרה ללא תקלות נוספות במסך ה-g2.

סממנים למסך g2 שאינו תקין

 

מסך שבור או סדוק – המסך עובד רק הזכוכית שבורה.

מסך שרוף – נקודות או כתמים על מסך התצוגה.

מסך תצוגה בצבע לבן – אין צבעים כל המסך מראה צבע לבן בלבד והזכוכית שלמה.

ריצודים במסך – התצוגה הצבעים והאייקונים קופצים ו/או מטושטשים אל אף שהזכוכית החיצונית שלמה.

מסך מגע (טאץ) שאינו מגיב כראוי – נקודות מתות(המסך לא מגיב למגע בחלקים מסויימים) או שכל מסך הטאץ אינו מגיב למגע בעת לחיצה.

 

 

מבנה מסך lg g2 – כיצד בנוי וממה מורכב

 

חברת LG משתמשת בתצורה דיי דומה כפי שחברת Samsung פעלה למסכי סדרת הגלקסי שלה.

המסך בg2 מגיע כיחידה אחת שלמה כלומר גל החלקים והרכיבים המרכיבים את המסך דבוקים אחד לשני בעזרת דבקים והלחמות פלסטיקה ומתכת ובהתאם לכך משמש כבסיס הטלפון לכל החלקים הנלווים למכשיר כמו הסוללה מורכבת על המסך כמו כן גם שקע הטעינה מורכב עליו.

חלקי המסך:

מסך הזכוכית, מסך הטאץ(מגע), מסך ה-LCDׁׁׁ(תצוגה), מסגרת הבסיס המורכבת מפלסטיק ומתכת קלה בצורת תבנית שבלונה שעליה נמצאים כל רכיבי הטלפון.

 

 

החלפת מסך lg g2 – שלבי תיקון המסך

 

שלבי החלפת המסך בעת פירוקו של g2 דורשים עבודה עדינה ושימוש בכלים עדינים כמו פינצטות ואביזרי פתיחה מפלסטיק על מנת לשמור על הפלסטיקה של המכשיר.

על הטכנאי להתחשב במורכבותו של הטלפון העדין הזה, לאחר פתיחת מכסה הטלפון מתגלים לעניינו חלקים רבים וחלקם זעירים מאד שעלולים להיפגע בקלות בעת פירוק החלקים הממוקמים על המסך לכן תיקון מסך ל-lg g2 עלול לארוך עד כשעה תלוי בעומס במעבדה ובמיומנות הטכנאי.

 

 וידאו כיצד מתבצעת החלפת מסך lg g2 אצלנו

 

 

החלפת מסך lg g2 מחיר

 

כיום כמעט בכל מעבדה ניתן לתקן את מסך ה-lg g2 אך רבים ממשתמשי הסמארטפונים אינם מודעים לחשיבות המקום שבו הם מתכוונים לתקן את מכשיריהם מהרבה סיבות שהחשובה בניהם היא ללא ספק איכות המסך.

באם המסך מקורי או שאינו מקורי ההשפעה על תפקודו של המסך והמכשיר כולו תושפע וחווית המשתמש תיפגע ואף תצריך מכם חזרה לתיקון המסך בשנית.

מחירי החלפת מסך lg g2 ברוב המעבדות כוללים את העבודה והמע"מ ולרוב מחיר המסך ללא ספק משקף את איכותו כמו כן גם האחריות חשובה להבטיח שלא תיפגעו גם לאחר תיקון המסך.

המחירים להחלפת מסך מקורי אינם זולים כלל אך התוצאה שתקבלו לאחר החלפתו תהיה זהה לחלוטין להרגשת המגע והטלפון יחזור לפעולה תקינה כפי שרכשתם אותו.