תיקון מסך huawei – החלפת מסכים לוואווי מקוריים

 

המסך ב huawei נשבר? הזכוכית סדוקה? המסך לא עובד? המסך בוואווי שחור?

שרות תיקון מסך huawei – אנו משתמשים במסכים מקוריים בלבד זמן החלפת המסך בוואווי אורך כחצי שעה תלוי בעומס במעבדה.

בכל כניסה למעבדה הטכנאי עורך בדיקה יסודית למכשיר לוודא שאין נזק משני כתוצאה מהשבר במסך, בגמר החלפת המסך מתבצעת בדיקה נוספת להבטיח את איכות ההרכבה והמסך עצמו.

 

מסכים לדגמי huawei שאנו מחליפים

 

 

סממנים למסך פגום huawei

מסך חיצוני(זכוכית) - שבר, סדק, מסך נגיעה לא עובד לסירוגין.

מסך פנימי(תצוגה) - כתמים על המסך, פסים, ריצוד ומריחות צבע.

 

 

חברת huawei 

 

חברת המותג הסיני וואווי כבש את אירופה בשנים האחרונות אולם רבים ממשתמשיו התקשו למצוא פתרון לתקלות פשוטות ורק בשנה האחרונה היה ניתן להשיג חלקי חילוף ובעיקר מסכים לוואווי.

חברת huawei גודלת במהירות, הצורך במכשיר מוזל עם יתרונות כשל מכשירי הדגל של חברת סמסונג ואפל, huawei מצליחה להתמודד יפה עם שוק הסלולר הרעב ובעצם נותנים מענה גם לטאבלטים בין השאר ואף מוצרי אלקטרוניקה יום יומיים כמו רשתות אלחוטיות ועוד.

חשוב להבין את עיקרון האיכות שעליה מתבססות חברות מצליחות כמו סמסונג ואפל, מעבדות המחקר והפיתוח מתקדמות מעבר למה שמורגל בחברות סיניות כך שבעצם אנו מקבלים מה שאנחנו משלמים עבורו, לכן החלפת מסכים במכשירים סינים אינם שונים בהרבה ואותם חברות משכפלות את מבנה המכשיר ואופי התצורה של חלקים דומים באופן ניכר כשהטכנולוגיה דומה וצריך לשמור על ייחודיות הכל מסתמן כשונה אולם הטכנולוגיה היא אותו הבסיס וכך גם בעת תיקון מסך ל huawei שאופן החלפתו מאד דומה למכשירי הדגל באותו העיקרון ואף במלאכת התיקון החלפתו של המסך דומה מאד.

התקלות במכשירים סינים מעידות על חלקי חילוף ברמה ירודה כך שחומרי הגלם של חלקים שונים משחקים תפקיד חשוב בעמידות החלקים קחו לדוגמה שקע טעינה, סגסוגת שאינה קשיחה תגרום לנתק בהטענה לאחר שימוש קצר במכשיר חדש ולכן יש סיבה מדוע מכשירים אלו זולים בהרבה מחברות אחרות. 

 

 תיקון מסך huawei

 

אופי התיקון במכשירי Huawei

 

בסיס יצרניות הסלולר במיתוג סדרה חדשה של מכשירים תמיד מאופיין בחומרה מאד דומה כך שההבדלים בין מכשיר ישן לאחד חדש אינם דגולים בהרבה והטכנולוגיה אינה משתנה בסדר גדול ענק.

קחו למשל את שקע הטעינה, שינוי של שקע וכבל במבנה חדש יעלה לחברה מאות מליונים לכן ישנם חלקים מודולריים שממשיכים קדימה לדגמים החדשים וכך קורה גם עם המקשים, תאורת המסך, אנטנות הרשת, מנוע הרטט כך שמדגם לדגם החומרה משתנה באופן מזערי.

חלקי החילוץ למכשירים סינים אינם יקרים אולם חברה כמו Huawei משקיעה רבות באיכות החומרה שהיא נוהגת להשתמש בה עבור מכשיריה.

מרבית הטלפונים של וואווי מורכבים ומאחדים את אותו אלמנט בניה בדיוק כפי שנוהגים בחברות אחרות, הרעיון שמוביל את פיתוח דור ההמשך של המכשירים ממשיך קדימה עד הפריצה הבאה שהטכנולוגיה מאפשרת ליצרנים לחדש לנו בגדול.

 

מבנה המסכים של huawei

 

עמוד התווך של המסך הוא בעצם גוף המכשיר השלד והמסגרת הם אלו הדואגים לתמוך במסך הזכוכית בעזרת דבק דו"צ אל המסגרת, ללא המסגרת המסך ב huawei היה פשוט מתפרק, גם הרכבה לא נכונה של המסך תגרום לו להתפרק במהרה מהמסגרת ומסך שאינו ממוקם בצורה טובה עתיד להישבר בקלות.

בין דגמי המכשירים של וואווי למשל הונור 7 ו P8 לא קיימים הבדלים גדולים במבנה המסך כלומר החברה השתמשה באותו קו ייצור אולם מפרט המסך שונה מדגם לדגם בשינויים קלים בגודל צורה וה LCD.

בכל מכשירי הסלולר המסכים דומים באופן כללי אחד לשני שכן הם מורכבים ממסך זכוכית ומסך טאץ אולם ישנם עוד חלקים רבים המקשרים בניהם ודואגים לתפעולו התקין של המסך.

החלפת מסך ל huawei מגיע כיחידה אחת שלמה כך שכל חלקי המסך המרכיבים אותו בנויים כמקשה אחת ואינם ניתנים להפרדה.

תיקון מסך huawei מתבצע ע"י החלפתו של הצג כולו והוא בנוי בסדר הבא: מסך הזכוכית, מסך הטאץ(רשתית של מסך הנגיעה), מסך LCD התצוגה, רפלקטור הנקרא גם מקטב ומסגרת המאחדת את כל החלקים יחד למנוע התפרקות או פגיעה בהם.

 

 

תיקון מסך huawei (וואווי)

 

מלאכת החלפת מסך ל huawei אינה עניין מורכב אולם רצוי לפתוח את המכשיר מפזר אוויר חם הנועד לגרום לדבק להתחמם ולהחליש אותו בצורה זו ניתן להפריד בין חלקי המכשיר בצורה פשוטה יותר ולהקטין פגיעה בחלקים דבוקים. עבודת הטכנאי מורכבת ממספר שלבים בעת תיקון מסך huawei אופי ההחלפה דורש פירוק כל הטלפון הרכבה של המסך החדש במקום השבור וסגירה של הטלפון על כל חלקיו.

תיקון מסך huawei אורך בין חצי שעה לשעה, המסכים לוואווי שאנו מחליפים מקורי וחדש חלקים סינים מקבלים אחריות ל 3 חודשים בלבד.