תיקון LG – שרות תיקונים מקיף במעבדה ל LG לסמארטפונים החדשים

 צוות המעבדה ערוך לתת מענה לטובת תיקון LG, סמארטפונים חדשים בלבד מבית LG – הדגמים המטופלים אצלנו במעבדה והתיקונים שאנו מבצעים נמצאים מטה.

מעבדה לתיקון LG לדגמים המובלים ושרות תיקונים יסודי מקצועי ואיכותי מדגיש את השימוש שלנו כמעבדה בחלקים מקוריים ואחריות לחצי שנה בכל תיקון LG.

תקלות LG – מבחן התקלות של מכשירי הסלולר הנפוצים בישראל

  לא פעם נתקלתי בלקוח שרכש מכשיר lg 4 חדש ובתקופה של שנתיים החליף לוח אם פעמיים אם לא יותר, אותם משתמשים תמיד

המשך קריאה...

 

  • תיקון בחצי שעה.
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אחריות לחצי שנה.
  • טיפול מהיר ומקצועי.
  • רכיבים חדשים ומקוריים.
  • לא תיקנו לא תשלם.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.
  • מענה ותמיכה 24/7.

 

תיקון LG - שרות תיקונים

במעבדה ל LG, אנו נותנים שירות תיקונים מקצועי לטלפונים של דגמי LG. מרבית התיקונים מבצעים במקום. 

תהליך תיקון LG והטיפול בדגמים השונים, נעשה בשקיפות מלאה ובשיתוף הלקוח, אשר מעודכן בכל השלבים והנעשה בטלפון. התשלום מתבצע בסיום התיקון ורק במידה והטלפון תוקן ועובד כראוי. 

במעבדה, אנו מטפלים בכל סוגי התקלות במכשיר ה LG, הטלפון עובר מסכת בדיקות ובקרת איכות קפדנית, תוך הנחיות עבודה מוגדרות מראש.

שימוש בחלקים מקוריים, מבטיח לכם תיקון מקצועי ללא רבב ולאורך זמן. המטרה שלנו היא לתקן את ה LG באופן יסודי ומקצועי ועל ידי כך למנוע מהמכשיר תקלות חוזרות ונשנות. 

 

חלוקת התקלות לתיקון LG

לטובת תיקון LG בדיוק כמו בכל סמארטפון אחר או מכשיר אלקטרוני קיימים שתי סוגי בדיקות או שניתן להגדירם כתיקונים לתקלות פשוטות ותקלות מורכבות.

תיקונים לסמארטפונים של חברת LG בתקלות פשוטות מסתכם בהחלפת חלק מודולרי והתקלה די ברורה גם ללא בדיקה. תיקון LG בתקלה מורכבת מצריך בדיקה של התקלה לחשיפת החלק הפגום לרוב תקלות מורכבות נעוצות בבעיה בלוח האם(מוח הטלפון).

 

תקלות פשוטות תיקון LG - תיקון בדרגים א' - ב'

תקלות סטנדרטיות מתאפיינות ע"י תקלות בחלקים מודולריים כלומר חלקים אלו ניתנים להחלפה כיחידה שלמה ואינן מצריכות טיפול במעגל הטלפון, המשמעות היא שהתיקון ב LG והאבחנה של התקלה הרבה יותר פשוט ומאפשר לטכנאי לבצע טיפול במקום המצריך ניסיון חלקי והכרה טובה של מבנה הטלפון וכיצד פועלים החלקים ותפקידיהם.

לדוגמה: פתרון תקלה ב LG תקלה במצלמה שאינה עובדת או ללא חדות בפיקוס ב G4 תצריך מהטכנאי החלפת מצלמה שכן זהו חלק מדולרי המתחבר אל לוח האם באם החלפתה פתרה את התקלה הטלפון תקין ומוכן לעבודה.

 

תקלות מורכבות תיקון LG - תיקון בדרגים ג' - ד'

טיפול בתקלות אלו כולל עבודה מורכבת לתיקון LG ברכיבי לוח אם במכשיר שכן מדובר במעגל האלקטרוני של המכשיר המכיל כ 2000 רכיבי לוח קטנטנים השולטים על החלקים המודולריים ועל תפקוד המכשיר ותכנת האנדרואיד המותקנת עליו.

החלפת רכיבים אלקטרוניים במעגל הטלפון דורשת מקצועיות רבה, אין הרבה מעבדות LG המסוגלות להתמודד עם תקלות רכיבי לוח על כן תיקונים מסוג זה נחשבים למסובכים ביותר.

לדוגמה: LG G4 שלא נטען, בדיקה מקצועית תחשוף שהחלפת סוללה או שקע טעינה לא עזרו ולכן ישנה בעיה ברכיבי הטלפון הלאקטרונים הממוקמים על לוח הטלפון על כך על הטכנאי לחפש את אותם הרכיבים בסכמת הרכיבים של ה LG לאתר את הרכיבים השרופים ע"י מכשור משוכלל ולהחליפם בעזרת ציוד הלחמה מתקדם.

לא בכל תקלת דרג ג' וד' יש כדאיות לטפל במכשיר ישנן תקלות במכשירי LG כגון רכיבי זיכרון שנשרפו שלא משתלם להחליפם בכל מצב ועלות הטיפול במעבדה לטובת תיקון LG עלולה להגיע למאות אם לא אלפי שקלים לתיקון לוח אם. 

מעבדה לתיקון LG מקצועית דורשת מהטכנאי עבודה זהירה והבנת מבנהו של הטלפון בצורה טובה רק כך הטכנאי יכול לערוך בדיקות להחליף חלקים במכשיר ללא פגיעה או גרימת תקלות נוספות.

 

חלקים מקוריים למכשירי LG

אני שמוע מלקוחות רבים שהגיעו אלינו מאוכזבים עם המון חששות ותהיות לגבי מעבדות אחרות שטיפלו להם ב LG ולאחר זמן קצר התקלה חזרה או שצצה תקלה חדשה, הלקוחות מאוכזבים ומטילים את האשמה במעבדה אך הנושא יותר מורכב מכך.

כשאנו מתקשרים לבדוק מחירים ורואים את ההפרש הגבוה אנו לא מבינים שמעבדה שמציע מחיר נמוך ותחרותי מייבאת ומוכרת חלקי חילוף באיכות ירודה בכדי למשוך לקוחות ולהוזיל עלויות למעבדה יש צורך לבחור בחלקים לא מקוריים שאיכותם ירודה ואינם מיוצרים במפעלי LG.

השלכות חלקי החילוף המזויפים של הטלפון מסתכמים בתקלות חוזרות, פגיעה בחלקים משותפים הפועלים יחדיו ואף שינוי בקרינת הטלפון.