מעבדה לתיקון גלקסי סמסונג – תיקון גלקסי Samsung Galaxy Repair

במעבדה לתיקון גלקסי סמסונג אנו נותנים שרות תיקונים מקיף למכשירי סמסונג. 

רוב התיקונים מתבצעים במקום כשהלקוח מעורה בכל שלבי התיקון.

תיקון בחלקים מקוריים מקנה לכם אחריות לשנה.

כל המכשירים הנכנסים למעבדה עוברים ביקורת איכות קפדנית ע"י טכנאי מנוסה תוך שימוש בחלקים מקוריים בלבד ע"מ להבטיח את איכות התיקון ולמנוע תקלות חוזרות.

בחר/י את התקלה בגלקסי שלך

*תקלות שאינן מצוינות בדף זה ניתן ליצור קשר בטלפון ולקבל פרטים נוספים

 

השקה גלקסי 9 סמסונג – תאריך השקה, עיצוב, מחיר ושמועות Samsung Galaxy S9

  חברת סמסונג אישרה: ההשקה סמסונג גלקסי S9 תתרחש בפברואר. Samsung Galaxy S8 יצא לשווקים בשנה החדשה הקודמת בתחילת 2017, סמסונג אישרה שהדור

המשך קריאה...

מטען מקורי לגלקסי – מה עלול לגרום מטען לא מקורי לגלקסי?

  בוקר בהיר אחד התעוררתם בבוקר אספתם לידכם את מכשיר הגלקסי שלכם וגילתם שאחוזי הסוללה בטלפון לא עלו כלל למרות שהגלקסי היה מחובר

המשך קריאה...

 

שרותי המעבדה לתיקון מכשירי סמסונג גלקסי

חברת FIXMART דואגת בראש ובראשונה להיות חלוצה בתחום התיקונים למכשירים חדשים של חברת סמסונג לדגמי גלקסי.

אנו חברת שירות עצמאית המקדישה את יכולתה המקצועית והטכנית לטובת תיקון מכשירי סמסונג גלקסי במעבדה מתקדמת לתעשיית הטלפונים הניידים.

אנו מתמחים במתן שירות ייחודי המבדיל אותנו ממעבדות אחרות, כשתחום העיסוק העיקר שלנו מתמיד בביצוע תיקונים מורכבים להחלפת רכיבים(שבבי לו אם) ללוחות האם של טלפונים חכמים עבורנו אין תיקון קטן או גדול אנשי המקצוע שלנו נתקלו כמעט בכל תקלה ומוכנים לעמוד בכל אתגר. 

 

שרותי התיקון לסמסונג גלקסי מתחלקים לתיקון בדרג א-ב ולתיקון תקלות דרג ג-ד.

 

תיקון גלקסי בתקלות בדרג א-ב

תקלות אלו מוגדרות כקוסמטיות ונכללים גם החלפת שקע הטעינה, מצלמות, סוללה וכו', אפיון תקלות דרג א-ב פושט יחסית וכך גם התיקון כך שברוב המקרים הגלקסי סמסונג מטופל בזמן של עד כשעה.

 

תיקון גלקסי בתקלות בדרג ג-ד

חלוקת התקלות לדרגים מתירה לנו לעבוד בעמדות מסודרות לטובת מענה מדויק לאופי התקלה, תקלות אלו מתבטאות בבעיות לוח האם הרי הוא המעגל האלקטרוני של הגלקסי ועליו מולחמים רכיבים רבים כגון מנהל המתחים, רכיב הזיכרון, נגדים וחיישנים.

עבודת הלחמה על מעגל הטלפון מאריכה את הטיפול במכשיר מציאת רכיב שרוף אינה עניין פשוט ולצורך כך הטכנאי המטפל בתקלות אלו בעל ניסיון רב ואף משתמש בסכמה האלקטרונית של המכשיר ע"מ למצוא את הרכיב התקול לכן תיקונים מורכבים הדורשים הלחמה עדינה במעגל הטלפון דורשת יותר זמן והשקעה ומהטכנאי ועלולים לארוך יום שלם.

 

  •  תיקון במעבדה עד כחצי שעה.  
  •  שקיפות מלאה בכל תיקון.
  •  אחריות לחצי שנה      
  • טיפול מהיר ומקצועי.
  • רכיבים חדשים ומקוריים.        
  • לא תיקנו לא תשלם.
  • אבחון ובדיקה ללא עלות.       
  • מענה ותמיכה 24/7.

