תיקון סלולרי בבית הלקוח – תיקון טלפון עד הבית – מעבדת סלולר עד לבית – תיקון סמארטפון עד הבית

 

מהיר מקצועי ואמין! תיקון סלולרי בבית הלקוח בזמן של שעה בלבד.

טכנאי עם 10 שנות ניסיון מגיע עד אליך לבית ומתקן את הסלולרי בביתך בתוך כשעה בלבד.

מביאים את הניסיון שלנו עד אליך לבית!

 

השירות פעיל בימים א' – ה'

בכל שעות היממה

עלות כל תיקון/ביקור 350+מע"מ

תשלום נפרד עבור עלות החלק בלבד

ניתן לקבוע תור לתיקון בטלפון 09-9669399 בשעות 18:00 – 09:00

 

 

  • תיקון מקצועי ואמין.
  • תיקון סלולרי בבית הלקוח.
  • שקיפות מלאה בכל תיקון.
  • אחריות לשנה.
  • טיפול מהיר בשעה.
  • 10 שנים ניסיון במעבדה.
  • חלקים חדשים ומקוריים.
  • מענה ותמיכה טלפוניים.

 

תיקון סלולרי בבית הלקוח

שירות תיקון סלולרי בבית הלקוח נהיה נפוץ מאד וכיום כל בחור צעיר עם ידיים טובות שראה כמה סרטונים ביוטיוב יודע לתקן טלפון בבית הלקוח, אולם קיים הבדל ענק בין מעבדה פיזית המתפעלת חנות ונותנת שירות גם בחנות וגם בבית.

בנוסף מעבדה לתיקון דגמי אייפון של אפל עם ניסיון וחנות קיימת מחזיקה מלאי גדול של כל סוגי החלקים כך שהמענה לתיקון סלולר בבית מקיף יותר מאשר תיק יד קטן עם מספר מצומצם של חלקים שניתן להחליף בבית.

מעבדת הסלולר שלנו מגיעה עד לבית הלקוח בין השעות 18:00 - 23:00 בין הימים א - ה, הטיפול מתבצע ע"י טכנאי בעל 10 שנות ניסיון והיתרן שלכם הוא המקצועיות שצברנו לאורך זמן.

צוות המעבדה שלנו מסכים שתיקון טלפון בבית הלקוח הוא המכשיר הסלולרי הקל ביותר לתיקון והמהיר ביותר.

עם השנים אפל דאגו לבנות את מכשירי האייפון בצורה נוחה וקלה לפתיחה כך שאפילו תיקון מסך לאייפון בבית הלקוח הפך להיות פשוט מאד ויותר משולחן קטן ומספר כלים מצומם ניתן בקלות לתקנו בבית הלקוח.

חשוב להבין גם תיקון אייפון בבית הלקוח מצריך הבנה וידע נרחב בכל טיפול, הידע שצברנו בתיקונים במעבדה מגיע אליכם לביתך, תיקון בבית חייב להיות מקצועי ומדויק טיפול לא נכון יגרום לנזק.

 

למה זקוק הטכנאי סלולר לתיקון בבית?

סביבת עבודה נוחה חשובה מאד לתיקון הלקוח ויש להתחשב בטכנאי סלולר שמגיע עד הבית שכן לא מדובר בסביבת מעבדה מוכרת ועל הטכנאי להיות במקסימום ריכוז לתקן את הסלולרי בבית.

לכן חשוב מאד שהיה שולחן נוח שלא זז כמו בבית קפה, מקום סגור כלומר בתוך הבית ולא בחצר במקום שבו רוח קלה מסוגלת להעיף את הברגים מהשולחן וכמובן סביבה שקטה ככל שניתן.

התנאים לביצוע תיקון טלפון בבית הלקוח הכרחיים ע"מ לבצע טיפול מוצלח במכשירכם כל הפרעה תגרום לעיקוב התיקון.

 

אילו תיקונים ניתן לבצע בבית הלקוח?

בבית הלקוח ניתן לתקן טלפון סלולרי עם תקלות בדרגים א' וב', כלומר כל תקלה שקשורה לחלקים מודולריים ניתן לטפל בבית הלקוח.

חלקים מודולריים הנם חלקי חילוף המתחברים אל לוח האם כגון: החלפת מסך בבית הלקוח, תיקון מצלמה בבית הלקוח, החלפת שקע טעינה בבית הלקוח ועוד.

לעתים בבעיות מסוימות יש פתרון פשוט, התקלות הנפוצות באייפונים די פשוטות לתיקון ואף המשתמש בעצמו יכול לנסות להחזיר את המכשיר לחיים בלי להגיע למעבדה.

תיקוני סלולר בבית הלקוח כשמקור התקלה בלוח האם אינם ניתנים לביצוע ולטובת טיפול שכזה חייבים מעבדה עם כל ציוד ההלחמה והבדיקה וכמובן שבמעבדה אנו מבצעים תיקון לוח אם.

