תיקון מסך גלקסי J7 J5 – החלפת מסכים מקוריים J7 J5 ואחריות לחצי שנה

 

המסך בגלקסי J7 J5 נשבר? הזכוכית סדוקה? המסך לא עובד? המסך שחור? 

החלפת מסך לגלקסי J7 J5 – המעבדה מחליפה מסכים מקוריים בלבד לתיקון גלקסי J7 J5 זמן החלפת המסך אורך כשעה.

 

 

 galaxy-j7-j5-screen

  • תיקון במקום עד כשעה.
  • אחריות לחצי שנה.
  • תיקון מסך J7 J5 מקורי.
  • בדיקה מקיפה למכשיר בחינם.
  • ניקוי הטלפון מאבק.
  • שרות שליחים עד לבית.

 

 

שרות התיקונים למכשירי גלקסי J7 J5 מתבצע במקום, בין השאר ניתן להחליף גם שקע טעינה לגלקסי J7 J5 או סוללה מקורית.

 

 

מבנה המסך בגלקסי J7 J5

 

בעקבות ירידת שווי המכשירים בשוק הסלולר הנובע בעיקר בגלל המכשירים הסינים החדשים שכבשו את השוק סמסונג השיקה מכשירי מדגמים J7 J5 מוזלים שנועדו לתת פתרון זול יותר למשתמשי הסלולר.

מסכי גלקסי J7 J5 הינם מרכיב משמעותי במבנה הטלפון והמסך עצמו כולל גם את מסגרת המכשיר המהווה כתמיכה לכל חלקי המכשיר כך שבכל החלפת מסך לגלקסי J7 J5 המסך מגיע כיחידה שלמה מורכבת ולעתים הוא מגיע יחד עם המסגרת שעליה מורכב המסך וכל שאר חלקי הטלפון.

המסך בגלקסי J7 J5 מורכב ממספר שכבות עיקריות שהן הזכוכית גורליה גלאס, דבק המחבר את הזכוכית אל מסך ה LCD והטאץ שהוא מזהה את המגע במסך, מחבר המסך הינו יחיד ומתחבר אל לוח האם בתצורה של קונקטור.

 

 

תיקון מסך גלקסי J7 J5

 

עבודת הטכנאי בעת החלפת המסך אינה מורכבת ונחשבת לקלה עד בינונית, על הטכנאי לפרק את גב המכשיר בעדינות בלי לפגוע במסגרת המכשיר, לנתק את כל החלקים המודולריים המתחברים אל לוח האם בעדינות ולפרק את לוח האם מגוף המכשיר שהוא חלק מהמסך.

לאחר מכן על הטכנאי לפרק את החלקים המודולריים הנוספים הממוקמים על מסגרת המכשיר כמו החיישן, הרטט, כפתורים וחלקים קטנים נוספים ולהעבירם למסגרת החדשה שעליה מורכב המסך החדש.

 

 

איכות החלקים לגלקסי J7 J5

 

כמעט ולא קיים משתמש סלולרי הנתקל בבעיה בטלפון שלו ונזקק לתיקון גלקסי J7 J5 באם מדובר במסך או בהחלפת סוללה כמעין פעולה פשוטה.

רבים נתקלו בבעיות או תקלות חוזרות במכשירי הטלפון שלהם והסיבה נעוצה במקצועיות המעבדה וכמובן באיכות חלקי החילוף המשפיעים באופן ישיר על תפקוד הטלפון לאורך זמן.

אנו במעבדת פיקסמארט שוקדים רבות ע"מ להשיג עבורכם חלקי חילוף מקוריים ומסכים באיכות הגבוהה ביותר לטובת תיקון J7 J5 להבטיח פעילות תקינה של מכשירכם לאורך כל זמן השימוש.