 

 

צוות המעבדה ערוך לתת מענה ייחודי הנועד לתקן את הגלקסי שלכם באופן מוחלט.

לייעוץ והצעת מחיר 09-9669399

 

מרבית התיקונים מתבצעים במקום ונמסרים ללקוח בתוך שעה.

 

שלבי התיקון למכשירי גלקסי

ניתן לפתוח קריאת שירות בטלפון ואיסוף ע"י שליח או ע"י הגעה למעבדה לתיקון סמסונג.

לאחר פתיחת כרטיס לקוח מול נציגי מרכז השירות המכשיר יוכנס לבדיקה מקיפה ואבחון ע"י טכנאי מומחה לפי דגם הסמסונג שלך ותיאור התקלה.

לאחר בדיקת המעבדה תקבל הצעת מחיר מסודרת אנו דוגלים בשקיפות מלאה! לאחר אישור הלקוח לתקן את הגלקסי נחל בטיפול כשברוב התקלות התיקון ימשך עד כשעה.

בגמר התיקון הטכנאי יערוך בדיקת איכות על מנת לוודא שכל הפונקציות מתפקדות כראוי והמכשיר ימסר ללקוח.

אנו מספקים ללקוחותנו את השירות המקצועי ביותר תוך התייחסות לצרכים השונים של כלל לקוחותינו, טיפול במעבדה מקצועית אף פעם לא היה קל ומהיר כמו היום.

 

תיקונים נפוצים במעבדות למכשירי סמסונג מדגם גלקסי

צוות הטכנאים דואג להישאר מעודכן בכל עת עם כל דגם חדש שמושק לצרכנים, אנו דואגים לנהל מלאי חלקים מקוריים באופן שותף על מנת לתת שירות במקום.

החלפת שקע טעינה
החלפת שקע הטעינה S3 היא משימה מורכבת שכן שקע הטעינה של S3 מולחם אל לוח האם ולטובת החלפת שקע הטעינה יש להשתמש בציוד מעבדות ייחודי ומקצועי ולהעסיק טכנאים בעלי הכשרה מיוחדת להלחמות בלוח האם.
S2 החלפת שקע טעינה שונה מ S3 שקע טעינה מכיל את המיקרופון הראשי, אנטנת הרשת ואת מגיעי האנטנה מלוח האם. החלפתו אינה מסובכת אך לטובת תיקון יעיל יש להשתמש בחלף מקורי.

תיקון גלקסי החלפת רכיב פלאש
צוות הטכנאים המומחה שלנו יודע לפתור את תקלת רכיב הפלאש הידועה בשם "מוות פתאומי" רכיב זיכרון הפלאש מולחם אל לוח האם של הגלקסי בעזרת יותר מ300 רגלים. 

חשוב לציין שלאחר החלפת הזיכרון לא ניתן לעדכן גרסה או לבצע את פקודת ה WIPE(מחיקה).

החלפת בית סים ותושבת כרטיס זיכרון
בית הסים וכרטיס זיכרון ממוקמים בלוח נפרד כלומר על לוח האם של הגלקסי יושב לוח נפר שעליו מחוברים בית הסים ובית כרטיס הזיכרון. ישנם מצבים שאין קליטה משום שכרטיס הסים לא נקרא ע"י בית הסים ואותו מקרה לכרטיס הזיכרון. החלפת בית סים וכרטיס זיכרון אורך כ 15 דקות.

החלפת שקע אוזניות
החלפת שקע אוזניות מורכב גם מהמיקרופון המשני מנוע הרטט ואפרכסת (אוזנייה) אורך הטיפול כ 15 דקות.

החלפת כפתורי ווליום
מדגם לדגם כפתורי הווליום בגלקסי שונים, בדגמים החדישים לחצני הווליום מולחמים אל לוח האם ובדגמים הישנים יותר מגיעים בצורת כבל.

ניקוי קורוזיה לגלקסי שנרטב
אנו מבצעים ניקוי קורזיה לגלקסי בשיטה שפיתחנו הנותנת למכשיר 80% הצלחה להסרת נזקי רטיבות לגלקסי שנרטב.