בכדי לדעת מה התקלה בסלולרי רצוי להתקשר למעבדה ונשמח לעזור לאבחן את התקלה במקום ולקבוע שעה שבה נגיע לתקן את הטלפון בביתך.

 

מעבדת סלולר עד לבית הלקוח

היתרון הגדול של המעבדה שלנו מטכנאי טלפונים שמגיע רק לתקן בבית הוא שאנחנו מביאים אליכם לביתכם את המעבדה שלנו.

המעבדה פתוחה מזה כ-6 שנים הטכנאי שמגיע לבית יש ניסיון של 10 שנים כך שבמעבדה עברנו כל כך הרבה תיקונים ופתרנו עשרות אלפי תקלות ועכשיו תוכלו ליהנות מאותו השירות רק שהפעם נבצע את התיקון של הסמארטפון אצלכם בבית.

מעבדת סלולר עד לבית הלקוח היא פתרון מושלם לתקלות קלות כמו שקע טעינה, החלפות סוללה ועוד, בתקלות מורכבות שיתגלו בבית הלקוח כגון לוח אם שאינו תקין נצרטך לקחת את המכשיר מביתך אל המעבדה לתקנו ולהחזירו אליך לבית.

 

מעבדה ניידת לתיקון בבית

בשנים האחרונות צצו בישראל מעבדות ניידות לתיקון הטלפון בבית, הסיבה היא שהיום כמעט כל אחד עם מעט ידע יכול לפתוח מכשיר אך האם אותו טכנאי שמגיע אליכם לבית לתקן את הסלולרי מבין היטב את כל מכלול הטלפון?

אצלנו במעבדה נתקלנו בפעמים רבות בטלפונים שהגיעו לאחר שביקר אותם טכנאי סלולר בביתם ובמבחן התוצאה הנזק היא גדול מדי בכדי להשיב את הסלולרי לחיים, צבירת ניסיון היא המפתח לאסוף ידע ולהצליח בטיפול מכשירכם בבית. 

 

כמה זמן אורך תיקון סלולרי בבית הלקוח

תיקון סלולרי בביתכם יכול לארוך כחצי שעה עד שעה לרוב.

טכנאי סלולר המתקן טלפון סלולרי בבית אמור להיות מקצועי ביותר כך שאם התיקון נארך יותר משעה כנראה שמשהו הסתבך וזה מראה על מקצועיות הטכנאי שהגיע אליכם לבית או איכות חלקי החילוף.

במקרים רבים נתקלנו במכשירים שניסו לתקן מספר פעמים והתיקון בבית לא צלח מדוע?

לעתים הטכנאי מקצועי ויודע בדיוק היכן התקלה אך איכות החלקים שהמעבדה נתנה לו ירודים מאד ולאחר שהחליף את החלק בביתכם התקלה שוב חזרה וכאן חשוב להבין שעל איכות חלקים משלמים כסף!

 

חלקי החילוף לתיקון הסלולרי בבית

ראשית חשוב להבין שגם לטכנאי המגיע לתקן את הטלפון שלכם בבית יש הוצאות רבות וכמו שנהוג בתקופה האחרונה רבים מהמעבדות מנסות למצוא דרכים לחסוך בהוצאות.

ההוצאות הגדולות ביותר של מעבדה הן עלות חלקי החילוף החיסכון הפשוט הוא למצוא ספק זול שישלח להם חלקי חילוף לא מקוריים מוזלים, לא הופתענו לגלות ולבדוק שאחוז התיקונים החוזרים במעבדות עומד על 58% אבל לצערנו זו המציאות כשמשתמשים בחלקים לא מקוריים.

החשיבות להשתמש בחלקים מקוריים בתיקון סלולרי בבית הלקוח היא קריטית ביותר משום שהטכנאי נמצא בסיבה לא מוכרת ללא כל ציוד הבדיקה שלו צריך להיות בטוח בחלק שהוא מחליף על סמך ניסיונו ושימוש בחלק לא מקורי רק עלול לגרום לאכזבה מצד הלקוח.

 

התקלות שניתן לטפל בבית הלקוח

בבית הלקוח ניתן לתקן כמעט כל מכשיר סלולרי אולם צריך להבין שיש מגבלות רבות והן זמינות חלקים וציוד בדיקה מתקדם שנועד לעזור לטכנאי לטפל בטלפון בצורה המקצועית ביותר.

בתיקון טלפון בבית הלקוח ניתן לטפל בהחלפות מסכים שקע טעינה גבים אחוריים מסגרות תיקון בסיסי של תקלות שמע חיישן ומצלמות.

אם הטכנאי שהגיע אליך לבית החליף למשל מצלמה והיא עדיין לא עובדת התקלה נעוצה בלוח האם וצריך לקחת אותו למעבדה, תיקון מסוג זה לא ניתן לבצע בבית.

מצא אותנו ב-Google+