תיקון מסך גלקסי A5 A7 A3 – החלפת מסכים מקוריים לסמסונג A5 A3 ו A7

 

המסך בגלקסי A3 A5 A7 נשבר? הזכוכית נסדקה? הטאץ לא עובד ובצבע שחור? 

החלפת מסך לגלקסי A7 A5 A3 – המעבדה מחליפה מסכים מקוריים בלבד לתיקון גלקסי A7 A5 משך החלפת המסך לגלקסי A אורך כשעה.

 

 

 galaxy-A5-A7-screen

  • תיקון במקום עד כשעה.
  • אחריות לחצי שנה.
  • תיקון מסך A7 A5 מקורי.
  • בדיקה מקיפה למכשיר בחינם.
  • ניקוי הטלפון מאבק.
  • שרות שליחים עד לבית.

 

 

מבנה המסך לגלקסי A5 A7 A3 

 

להבדיל מהדגמים של סדרת גלקסי J סדרת הדגמים גלקסי A נחשבים ליוקרתיים יותר עמידים יותר ועם ביצועים מרשימים יותר המתקרבים יותר לסדרת גלקסי S הנמכרים ביותר.

ההבדלים ניכרים מאד בין הדגמים וכך גם חלקי החילוף לתיקון המסך בגלקסי A7 A5 שונים, אולם יש צורת עבודה דומה מאד להחלפת מסכים לדגמי ה S.

מסכי סמסונג נחשבים לאיכותיים ביותר ברמת הרזולוציה והאיכות התצוגה המרהיבה של מסכי ה emoled של סמסונג, המסך של A7 A3 ו A5 מורכבים ממספר שכבות העליונה שבהן היא הזכוכית החזקה של גורליה גלאס יצרנית זכוכיות המגע המובילה בעולם בטכנולוגיית ייצור מסכים עמידים וחברת סמסונג משתמשת בהן לייצור המסכים המקוריים (שימו לב בשוק קיימים חיקויים וזיופים רבים למסכי סמסונג המחיר משקף את איכות המסך!)

הזכוכית מודבק בדבק מיוחד המגיב רק לקרני UV המחבר בין שכבת הטאץ הממוקמת מתחת לזכוכית, מתחת לטאץ נמצאת שכבת התצוגה המוכרת בשם LCD שגם היא מורכבת ממספר שכבות דקות מאד וממנה יוצא כבל עם עשרות מגעים המתחבר אל לוח האם בתצורה של קונקטור.

זמן החלפת המסך לגלקסי A7 ו A5 אורך כשעה, האחריות להחלפתו היא לחצי שנה.

 

 

תיקון מסך גלקסי A5 A7 A3

 

החלפת מסך לקלסי A7 ו A5 A3 נחשבת לפעולה שגרתית ופשוטה ודי סדומה להחלפת מסך לגלקסי 5, החלק הראשון המתפרק בדרך לפתיחת הטלפון הוא המסך ולכן לטובת החלפת מסך אינו דורשת פירוק של המכשיר להבדיל מדגמים אחרים של סמוסנג יש צורך בפירוק נרחב של כל חלקי הטלפון, דבר העלה את רמת הסיכון לפגיעה בחלקים.

המסך מוסר בעזרת חימום ישיר שלו בעזרת מפזר חום יעודי בטמפרטורה של 280 מעלות לאחר חימום מדויק הדבק האוחז במסך אל מסגרת המכשיר מתרכך וניתן להסיר את המסך בעדינות בעזרת כלי הפרדה.

 

 

איכות המסך גלקסי A7 A5 A3

 

כל משתמש סלולר שתיקן אי פעם את הטלפון שלו חווה אכזבה רבה ותקלות מרובות לאחר תיקון מסך לא מוצלח, מכאן הבינו רוב המשתמשים שעבודה מקצועית אינה הנושא החשוב ביותר להחלפת מסכים או בכלל תיקון טלפונים.

חשיבות חלקי החילוף ואיכותם חשובה עד מאד ומבטיחה את פעולת המכשיר באופן שוטף ותקין לאורך זמן.

עקב התחרות הרבה בשוק בארץ רוב ספקי חלקי החילוף מוכרים מסכים שאינם מקוריים על כן אנו שוקדים לייבא בעצמנו את המסכים המקוריים ישירות מהמפעל המייצר את מסכי הסמסונג באירופה.