תיקון Oneplus – שירות תיקונים במקום לדגמי One Plus

שירות תיקונים למכשירי הדגל של חברת OnePlus במקום. רוב התיקונים מתבצעים במקום אצלנו במעבדה. בעת קליטת הטלפון אנו עורכים אבחון מקיף לגילוי התקלה, כל תיקון מלווה בהצעת מחיר מדויקת ואישורה ע"י הלקוח, התשלום בגמר התיקון בלבד ואך ורק אם התקלה תוקנה.

בכל תיקון OnePlus אני משתמשים בחלקי חילוף מקוריים על מנת להבטיח לכם את הטוב ביותר שתוכלו להעניק למכשירכם והמטרה למנוע מכם תיקונים חוזרים או שימוש בחלקים תחליפים הגורעים מאיכותו של המכשיר. 

 

Fixmart מתקנים אחרת

 

 

 

 

שירות תיקונים oneplus

במעבדה ל oneplus אנו מבצעים את מרבית התקלות הסטנדרטיות באותו היו בזמן של עד כשעה.

ראשית נקלוט את מכשיר ה oneplus במערכת המעבדה הטלפון יוכנס לבדיקה לאחר מכן הטכנאי ירשום במערכת את התקלה במטלפון oneplus שלכם, נציד שירות מטעמנו יצור אתכם קשר יתן לכם הסבר מדויק לגבי התקלה אופי התיקון ועלותו.

לאחר אישורכם לתיקון המכשיר הטכנאי יחל במלאכת התיקון בגמר התיקון הטכנאי יערוך בדיקה מקיפה לוודא שהמכשיר תקין ועובד כשורה. 

 

חלקי החילוף – oneplus

צוות המעבדה שלנו ראה כבר כמעט הכל הניסיון שלנו לימד אותנו שתיקון איכותי מתבצע אך ורק ע"י חלקי חילוף מקוריים, מחלקת היבוא שלנו פועלת בערוצים רבים בתחום הסלולר ע"מ להביא לידכם את המילה האחרונה בטכנולוגיה ושירות תיקונים איכותי ומקצועי הנועד להבטיח לכם שקט לאורך זמן.