איכות חלקי החילוף

 

החלפת את המסך והצבעים שונים?

תיקנו לכם את הטלפון והתקלה חזרה?

החליפו לכם את הסוללה וזה לא עזר?

 

מתחייבים לחלקים מקוריים!

 

האלמנט החשוב ביותר בתיקון מכשיר אלקטרוני הוא מקוריות החלק.

השוו מחירים במספר מעבדות, במידה והמחיר נראה לכם זול הוא לעולם לא יכול להיות מקורי.

 

"אמרו לי שאין דבר כזה חלקים מקוריים" ואנחנו שואלים אותכם יכול להיות שיש תרנגולות בלי ביצה? אם הייתם פונים למוסך לתקן את הרכב והיו אומרים לכם שאין דבר כזה חלקים מקוריים הייתם מגחכים.

אופן הפעולה המסתורי של אפל מאפשר למעבדות לנצל את חוסר הידע של הלקוח ולדחוף לו מוצר אחר ברמה אחרת, איכות אחרת, לדוגמה מסכי האייפון הלא מקוריים מיוצרים בטכנולוגיה אחרת לא באמת מעניין אותם לתת לכם מוצר איכותי ועמיד כפי ששקדו המפתחים של אותו מכשיר.

 

אז איך ומדוע הם עושים את זה?

הסיבה פשוטה, חלק מקורי שעולה למעבדה 100$, נמכר ב 500 שקלים הרווח הוא 71 שקלים.

וחלק לא מקורי עולה למעבדה 15$ ונמכר ב-350 שקלים הרווח הוא 246 שקלים, הכסף משחק תפקיד מנצלים את חוסר הידע מפתים אותכם עם מחיר נמוך ואתם כבר בתוך המלכודות שבהמשך תתברר לכם היטב.

כשלא מציינים בעת התיקון את סוג החלק בפניכם תהיו בטוחים שמדובר ב 100% חלק לא מקורי, וגם אם אמרו לכם שמדובר בחלק מקורי ובמקומות במספר מקומות אחרים דרשו 30%-40% יותר אין סיכוי שמדובר בחלק מקורי, הבעיה מתחילה ומסתיימת באמינות המפוקפקת של מעבדות אלו

 

להחליף צג או שקע טעינה ניתן ללמד ילד בן 10, פתיחה פירוק והרכבה של מכשירי סלולר אינם מורכבים כמו שאתם נוטים לחשוב וזו אחרת הסיבות שצצו כל כך הרבה מעבדות.

אותן מעבדות חסרי ניסיון פונים לספקי חילוף בארץ שמטרתם למכור כמה שיותר, איכות החלקים לא מעניינת אותם יותר מאשר כמויות מכירה והשיקול שלהם לייבא חלקים מקוריים שיקרים יותר ב מאות אחוזים לא רלוונטיים.

הפתרון למחיר הגבוה של החלקים המקוריים הוא רכישה של חלקים מזויפים באיכות נמוכה במחיר נמוך למשוך את המעבדות ובסופו של דבר הלקוח נופל בפח מפאת המחיר הנמוך. 

אולם היום בתור דורשי תיקונים ממעבדות אתם מודעים היטב לטיב הסחורה שאותן מעבדות מתקינה בטלפון שלכם, וכשהמחיר הוא הנושא היחיד שמעניין אותכם די ברור איך יראה התיקון.

באמצעות ייבוא אישי אנו דואגים לספק לאנשי המקצוע ולמעבדה חלפים מקוריים המיובאים מאותם מפעלים המייצרים את חלקי הסמארטפונים המקוריים , 100% מקורי בהתחייבות כשהמטרה היא להעניק לכם תיקון יציב לאורך זמן, עמידות המכשיר ולמנוע במכשירכם תקלות נוספות.

כמו כן לעתים ישנם דרישה לחלקים שאינם מקוריים/תחליפים/מזויפים/מחודשים מצד הלקוח להוזיל את עלויות התיקון, לכן אנו דואגים בנוסף לחלקים המקוריים להחזיק במלאי מסכים לאייפונים שאינם מקוריים.